Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WkurzonaMatkaOli

14 latek chodzi w damskich kapciach, jak zareagować?

Polecane posty

Witam, jak już zapewne zauważyłyście po tytule, sprawa jest totalnie nietypowa. Mój syn lat 14, w przyszłym roku 8 klasista, od pewnego czasu ubiera się inaczej niż wcześniej (dawniej kolory tylko właściwie tylko czarne bądź prawie czarne), ostatnio wdrożył w życie np. różowe bluzy itp. I nie byłoby w tym nic dziwnego, moda się zmieniła, chłopaki w jego wieku noszą różne kolory, różowy już kilka lat temu przestał być ,,pedalski". Natomiast jeżeli chodzi o kapcie, chyba nikt nie postępuje tak jak on. Ma ich 6 par (to chyba dość dużo jak na kapcie), i wszystkie są z pepco z działu damskiego. I nie są one typu unisex, że trzeba spojrzeć na metkę, żeby się dowiedzieć że są damskie, tylko gołym okiem widoczne jest dla jakiej płci są przeznaczone. Aktualnie najbardziej przez niego eksploatowane, są baletki w niebiesko białe paski, w środku kapcia różowe kropki i z różową kokardą. Nie widzi w tym nic dziwnego. Na pytania, czemu nosi akurat takie, odpowiada, że mu się podobają, cyt. ,,są cieplutkie i śliczne, kocham je". Na argument o tym, że to są kapcie dla kobiet, i chłopak dziwnie w nich wygląda jest totalnie głuchy. Nie raz próbowałam go zawstydzić, mówić co by o nim koledzy pomyśleli gdyby się dowiedzieli że lata w kapciach baletkach, z różową kokardką, ale on nic sobie z tego nie robi. Jak mam zadziałać, żeby wreszcie przestał je nosić? Czy może powinnam przywyknąć do sytuacji i pozwolić mu chodzić w tych kapciach, skoro tak bardzo chce? Dodam, że mam dość liberalne poglądy, no ale taki widok jak chłopak w damskich kapciach trochę mnie drażni. Wiem, że może się to wydać niektórym śmieszne, ale poważnie proszę o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że pomysłowe prowo 😁 najlepiej by było gdyby chodził w obuwiu wojskowym. Jako mężczyzna powinien wiedzieć co to ból obdartych pięt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że nie widzi w tym nic dziwnego. Rowniez nie widzę. Ciuchy płci nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×