Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
leffe

CC na żądanie w Poznaniu

Polecane posty

Szukam po całym internecie i nie mogę znaleźć ofert kto gdzie i za ile robi CC na żądanie w Poznaniu. Wie ktoś? Uprzedzając: miałam już 2 CC, ale ze wskazań medycznych i przeszłam je wspaniałe, katar mnie bardziej męczy i nie wyobrażam sobie porodu sn. Jak załatwić sobie cesarkę w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, leffe napisał:

Szukam po całym internecie i nie mogę znaleźć ofert kto gdzie i za ile robi CC na żądanie w Poznaniu. Wie ktoś? Uprzedzając: miałam już 2 CC, ale ze wskazań medycznych i przeszłam je wspaniałe, katar mnie bardziej męczy i nie wyobrażam sobie porodu sn. Jak załatwić sobie cesarkę w Poznaniu?

Skoro miałaś dwie CC, to żaden normalny lekarz nie będzie Cię namawiał na sn. Pogadaj z prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, 1 miałam, źle mi się w klawiaturę kliknęło. Nie jestem w ciąży, w zasadzie zajście w ciąże uzależniam od dostępności CC na życzenie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu nie ma prywatnej kliniki. W innych miastach ceny oscylują w granicach ok. 10.000 zł. Uważam, że w przypadku takim jak Twój cena powinna być dziesięciokrotnie wyższa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, leffe napisał:

Sorry, 1 miałam, źle mi się w klawiaturę kliknęło. Nie jestem w ciąży, w zasadzie zajście w ciąże uzależniam od dostępności CC na życzenie.

 

No to znajdź prowadzącego, który nie naciska na vbac 🤷‍♀️żyjemy w PL, cesarka jest operacją ze wskazań medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, leffe napisał:

Szukam po całym internecie i nie mogę znaleźć ofert kto gdzie i za ile robi CC na żądanie w Poznaniu. Wie ktoś? Uprzedzając: miałam już 2 CC, ale ze wskazań medycznych i przeszłam je wspaniałe, katar mnie bardziej męczy i nie wyobrażam sobie porodu sn. Jak załatwić sobie cesarkę w Poznaniu?

CC na żądanie? Jest coś takiego? 

Do Wrocławia masz 2 godziny jazdy samochodem. Dla osoby, która uzależnia kolejną ciążę od CC na życzenie, bo pierwsze CC przeszła "wspaniale" ( ha ha ha dobre), to chyba nie jest to jakieś wielkie poświęcenie? 

 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co panią dziwi? Ja pierwszy poród miałam sn- wspominam tragicznie, drugi cc przeszłam wspaniale to mało powiedziane. Mogę tak rodzic codziennie. Także da się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Antonina1991 napisał:

Co panią dziwi? Ja pierwszy poród miałam sn- wspominam tragicznie, drugi cc przeszłam wspaniale to mało powiedziane. Mogę tak rodzic codziennie. Także da się. Pozdrawiam

Przepraszam, pomyliłam się. W twoim przypadku cena za tę usługę powinna być tak wysoką, by w żaden sposób nie byłoby cię na nią stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta pyta sie o konktretna informacje, ale jak zwykle znajda sie takie, ktore zaczna wywod o wyzszosci jednego porodu nad drugim 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ahava napisał:

Kobieta pyta sie o konktretna informacje, ale jak zwykle znajda sie takie, ktore zaczna wywod o wyzszosci jednego porodu nad drugim 😂

A możesz wskazać, która tak napisała?

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Antonina1991 napisał:

Co panią dziwi? Ja pierwszy poród miałam sn- wspominam tragicznie, drugi cc przeszłam wspaniale to mało powiedziane. Mogę tak rodzic codziennie. Także da się. Pozdrawiam

Jakbyś nie zauważyła to był sarkazm. Na żądanie, to ona może mieć przystanek autobusowy, albo kp niemowlęcia. 

Tak, tak. Jeszcze powiedz, że miałaś pionizację 2 godziny po cięciu, a rana ci się wygoiła w 12 godzin. Żaden zabieg obejmujący głębokie cięcie ciała, a takim jest również CC, nie kwalifikuje się do określenia jako "wspaniale przeszłam". 

3 godziny temu, Ahava napisał:

Kobieta pyta sie o konktretna informacje, ale jak zwykle znajda sie takie, ktore zaczna wywod o wyzszosci jednego porodu nad drugim 😂

Nikt tutaj nie pisze o wyższości jednego porodu nad drugim. A autorka nie pyta, czy w Poznaniu jest jakaś klinika, która wykonuje CC na życzenie, tylko pyta przede wszystkim KTO robi CC na życzenie i w którym szpitalu ten ktoś ten zabieg przeprowadza, oraz koszt. Czyli co? W którym państwowym szpitalu mogę dać w łapę lekarzowi za CC na życzenie. 

Co do wyższości jednego porodu nad drugim, to i przy tym i przy tym mogą wystąpić komplikacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam pionizacji po 2 godzinach, ale miałam cały czas podawane leki przeciwbólowe, dzięki czemu nie odczuwałam ŻADNEGO bólu:) jak wróciłam do domu, od razu wróciłam do swoich obowiązków bez żadnego leżenia i dochodzenia do siebie tygodniami. O bólu przy porodzie SN nie muszę nikomu kto tak rodził wspominać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×