Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kornelia10000

Czemu się staram a nie wychodzi

Polecane posty

Od zawsze staram się wyglądać dobrze mimo ZD mam 18 lat dopiero. Po prostu o siebie bardzo dbam jestem wysoka zieloooką brunetką z kształtami. Miałam wielu adoratorów ale nigdy nie było to nic więcej. Mimo ze staram się i zawsse jestem osoba lojalna to inni wobec mnie nie . Nie chodzi mi o wypisywanie moich dobrych cech No jestem świadoma tez tych złych. Ale za wszelka cenę chce być dobrw dla innych wystraczającą pod każdym względem i wygląd i charakter to nie jestem. A inni ludzie tacy jak moja przyjaciółka również atrakcyjna dla społeczeństwa która raczej z charakteru nie jesy taka pomocna wszytsko co w życiu się dzieje przychodzi jej z łatwością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu życie inaczej się układa. Jedni mają więcej szczęścia, inni mniej. Dobrze, że dbasz o siebie. Tak trzymaj.

Pamiętaj też, że nie da się być wystarczająco dobrym dla wszystkich. Owszem, można być osobą miłą i kulturalną, ja uważam, że to słuszne postępowanie ale jak widać, czasem to nie wystarcza.

Moim zdaniem szukając "drugiej połówki" trzeba uzbroić się w cierpliwość. Szukać, próbować, nawiązywać kontakty ale też zająć się sobą - nauką, rozwojem, jakimś hobby, coś w życiu robić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×