Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DropKick

Organizacja roczku/chrzcin

Polecane posty

Pomocy! Zamawiam zaproszenia, ale nie wiem jak wpisac... Np jak zapraszam całą rodzinę wraz z dziecmi to np "zapraszam rodzinę kowalskich"?  Czy "zapraszam A. B. C. D. Kowalskich"? A może "Annę Bartosza Cezarego Dominikę"? A np dziadkow jak? Tez po imieniu pisać czy "babcię Zosię, dziadka Tomka"? Czy same inicjały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2022 o 15:12, babette napisał:

Ale ona już zdecydowala że ochrzci dziecko, pytała o organizację imprezy, daruj sobie takie teksty

Zwyczajnie mam prawo skomentować bo jest to wątek PUBLICZNY i trochę szacunku bo niewychowane to jesteście wy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2022 o 07:08, DropKick napisał:

Pomocy! Zamawiam zaproszenia, ale nie wiem jak wpisac... Np jak zapraszam całą rodzinę wraz z dziecmi to np "zapraszam rodzinę kowalskich"?  Czy "zapraszam A. B. C. D. Kowalskich"? A może "Annę Bartosza Cezarego Dominikę"? A np dziadkow jak? Tez po imieniu pisać czy "babcię Zosię, dziadka Tomka"? Czy same inicjały? 

Nie rób sobie problemów z niczego. Każda z tych form jest dobra. Idź na to co ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pisała tak "Zapraszam Annę i Bartosza Kowalskich wraz z dziećmi", co do babć i dziadków też imiennie, czyliz zapraszasz Zofie i Tadeusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2022 o 07:08, DropKick napisał:

Pomocy! Zamawiam zaproszenia, ale nie wiem jak wpisac... Np jak zapraszam całą rodzinę wraz z dziecmi to np "zapraszam rodzinę kowalskich"?  Czy "zapraszam A. B. C. D. Kowalskich"? A może "Annę Bartosza Cezarego Dominikę"? A np dziadkow jak? Tez po imieniu pisać czy "babcię Zosię, dziadka Tomka"? Czy same inicjały? 

Ty robisz chrzciny czy wesele wyprawiasz? Chryste jakie Ty masz problemy, jak dziecko we mgle. Gwarantuje Ci, że większość będzie miała głęboko w d czy ubierzesz się na czerwono czy różowo i co napiszesz w zaproszeniu, skończ przeżywać jakbyś conajmniej wesele Megan i Harrego miała organizować... 

Swoją drogą to ciekawe, że Twój stary ślubu nie chce i żyjecie na kocią łapę, ale dziecko każe chrzcić, prawdziwy polak katolik 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2022 o 12:10, roztargniona09 napisał:

Ja bym pisała tak "Zapraszam Annę i Bartosza Kowalskich wraz z dziećmi", co do babć i dziadków też imiennie, czyliz zapraszasz Zofie i Tadeusza.

Dzięki. 

Dnia 17.07.2022 o 13:00, Gwiezdny pył napisał:

Ty robisz chrzciny czy wesele wyprawiasz? Chryste jakie Ty masz problemy, jak dziecko we mgle. Gwarantuje Ci, że większość będzie miała głęboko w d czy ubierzesz się na czerwono czy różowo i co napiszesz w zaproszeniu, skończ przeżywać jakbyś conajmniej wesele Megan i Harrego miała organizować... 

Swoją drogą to ciekawe, że Twój stary ślubu nie chce i żyjecie na kocią łapę, ale dziecko każe chrzcić, prawdziwy polak katolik 😀

Skąd wiesz ze polak????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2022 o 10:04, roztargniona09 napisał:

Wszystko zależy od tego ile osób zapraszasz, restauracja czy dom? Jak restauracja to masz z górki. 

 

Dnia 14.07.2022 o 14:42, MKA napisał:

Na którą godzinę planujesz?

 

Dnia 14.07.2022 o 15:12, babette napisał:

Ale ona już zdecydowala że ochrzci dziecko, pytała o organizację imprezy, daruj sobie takie teksty

Usadzac gosci winietkami?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×