Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
K80

ogórkowe "love"

Polecane posty

No i temat o ogórkach spadł a nie zdążyłam przeczytać 😭. Ich to d... boli i skręca z nerwów, że ludzie już mają ich serdecznie dość.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2023 o 07:28, K80 napisał:

No i temat o ogórkach spadł a nie zdążyłam przeczytać 😭. Ich to d... boli i skręca z nerwów, że ludzie już mają ich serdecznie dość.

Cały czas spadają, fajnie, że na Pudlu ludzie piszą komentarze, których ogórki nie dadzą rady usunąć.

Coraz bardziej prawda wychodzi na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu nowy wątek pod tyt. mama nie ginekolog zniknął. Ale wójcicka boi się prawdy! To aż nieprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo piszemy prawdę a oni nie mogą tego znieść. Ogórkowa już by chciała zapomnieć o aferze z obsługą koleżanek, ale my pamiętamy. Tak samo nie może znieść, ze ten ich kram to chińszczyzna i kosmetyki rodem z lat 80. Jak ja widzę jej twarz wypudrowana tych pudrem rozświetlajacym to aż mi nie dobrze. Wygląda jak by miała tłusta, brudno twarz. I ten makijaz jest tak brudny nie jak świeżo zrobiony tylko jak po całym dniu. BlEEEEEEEEEEEE

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kivi1 napisał:

Dlaczego te wątki tak znikają, hmm? Jakieś pomysły?

Pisać i pisać, prawdę oczywiście. Instagramowi i inni oszuści powinni zostać wyeliminowani z życia publicznego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona jest śmieszna. Dzień wcześniej narzekała, ze Kuba wyjechał i sama musi usypiać chłopaków i jest z tym problem. A wczoraj zaraz przed spaniem nagrywa jak rozwydrzony roger je gofra z kremem czekoladowym. Dramat. Taka ilość cukru " napewno" pozwoli mu szybko zasnąć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2023 o 10:30, K80 napisał:

Ale ona jest śmieszna. Dzień wcześniej narzekała, ze Kuba wyjechał i sama musi usypiać chłopaków i jest z tym problem. A wczoraj zaraz przed spaniem nagrywa jak rozwydrzony roger je gofra z kremem czekoladowym. Dramat. Taka ilość cukru " napewno" pozwoli mu szybko zasnąć.

Ona ma takie samo pojęcie o dzieciach, jak o ginekologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Olaolaseniora napisał:

Jest jakiś inny temat o mamie dżi, że tutaj taka cisza? 😅

Szukałam i nic nie znalazłam. Cisza okropna, czyżby mama nie ginekolog przestała być ciekawa?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, anna magda napisał:

Szukałam i nic nie znalazłam. Cisza okropna, czyżby mama nie ginekolog przestała być ciekawa?

Nareszcie 👍musi być jej z tym ciężko 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, SpokójŻabki napisał:

Nareszcie 👍musi być jej z tym ciężko 😉

Na pewno jest jej ciężko, ona zawsze musiała być w centrum zainteresowań, a teraz ... lipa. Wrażenia opadły, o mamie nie ginekolog już się tak nie mówi. cisza jest paskudna dla takich cwaniaczków internetowych. I interesy też pewnie wtedy nie idą tak, jak powinny.

Wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nfz nalozyl kare na uczkin i zglosil mg do rzecznika. nie chcieli wspolpracowac, to ich teraz trzepia na kontroli. ciekawe ile tam jeszcze trupow w szafie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać mg im te 25tys 'odda' wpłacając na fundację 😀 ale jakie komentarze pod oświadczeniem 'jaka kara, Ty jedyna mialas odwagę powiedzieć o tym głośno, a każdy tak robi' 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dziękuję za ciepłe przyjęcie jej oświadczenia. Serio ciepłe? 

No jak się wykasuje większość komentarzy, a zostawi jedynie opłacane psychofanki, to rzeczywiście ciepłe. Jak można być tak perfidnym i tak mydlić ludziom oczy. 🤦🏼‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SpokójŻabki napisał:

Teraz dziękuję za ciepłe przyjęcie jej oświadczenia. Serio ciepłe? 

No jak się wykasuje większość komentarzy, a zostawi jedynie opłacane psychofanki, to rzeczywiście ciepłe. Jak można być tak perfidnym i tak mydlić ludziom oczy. 🤦🏼‍♀️

Perfidia i cynizm pani nie ginekologa nie znają granic.

A psychofanki, które wypisują dalej bzdury, powinny puknąć się w durne łby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątki o ogórkach usuwane są z prędkością wiatru. Także nic się nie zmieniło u tej pary. Zero pokory, brak umiejętności przeproszenia, walnięcia się w pierś. Tylko żeby jak najmniej prawdy wyszło na jaw. To jest najważniejsze. No i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SpokójŻabki napisał:

Czyżby o mamiedramatolog nie było już o czym pisać?

ona jest tak nudna, że szkoda pisania. Tam tylko reklamy rogera i podlizywanie sie nowym koleżanką  Litwińskim

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten Roger rozpuszczony. Dziś sie Najkolka chwali, że miała zebranie w szkole synów i ich chwalili a podczas nagrywania tej relacji Roher wypina jezor!!!! FUJ!!!!!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś słuchałam podcastu na temat narcystycznego zaburzenia odobowości. Jedna Pani profesor przytacza badania, gdzie stwierdzono, że narcystyczną osobowość widać od razu po wyglądzie. Cechy charakterystyczne to:

- zamiłowanie do patrzenia i mówienia do lustra, 

-duża ilość biżuterii 

-duże dekolty

-gadżeciarstwo, dla zwrócenia uwagi np. torebki

-tatuaże 

Wypisz wymaluj Nikolka😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych ich dzieciaków nagrywane sa jak małpki w cyrku. Bibu poprosił aby mama zrobiła zdjecie a ta oczywiście nagrała go i do internetu. To jest coś okropnego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2023 o 12:47, K80 napisał:

ona jest tak nudna, że szkoda pisania. Tam tylko reklamy rogera i podlizywanie sie nowym koleżanką  Litwińskim

 

A te nowe koleżanki to zgłupiały, czy co? Wydawały się fajne lekarki, a tu taka przyjaźń z mamą nie ginekologiem? O co tu chodzi?One- chirurdzy płodowi, ona- młot lekarski. Dla kasy, kariery litwińskie zdurniały? A może będą wyjeżdżać na Santorini za darmo na wakacje...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj juz zaczeła przygotowywać kolacje dla wygranych w ramach WOŚP oczywiście wszystko relacjonuje. Wszystko na pokaz. Ja bym u niej za darmo nie zjadła. Ona mi sie kojarzy z taką brudaska, fleją i wszystko co robi to tak chaotycznie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem właczyłąm ostatniego liva z jej makijażem. Co z tego, że uzywa drogich kosmetyków, ale jak zobaczyłam jej nakładanie podkładu to aż mnie wzdrygło. Co milionerkę nie stać na gąbeczkę do podkładu za 20 zł? Wycisneła podkład na ręke a potem to rozmazała na całej twarzy. FUJ fuj fuj!!!!! Obrzydliwie to wyglada. A te jej "ułożone" brwi to wygladaja jak by w jakies tornado wpadła i ją przemieliło. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2023 o 11:08, K80 napisał:

Przypadkiem właczyłąm ostatniego liva z jej makijażem. Co z tego, że uzywa drogich kosmetyków, ale jak zobaczyłam jej nakładanie podkładu to aż mnie wzdrygło. Co milionerkę nie stać na gąbeczkę do podkładu za 20 zł? Wycisneła podkład na ręke a potem to rozmazała na całej twarzy. FUJ fuj fuj!!!!! Obrzydliwie to wyglada. A te jej "ułożone" brwi to wygladaja jak by w jakies tornado wpadła i ją przemieliło. 

Jest niechlujna, z higieną na bakier. Wzbudza obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2023 o 16:09, SpokójŻabki napisał:

Dziś słuchałam podcastu na temat narcystycznego zaburzenia odobowości. Jedna Pani profesor przytacza badania, gdzie stwierdzono, że narcystyczną osobowość widać od razu po wyglądzie. Cechy charakterystyczne to:

- zamiłowanie do patrzenia i mówienia do lustra, 

-duża ilość biżuterii 

-duże dekolty

-gadżeciarstwo, dla zwrócenia uwagi np. torebki

-tatuaże 

Wypisz wymaluj Nikolka😉

To jest narcyz. Do tego wredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu topielica ma doczepy. Jak ja widzę jak ona z tym swoim pantoflem tańczy to mi się śmiać chce. Sztywna ona jest jak kłoda

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2023 o 15:41, K80 napisał:

Znowu topielica ma doczepy. Jak ja widzę jak ona z tym swoim pantoflem tańczy to mi się śmiać chce. Sztywna ona jest jak kłoda

Obciachowo to wygląda bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×