Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim forum. Chodzi w sumie też o dzieci/wychowanie?

Dokładnie chodzi mi o to, że mam problemy z szybko niszczonym obuwiem moich dzieciaków. Przeprowadziliśmy się niedawno, i na nowym miejscu zamieszkania jest po części bardzo szorstka ulica na której zdzierają się szybko buty i opony, a po części jest tu bardzo dużo kałuż i błota. Nasze dzieciaki (7 i 8 lat)  bawią się w tym wieku jeszcze bardzo dużo na podwórku i zdzierają sobie nonstop kalosze aż do dziur. Przez cała zimę kupowałam jakieś 10 - 15 kaloszy dla każdego z nich (w sumie może jakieś 25 par!!) i wszystkie są zdarte na amen, albo po krótkim czasie na brzegu kaloszy robią się dziury od tego że się zginają i gumą się na zgięciu zużywa.
Do kaloszy wchodzą obaj bardzo dobrze, obojętnie czy bardziej wąskie, czy bardziej luźne - nie ma problemu. Rozmiary 30 i 31. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? zaklejać te dziury jakoś? Albo jakieś kalosze z którymi macie dobre doświadczenia pomimo ostrego użytku??

Proszę bardzo o poradę, bo jak tak dalej pójdzie to zbankrutuję na tych kosztach. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×