Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość korapelkowska

Kogo na IG polecacie?

Polecane posty

Gość korapelkowska

czy są jeszcze jakieś spoko konta na ig? szukam kulturalno-spolecznych albo ludzi, którzy ciekawie piszą o swoich pasjach, mogą być niszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznesologia- nie wszystko mi się podoba i odpowiada, ale warto obserwować (nawet jak nie ma się z biznesem nic wspólnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kulturalno-społeczne: Karolina Korwin Piotrowska, catus geekus, zwierz popkulturalany (choć oststnio wjechało sporo reklam),  Milosz Wiatrowski.

Design, wnetrza, sztuka: uwazaj przemeblowałam, ladnedobre, mroux

Podróżnicze plus piękne zdjęcia - Basia Grubka, travelicious, grain and fern.

Dla estetyki oglądam swan and the berries, shirinatra, cosy academia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze dla osób z Warszawy i okolic - Mikrowyprawy z Warszawy. Świetny merytoryczny profil z propozycjami wycieczek w mazowieckim. W każdym wpisie jest mapka i link do google maps, ładne zdjecia, konkretne informacje, można zaplanować weekendowe wypady na dosłownie cały rok 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Hilaria napisał:

To fajny profil o Krakowie to z kolei @krakowzdzieckiem a  swietny podróżniczy prowadzi Kasia z @piatypokoj i nazywa się @wedrowneplemie

O tak! Nie mam już reakcji 😃 i nir mogę polajkować, ale oba profile Kasi są super. Na piątym pokoju jest teraz mniej aktywna, ale na wędrownym plemieniu jest sporo wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciutwiecej bardzo lubię - ma swój styl, naprawdę czyta książki, które pokazuje, nie moralizuje. Jest trochę jak ta najfajniejsza dziewczyna w roczniku, której się trochę zazdrości, ale bardziej kibicuje i czerpie inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam "dowytrenowania" - fizjoterapeutka, dużo wiedzy merotorycznej o sporcie, pasjonatka. Na YT są również jej treningi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, nohej napisał:

ciutwiecej bardzo lubię - ma swój styl, naprawdę czyta książki, które pokazuje, nie moralizuje. Jest trochę jak ta najfajniejsza dziewczyna w roczniku, której się trochę zazdrości, ale bardziej kibicuje i czerpie inspiracje.

jest o niej nawet wątek, akurat moralizować to lubi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cienwiatrupl - z tematow dzieci; 
treningi - paulabanot, hryvinska_streching, 
dieta - policzone_kalorie, glocosegoddness, dietbynat 

megg1,  rozgadani, specjalistkaodwakacji, mamaginekolog, marta_kaim, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, GenowefaBombke napisał:

Szafa Sztywniary, Ciao Basia, Kasia Jastrzębska, Kasia Gandor, kiedyś lubiłam też zaglądać do Marii z Ubieraj Się Klasycznie i do Asi Glogazy, ale obecnie mega rzadko coś publikują. A jeszcze kiedyś lubiłam Zagórską, jeszcze jako doktorkę nieuczkę, zanim zaczęła kręcić inby na insta

Ciao Basia jest infantylna i widać, że jak pisze coś poważniejszego to to jest jakiś kopiuj-wklej google translate 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, GenowefaBombke napisał:

a tak, wiem, akurat te jej storiski o trendach przeklikuję, bo nie interesuje mnie to

Szczerze: a co Cię u niej interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam hal_la, ofsimplethings, arzoncaa, my grey home, olga_mylifestyle oraz moje niedawne odkrycie dom przy alabastrowej - widok na góry 😍

bardzo lubię oglądać Ukrainkę anastazje S.nova.vintage - jeśli lubicie modę vintage to koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię takie spokojne osoby, które przemycają wiedzę i ciekawostki bez jakiegoś nadmiernego epatowania swoim życiem: Misia Brach, Poza Ramami, Trenerangwbiznesie, Joanna Gutral, Pola Lubera, Joan Podgórska, Raport z Literatury, Gosia Fraser, White Plate i jej nowy king Charles spaniel, Happy Vegan Shrimp. Kiedyś lubiłam Glogazę i Okuniewską podglądać, ale szybko przeszło 😄 Ogólnie mam taką teorię, że konta do 20-25k są najciekawsze potem zaczyna się lanserka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2022 o 02:04, korapelkowska napisał:

czy są jeszcze jakieś spoko konta na ig? szukam kulturalno-spolecznych albo ludzi, którzy ciekawie piszą o swoich pasjach, mogą być niszowe

Basvincti Kasia Jastrzębska nat.rojek pani abstynencja miłosz wiatrowski hmzagulska czytam se kapitał kupa posting seksokol twojstarytrzezwycostamposting gabe Wilczyńska Sabina sądecka jakieś liczne bookstagramy janek Świtała julia Pankiewicz  o Podgórskiej i Cyklińskiej zdanie mam jakie mam ale warto podpatrywac, idą ma autyzm część musialabym sprawdzić jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiechography eko Paulina górska ma fajne podsumowania. Salam Lab, różnie bywa, ale warto. Peciara. Borderpositive jakkolwiek się teraz nazywa. Borderliked. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazytravelbag, konto głównie o tematyce USA. Robi amerykańskie weekendy,  z ktorych można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×