Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dawid97

Nic mnie nie cieszy

Polecane posty

Cześć , Wszystko zaczęło się gdy miałem 23 lata - zauważyłem , że tracę chęć do wszystkiego , nic mnie nie cieszy w życiu , stałem się odosobnioną jednostką która nie chcę kontaktu z ludźmi , nie mam ochoty pisać z nikim ani wychodzić , nawet z nowymi kobietami nie mam ochoty pisać lub napiszę 3 zdania i stwierdzam , że jednak nie chcę . W życiu niczego mi nie brakuje mam własną firmę zarabiam obecnie +25k na msc , jestem ogarniętym gościem a jednak coś nie gra i sam nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić , niby to banalne ale nie wiem czy to rodzaj depresji czy o chodzi , nikt mnie nie potrafi zrozumieć , od jakiegoś czasu mam włączony tylko tryb praca , dosłownie przez 2 lata nie miałem dnia wolnego , zastanawiam się gdzie znaleźć sens swojego życia i wrócić mentalnie do dawnych lat(obecnie mam 25) . Czy ktoś ma podobnie ??? Zaznaczam , że nie użalam się nad sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dawid97 napisał:

Cześć , Wszystko zaczęło się gdy miałem 23 lata - zauważyłem , że tracę chęć do wszystkiego , nic mnie nie cieszy w życiu , stałem się odosobnioną jednostką która nie chcę kontaktu z ludźmi , nie mam ochoty pisać z nikim ani wychodzić , nawet z nowymi kobietami nie mam ochoty pisać lub napiszę 3 zdania i stwierdzam , że jednak nie chcę . W życiu niczego mi nie brakuje mam własną firmę zarabiam obecnie +25k na msc , jestem ogarniętym gościem a jednak coś nie gra i sam nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić , niby to banalne ale nie wiem czy to rodzaj depresji czy o chodzi , nikt mnie nie potrafi zrozumieć , od jakiegoś czasu mam włączony tylko tryb praca , dosłownie przez 2 lata nie miałem dnia wolnego , zastanawiam się gdzie znaleźć sens swojego życia i wrócić mentalnie do dawnych lat(obecnie mam 25) . Czy ktoś ma podobnie ??? Zaznaczam , że nie użalam się nad sobą 

Wyśpij się. Jutro wejdź na most i zastanów się czy warto wracać do domu. 

Moim zdaniem nie warto. Nie warto również skakać bo wyłowią cie kanibale gdy usłyszą plusk... Później będą próbować cię ogłuszyć gdy będziesz się rzucał na boki. Wypatrosza cię jak rybę i skończysz w słoikach na półce w piwnicy albo w beczce. 

Jesteś w impasie. Masz problem. Pozostaje ci jedynie udać się na dział uczuciowy poszukać rozwiązania. Tylko że to bilet w jedną stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×