Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marta1284

3 dni po stosunku a zapłodnienie

Polecane posty

Witajcie Kochane
Mam pewien problem, ponieważ 3 dni temu współżyłam z partnerem a dzisiaj pojawił się ból brzucha i lekkie różowe plamienie. Wiem, że na plamienie implantacyjne to raczej zdecydowanie za wcześnie ale czy któraś z Was tak miała i okazało się, że to ciąża? Z góry dziękuję za odpowiedzi, bo nie daje mi to spokoju 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marta1284 napisał:

Witajcie Kochane
Mam pewien problem, ponieważ 3 dni temu współżyłam z partnerem a dzisiaj pojawił się ból brzucha i lekkie różowe plamienie. Wiem, że na plamienie implantacyjne to raczej zdecydowanie za wcześnie ale czy któraś z Was tak miała i okazało się, że to ciąża? Z góry dziękuję za odpowiedzi, bo nie daje mi to spokoju 😉

Zobaczysz za 2 tygodnie. Nie można w tym momencie określić czy będziesz w ciąży czy nie będziesz.

Kiedy miałaś owulację? Ile masz czasu do kolejnej miesiączki? Kiedy była poprzednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Foko Loko napisał:

Zobaczysz za 2 tygodnie. Nie można w tym momencie określić czy będziesz w ciąży czy nie będziesz.

Kiedy miałaś owulację? Ile masz czasu do kolejnej miesiączki? Kiedy była poprzednia?

Mam bardzo nieregularne cykle, więc nie potrafię niestety stwierdzić kiedy mam owulacje, dni płodne itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie można powiedzieć że nie, bo prezerwatywa okazała się pęknięta i stąd obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marta1284 napisał:

Mam bardzo nieregularne cykle, więc nie potrafię niestety stwierdzić kiedy mam owulacje, dni płodne itd 

Co to znaczy bardzo nieregularne? Po ile dni masz te cykle? Plamienie 3 dni po stosunku nie jest żadną zapowiedzią ciąży.

Skoro Wam pękła gumka to czemu nie poszłaś po tabletkę po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Foko Loko napisał:

Co to znaczy bardzo nieregularne? Po ile dni masz te cykle? Plamienie 3 dni po stosunku nie jest żadną zapowiedzią ciąży.

Skoro Wam pękła gumka to czemu nie poszłaś po tabletkę po?

Czasami 1-3 msc przerwy , choruję na niedoczynność tarczycy i ginekolog twierdzi że tak się może dziać. O tabletce dzień po nawet nie myślałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marta1284 napisał:

Czasami 1-3 msc przerwy , choruję na niedoczynność tarczycy i ginekolog twierdzi że tak się może dziać. O tabletce dzień po nawet nie myślałam 

O mamo. Zmień lekarza, bo zdecydowanie tak się nie powinno dziać. Ja tez mam niedoczynność, a cykle jak w zegarku 26 dni.

Zdecydowanie pierwszym krokiem powinno być ustawienie tarczycy na lekach i ustawienie tych cyklów.

No cóż, zostaje Ci zrobienie testu za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×