Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sajuri13

Franczyza MNIAMI moblilna pączkarnia

Polecane posty

UWAGA !!!  Jeżeli jesteś również poszkodowaną osobą przez firmę Dolci Sapori - franczyza MNIAMI ( mobilna pączkarnia ) proszę o kontakt, do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ !!!! Jako były franczyzobiorca mogę potwierdzić, że firma nie jest w żaden sposób wiarygodna, rzetelna ani godna zaufania. Przystąpiłam do franczyzy po przemiłej rozmowie z panią Iwoną, która zapewniała mnie, że koncept biznesu jest przemyślany i sprawdzony oraz, że firma posiada bardzo dobre gotowe lokalizacje, które przyniosą obroty na poziomie kilkudziesięciu tys. zł. .. Nie mając swojej lokalizacji - ZAUFAŁAM . Co było skutkiem tego zaufania ? Trzy razy zmieniałam lokalizację. W okresie co najmniej 1,5 miesiąca zostałam bez lokalizacji - tudzież obrotu i zarobku pozostawiona sama sobie, nie mając doświadczenia w szukaniu lokalizacji - firma była wcześniej o tym informowana. ( zaznaczam, że zaczął się wówczas sezon letni, gdzie o lokalizacje trudniej ) Miałam się o to nie martwić, bo podobno mają świetne, gotowe lokalizacje. Oczywiście za niekorzystanie z usług przez okres co najmniej 1,5 miesiąca, firma domagała się opłat. Przyłączyłam się do sieci z zaufaniem i liczyłam na profesjonalizm, partnerstwo biznesowe i dobranie dobrze prosperującej lokalizacji. Pomyliłam się. Firma w żaden sposób nie wzięła odpowiedzialności za wybrane dla mnie lokalizacje, przez które byłam i jestem stratna. Zostałam z kredytem na głowie na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeżeli chodzi o koncept pączków u mnie sprzedawało się ich 10- 20 szt. dziennie we wszystkich lokalizacjach. Więc można się zastanowić jak sprzedaje się u nich ich główny produkt - PĄCZEK. Bo zarobek większy był z innych rzeczy. Dobrze sprzedawały się lody, lemoniady i desery lodowe, ale tak jak podkreślam nie były to obroty, które pozwoliłyby na pokrycie wszystkich kosztów.W moim przypadku koszty prowadzenia przekraczały miesięczny obrót. Jeżeli chodzi o towar wysyłany był z krótkimi datami ważności. Ceny towaru w większości niehurtowe. Często czegoś brakowało w magazynie. O wszystko trzeba było się domagać i upominać. Faktury wystawianie z błędami. Kilka razy miałam wystawioną fakturę podwójnie za tą samą usługę. PODKREŚLAM, ŻE NA WSZYSTKO CO OPISUJĘ W TYM KOMENTARZU MAM DOWODY, WIĘC NIE JEST TO OSZCZERSTWO, TYLKO POKAZANIE PRAWDY PRZYSZŁYM KANDYDATOM I INNYM OSOBOM POSZKODOWANYM, KTÓRE MOGĄ CZUĆ SIĘ W TYM SAME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×