Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martawy86

Sierpień 2023

Polecane posty

Ale się dobrałyśmy, ja mam termin na 29 sierpnia 🙂 

Co u Was dziewczyny? Jak się czujecie? To Wasze pierwsze ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja druga ciąża, ale pierwsza była 7 lat temu więc niewiele już pamiętam 😉 Na chwilę obecną nie mam żadnych objawów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kinga1001 napisał:

To moja druga ciąża, ale pierwsza była 7 lat temu więc niewiele już pamiętam 😉 Na chwilę obecną nie mam żadnych objawów.  

U mnie trzecia ciąża - córka w maju skończy 15 lat a synek roczek w lutym. Miałam z drugą ciążą tak samo tzn. że zapomniałam jak to jest, nawet jak poszłam po teście u gina i się mnie pyta która ciąża to złapałam kilka sekund zwiechy :classic_biggrin: Ja z objawów na razie to jestem tak wymięta że tylko bym spała cały czas, zaraz się pewnie mdłości odpalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, martawy86 napisał:

U mnie trzecia ciąża - córka w maju skończy 15 lat a synek roczek w lutym. Miałam z drugą ciążą tak samo tzn. że zapomniałam jak to jest, nawet jak poszłam po teście u gina i się mnie pyta która ciąża to złapałam kilka sekund zwiechy :classic_biggrin: Ja z objawów na razie to jestem tak wymięta że tylko bym spała cały czas, zaraz się pewnie mdłości odpalą.

Jak córka odnalazła się w roli starszej siostry? W prawdzie ja mam siedmiolatkę a nie nastolatkę ale mam wielkie obawy jak ona się zachowa gdy dotrze do niej, że nie jest już jedynaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kinga1001 napisał:

Jak córka odnalazła się w roli starszej siostry? W prawdzie ja mam siedmiolatkę a nie nastolatkę ale mam wielkie obawy jak ona się zachowa gdy dotrze do niej, że nie jest już jedynaczką.

Całkiem dobrze, jak się dowiedziała że jestem w ciąży to w pierwszej chwili doznała szoku, ale szybko się oswoiła z tą myślą a dokąd mały się urodził to świata poza nim nie widzi bawi się z nim kiedy tylko może 
No ale to prawie dorosła pannica więc ona to już ma inne priorytety i zainteresowania 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, u mnie wszystko w porządku, będzie druga córka.

Planujemy z mężem poród w wodzie, chciałam tak rodzić już synka, ale mieli akurat jakąś awarię, jakby młody wytrzymał chociaż 2-3 dni to już by się udało.

A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×