Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam problem z moją mamą. 2 tygodnie temu skończyłam 16 lat. Wczoraj poszłam porozmawiać z moją mamą ze chciałbym ogolić się w miejscach intymnych (nigdy wcześniej tego nie robiłam). Chcę to zrobić bo za 3 tygodnie wyjeżdżamy nad morze (żeby dobrze wyglądać w bikini). A ona po prostu na mnie wybuchła że co ja sobie wyobrażam, po co mi to i w ogóle straszna awantura. Zabroniła mi to robić. Poszłam z tym do mamy bo zawsze miałyśmy bardzo dobry kontakt. Wcześniej o podobnych rzeczach (np. okres) normalnie rozmawialiśmy. Mama nie jest konserwatywna (raczej w 2 stronę). Jestem w szoku że tak zareagowała. Nie rozumiem tym bardziej bo wiem że sama się goli w miejscach intymnych. Poszłam do niej bo liczyłam na jakieś rady jak to zrobić itd. bo nie chcę się zaciąć itp. Co mam zrobić? Jak mam z nią porozmawiać o tym? Czemu ona mogła tak zareagować? Proszę o jakieś rady bo jestem załamana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po kiego czorta rozmawiasz z matką zamiast po prostu to zrobić?
Wolisz tak samo każde inne miejsce-  namydlasz, maszynka jednorazowa i już. One są tak zrobione że dość trudno się zaciąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze dla niej szokiem bylo to, ze wiesz, to jakby kolejny etap. Ze stajesz sie dorosla, dojrzewasz i ze TO JUŻ. 🙂

Co ci tu poradzic... Ja polecam piankę do golenia i krem po goleniu. I wykonujesz to samo co na nogach czy pachach. Tylko ostrożnie przy lech taczce, wargach sromowych i odbycie. Powodzenia 🙂

Tak teraz myślę, ze na poczatek mozesz tylko skrocic wlosy, a na zero ogolic tylko tam gdzie wlosy wystają zza bikini. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam przed goleniem skrócić włoski nożyczkami. Ułatwia to sprawę. I najlepiej ogolić się tylko tam, gdzie trzeba, bo włoski wystają. Resztę przyciąć i zostawić. Użyj też pianki lub żelu do golenia i koniecznie jakiegoś balsamu po. Przy odrastaniu skóra potrafi swędzieć niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×