Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hejka. Pisze tu bo forum nie raz mi pomogło. Moje cykle bywają rozne ostatnio np 28dni wczesniej 32 a jeszcze wczesniej 39 przez to że owulacja sie przesunęła i była pozniej. Troche sie nie pokoje bo mam dzis 35 dzien czyli i okresu nie ma, odczuwam bol piersi i sa nabrzmiałe tak jak przed okresem Oraz dyskomfort w podbrzuszu jak zawsze. Słyszałam że mozna mierzyć temperaturę sobie najlepiej rano wyszło mi 35,40stopni.

dodam że z partnerem zawsze zabezpieczamy sie prezerwatywa i dodatkowo nie konczy we mnie. Prezerwatywa nigdy nie pękła ani nic . Bardzo sie niepokoje prosze o odpowiedzi jakies 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nieznany888 napisał:

Hejka. Pisze tu bo forum nie raz mi pomogło. Moje cykle bywają rozne ostatnio np 28dni wczesniej 32 a jeszcze wczesniej 39 przez to że owulacja sie przesunęła i była pozniej. Troche sie nie pokoje bo mam dzis 35 dzien czyli i okresu nie ma, odczuwam bol piersi i sa nabrzmiałe tak jak przed okresem Oraz dyskomfort w podbrzuszu jak zawsze. Słyszałam że mozna mierzyć temperaturę sobie najlepiej rano wyszło mi 35,40stopni.

dodam że z partnerem zawsze zabezpieczamy sie prezerwatywa i dodatkowo nie konczy we mnie. Prezerwatywa nigdy nie pękła ani nic . Bardzo sie niepokoje prosze o odpowiedzi jakies 

Dodam jeszcze, że owulacja w tym cyklu tez była pozno jakos 23-4 dzien chyba bo wtedy był śluz najbardziej jak białko kurze. Moze przez to okres sie przesuwa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nieznany888 napisał:

Dodam jeszcze, że owulacja w tym cyklu tez była pozno jakos 23-4 dzien chyba bo wtedy był śluz najbardziej jak białko kurze. Moze przez to okres sie przesuwa 

 

No ale jak się denerwujesz, to czemu po prostu nie zrobisz testu albo bety?

Jeżeli owu była 23-4 dzień, to okres powinnaś mieć za 2-3 dni dopiero.

Konsuktowałaś te cykle z ginekologiem? Bo są ciut za długie jak na normę.

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ból piersi, bóle brzucha mogą też wskazywać na zbliżający się okres. Mierzenie temperatury teraz nic nie da, trzebaby było mierzyć ją na bieżąco bo wtedy widać jak wygląda temperatura na przestrzeni cyklu, a nie tylko w 1 dzień. Na podstawie tych temperatur z całęgo cyklu można coś wywnioskować dopiero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×