Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Agacia

!!!PLASTRY EVRA!!!

Polecane posty

Dziewczyny, nowoczesne plastry antykoncepcyjne to wysoka skuteczność, wygoda (stosowanie raz na 7 dni) i dyskrecja (niewielki, przezroczysty plaster)w jednym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, super są te lisvy, fajnie się trzymają i nie dają żadnych skutków ubocznych. No i przede wszytskim nie tyje się podczas ich stosowania, a to też duży atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam do odsprzedania 3 pudełka plastrów Evra, nieotwierane, kupione w aptece. Nie są mi już potrzebne bo postanowiłam mieć dziecko a jak wiadomo każde pieniążki się przydadzą dlatego chcę je sprzedać. Pudełko w cenie 45zł, jedno ważne do 12.2016, dwa do 01.2017r. Proszę o kontakt na mail: iwon111@o2.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUPIĘ pilnie plastry evra odbior osobisty badz wysylka za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia23456
KUPIĘ pilnie plastry evra odbior osobisty badz wysylka za pobraniem kontakt piotrekmx@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEAKTUALNE!!! Cześć dziewczyny, mam do odsprzedania 3 pudełka plastrów Evra, nieotwierane, kupione w aptece. Nie są mi już potrzebne bo postanowiłam mieć dziecko a jak wiadomo każde pieniążki się przydadzą dlatego chcę je sprzedać. Pudełko w cenie 45zł, jedno ważne do 12.2016, dwa do 01.2017r. Proszę o kontakt na mail: iwon111@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedajecie ze względu na skutki uboczne tych plastrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czułam się źle i tyłam więc lekarz zaproponował mi inne lisvy i te zapasy które mam też chce sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostinawa
Mam do sprzedania 2 opakowania plastrów. Nowe, zamknięte. Odstawiłam by móc zajść w ciążę. Cena za 1 opakowanie 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostinawa
Opakowania maja termin do marca 2017 r. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: lucynam3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym kupiła, ale plastry lisvy, dla mnie one odpowiadają najbardziej bo nie powodują tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naklejam też lisvy i czuję się świetnie, nie wiem może to za sprawą mniejszej dawki hormonów, ale żadnych skutków ubocznych nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę pogadać ze swoim ginekologiem o tych plastrach, myślę, że ta metoda będzie dobra a plus, że nie będę tyła po lisvy jak po innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj lekarz tez mi zapisal lisvy ale z racji tego ze zostaly one wycofane z obrotu to musze kupic evra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostinawa
Ponawiam sprzedaż dwóch opakowań plastrów Evra za 35 zł/szt. Kontakt lucynam3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostinawa
Pomyłka nie 35zł./szt. Tylko 30 zł/opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestałaś się bzyjać ,bo wiosna minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana zakupem plastrów. Proszę o kontakt: anna.korent@vp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam plastry evra 2 opakowania po 3 plastry. Nie otwierane. Całość 70 zł z wysyłk. Termin 10/2017. justysiaa8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie! Stosuje plastry evra(obecnie odkleilam 3plaster) ale odkąd nakleilam 2 zaczely mi sie plamienia (takie jak po okresie)i trwają caly czas, swędzi strasznie miejsce naklejenia i dookoła, nie mam w ogóle ochoty na sex i problem ze szczytowaniem. Czy to minie? Miala ktoras z Was tak? Czy lepiej odstawić? Ze względów zdrowotnych nie moge brać tab jak i zajść w ciążę. Nie wiem co robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 3 opakowania plastrów Evra z apteki. Jedno otworzyłam żeby przeczytać ulotkę. Termin ważności marzec 2018 r. Cena 50 zł za opakowanie, koszt wysyłki biorę na siebie. Kontakt: lewacz1@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 1 opakowanie plastrów Evra koszt 45 zł z wysyłką. został mi 1 plaster z poprzedniego mogę dorzucic. dariakochanska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylinna
Mnie te plastry to jakoś nie przekonują. Mam tabletki anty belara i jak dla mnie to najlepszy sposób antykoncepcji. Żadnych skutków ubocznych to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianati
Kupię jedno opakowanie plastrów Evra na terenie Gdańska. Pilnie proszę o wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię Plastry Evra :) Chętnie więcej niż 1 opakowanie :) Proszę o wiadomość :) Pilne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOna_24
Kupię plastry EVRA pilne!!! proszę o kontakt piotrekmx@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie - NA JUŻ - kupię opakowanie plastrów Evra - Warszawa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie odklejają wam się te plasterki? Pytam z ciekawości bo w sumie to mam złożoną wkładkę levosert ale jestem ciekawa czy taki plasterek nie odpada np po pływaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyklej sobie i dowiesz się jak się zachowują.Przecież to nie boli.Mając wkładkę niczego nie ryzykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje plastry juz kilka lat i skutecznosc 100% , facet we mnie kazdorazowo konczy i ani widu ani slychu po ciazy ;) u mnie nie bylo zadnych efektow ubocznych : natroj, waga czy inne wymienione , nic a nawet po plastarch lepiej sie czuje niz po tabletkach. jedyny ich minus to ze sie brudza od kleju ale to jest dla mnie tak na parwde zaden minus ale pisze ze to zuplenie nomrlane , no i jeszcze swedzenie tych miejsc gdzie palster pryklejony to chyba tyle z tych minimalnych wad a przyklejam na plecach, gorna czesc barków. kiedys nosilam na ramieniu ale z racji na ten brudzacy klej zmienilam na plecy a co do odklejania to odkleil mi sie moze raz czy ddwa, na treningu jak juz cialo mi sie mocno spocilo i po kapieli jak za dlugo wylezalam w goracej wodzie ( bedac na wakacjach nad woda nigdy nie mialam z tym problemu kwestia po prostu dlugiego moeczenia i klej chcac nie chcac traci na wartosci :) geenrlanie wg mnie najlepsza antykoncepcja , droga ale najlpesza a mozna znalezc w cenie ok 38 zl nawet (warszawa ) takze ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×