Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Łuk00

Segregacja odpadow.

Polecane posty

Witam. W sobotę miałem problem z firmą odbierająca odpady. Wystawiłem przed dom worki z odpadami plastik tworzywa sztuczne metal.  Po podjechaniu śmieciarki  wystawiłem sofę dmuchaną tylko że nie spuszczałem powietrza bo bym nie zdążył. Panowie ze śmieciary zrobili problem ze odpady gabarytowe to odbiera inna smieciarka itd. w efekcie zapartej dyskusji zabrali. Czy możecie mi  powiedzieć czy według was taka sofa dmuchana to odpad gabarytowy ??? Bo nie rozumiem z czym tam człowiek ze śmieciary miał problem.. dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Łuk00 napisał:

Witam. W sobotę miałem problem z firmą odbierająca odpady. Wystawiłem przed dom worki z odpadami plastik tworzywa sztuczne metal.  Po podjechaniu śmieciarki  wystawiłem sofę dmuchaną tylko że nie spuszczałem powietrza bo bym nie zdążył. Panowie ze śmieciary zrobili problem ze odpady gabarytowe to odbiera inna smieciarka itd. w efekcie zapartej dyskusji zabrali. Czy możecie mi  powiedzieć czy według was taka sofa dmuchana to odpad gabarytowy ??? Bo nie rozumiem z czym tam człowiek ze śmieciary miał problem.. dzięki za odpowiedź.

No tak, bo nadmuchana jest duża, więc dużo miejsca im zajęła. Po to właśnie jeżdżą osobno po gabarytowe. Trzeba było pomyśleć wcześniej i spuścić powietrze, to by poszło normalnie jak plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

No tak, bo nadmuchana jest duża, więc dużo miejsca im zajęła. Po to właśnie jeżdżą osobno po gabarytowe. Trzeba było pomyśleć wcześniej i spuścić powietrze, to by poszło normalnie jak plastik.

No tak tylko co za problem z gabarytem w smieciarce jeżeli chodzi o dmuchany mebel? Bo tego trochę nie pojmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Łuk00 napisał:

No tak tylko co za problem z gabarytem w smieciarce jeżeli chodzi o dmuchany mebel? Bo tego trochę nie pojmuję.

a co to za problem spuścić z niego wcześniej powietrze? Bo trochę tego nie pojmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu bo zdążyłem podjechać pod dom jak przyjechali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Łuk00 napisał:

Nie miałem czasu bo zdążyłem podjechać pod dom jak przyjechali. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na temat ale czy znacie dobry środek do zabijania robaków w śmietniku? Takie białe robaczki jak ziarenka ryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Sue
22 godziny temu, Crystallus napisał:

Nie na temat ale czy znacie dobry środek do zabijania robaków w śmietniku? Takie białe robaczki jak ziarenka ryżu.

W koszu raz miałam. Po prostu woreczek z mięsa i krwi został, pełno się białych robaków namnożyło. Spryskałam Tytanem do kabin albo Meglio czy czymś żrącym. Brrr... 😞

Edytowano przez _Sue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×