Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ma®kiz

Praca w domu starców

Polecane posty

Na miotle bardziej dla kobiety czy mężczyzny? 

Nie wiem jak rozumieć równouprawnienie. Wpisuje w google i tam pisze: równouprawnienie dla wszystkich kobiet. 

W domu starców na miotelce i ja bym poszalal, posiedział, napił się herbatki, zagrał w szachy z dziadkiem, posłuchał o kochankach babci jednej i drugiej. 

Wejdźmy na chwilę do swiatyni. Kobiety w kościele nie muszą zdejmować czapki. Nigdy tego nie rozumiałem. Mają tyle przywilejów a gdy im zwrócisz uwagę to w obronie powiedzą że dzieci rodzą. 

Jakiś chłopak na N pisał kiedyś że kobiety zostały stworzone do se k s u, że trzeba o nie dbać, regularnie podlewać, spełniać zachcianki itd. Regularnie również pozbywał się 200 złotych na spełnianie ich życzeń. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta z mężczyzna są różni i żadne przepisy o rownouprawnieniu tego nie zmienia. Facet nie urodzi dziecka, kobieta nie jest w stanie dźwigać worków itp... Ale gdzie się da powinno być sprawiedliwie. Jeśli kobieta i mezczyzna wykonują ta sama pracę to i płacą powinna być taka sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ma®kiz napisał:

Wejdźmy na chwilę do swiatyni. Kobiety w kościele nie muszą zdejmować czapki. Nigdy tego nie rozumiałem. Mają tyle przywilejów a gdy im zwrócisz uwagę to w obronie powiedzą że dzieci rodzą. 

A jakby zdjęły, i ich ekosystem rozlazłby się po całym kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Karłatka napisał:

A jakby zdjęły, i ich ekosystem rozlazłby się po całym kościele?

Nie mam nic przeciwko zakrywaniu twarzy przez kobiety nikabem lub burką

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×