Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Agacia

!!!PLASTRY EVRA!!!

Polecane posty

Gość gość
Jeśli zaczęłaś 20 lipca, to 3 sierpnia powinnaś nakleić trzeci plaster, przerwa dopiero od 10 sierpnia. Ja się męczyłam z tymi plastrami dwa miesiące i zdarzyło mi się w ciągu cyklu zużyć dwa opakowania. Do tego zatrzymywała mi się woda i bylam ciągke senna.U mnie się ta metoda kompletnie nie sprawdziła. Przeszłam na nuvaring i jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wiem, tylko, że ten 3 plaster mam już teraz, więc na piątek 03.08 nie mam już go... Lekarz przepisał mi tylko jedno opak i jeden krążek nuvaring, który mam założyć po tygodniowej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastry muszą być przyklejone przez trzy tygodnie. Nie ma znaczenia ile ich w tym czasie zużyjesz, inaczej działanie antykoncepcyjne nie będzie zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuvaring można założyć w dowolnym momencie, ale u kobiet, które stosowały plastry dłużej. Powinnaś zaczekać na krwawienie i rozpocząć nowy cykl z krążkiem albo iść po receptę na plastry i przykleić 3 sierpnia nowy plaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania 2 opakowania plastrow Evra, nowe, oryginalnie zapakowane i nieotwarte. Termin ważności 10.2019. Cena 40 zl za opakowanie. Kontakt na priv: aniezez@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do sprzedania 5 plastrów Evra . Nie mogę ich stosować ze względu na spore skutki uboczne. 5 szt / 80, 00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś na sprzedaż plastry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda j
Hej dziewczyny czy jest tu ktoś kto ma do sprzedania jeden plaster . Na początku jak zaczęłam stosować te plastry jeden mi się odkleił po pierwszej komórki i teraz za każdym razem muszę dobierać ten trzeci z nowego opakowania. Jeśli jest ktoś kto może zrezygnował z tych plastrów A został mu jeden plaster to chętnie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczapka3
Hej dziewczyny. Ja stosuje je już ponad rok i wszystko ok. Jeśli chodzi o cenę to trzeba sprawdzać w różnych aptekach ja za 3 opakowania place nie całe 120zl w Świdnicy A w nie których aptekach kosztują ponad 60 zł za opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczapka3
Kupię 1 plaster. Kontakt 795142797

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam na sprzedaż dwa opakowania plastrów. Po więcej informacji proszę pisać na adres e-mail: kacha2435@wp.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg28
Laski a jaką mam pewność, że kupując je od którejś z was otrzymam oryginalne plastry albo że w ogóle je otrzymam??? Jeżeli nie chce wam się ruszyć 4 liter do lekarza, żeby zapisał wam plastry, zrobicie to przez internet. Przynajmniej macie pewność, że otrzymacie to, czego oczekujecie. Ja w ten sposób zamawiałam plastry już kilka razy poprzez stronę: https://pl.treated.com/srodki-antykoncepcyjne/plastry-antykoncepcyjne/evra-plastry-antykoncepcyjne#raf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam plastry
cześć dziewczyny, mam do sprzedania 7 plastrów Evra, dwa opakowania fabrycznie zamknięte (mogę pokazać zdjęcia) - musiałam zmienić antykoncepcję, ponieważ dawały mi za mało hormonów. Proszę o kontakt mailowy: muralstrip@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie plastry polegają na tym samym co tabletki antykoncepcyjne, tylko inna zasada polega na ich przyjmowaniu. Ja miałam dylemat jaką metodę antykoncepcji wybrać dla siebie, ale ostatecznie po badaniach i długich rozmowach z ginekologiem przepisał mi tabletki vines. Fajnie, że mają one niską zawartość hormonów i mimo to i tak zabezpieczają mnie odpowiednio, tak jak to powinno być. A poza tym mam dużo lepszą kondycję i moje włosy i cera dużo lepiej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danita
Sprzedam 3 paczki plastrów evra, termin ważności 10.2019, cena 30zl za paczkę, odbiór w Bielsku-Białej/Czechowicach lub wysyłka za 10 zł. Kontakt: danita@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnka
Ja Evre stosuję już ponad dwa lata. Działają i w tym temacie nie mam najmniejszych wątpliwości. Jedyne co zaczyna mnie niepokoić to plamienia podczas naklejania trzeciego plastra (fakt zdarzyło się to dopiero dwa razy). Ginekolog stwierdził, że nie ma powodów do niepokoju. Ogólnie jestem zadowolona z plasterków a cena? Jak na miesiąc nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎15‎.‎09‎.‎2018 o 18:42, Gość gość napisał:

Witam, mam na sprzedaż dwa opakowania plastrów. Po więcej informacji proszę pisać na adres e-mail: kacha2435@wp.pl. Pozdrawiam.

Witam, kupię plastry, jeśli oferta aktualna proszę pisać na mail monisia198410@gmail.com interesuje mnie najchętniej odbiór w Gdańsku.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Używałam tych plastrów 8lat i byłam bardo zadowolona z nich. Musiałam zrobić przerwę no i wtedy wszystko się zaczęło kłopoty z cera, bólami brzucha i torbielami. Wiem że po odstawieniu hormonów to jest normalne ale nie wiedziałam że aż tak nasilone są te objawy. Mimo wszystko nie żałuję tego okresu a dodam tylko że na plastra h schudłam ok 5kg mimo że jestem szczupła osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś do sprzedania plastry evra? Jeśli tak to proszę o kontakt pod e-mailem:     mal93@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Hej dziewczyny, rezygnuję z antykoncepcji, mam do sprzedania 3 opakowania plastrów, oryginalnie zapakowane, ważne do października 2019. Jeżeli ktoś potrzebuje, to proszę o kontakt: werka.kow111@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Kupię plastry EVRA. Odbiór osobisty Warszawa. Proszę o maila : allietheone@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blinta

Dziewczyny, a czy któraś z Was zmieniła, albo tak jak ja zastanawia się nad zmianą plastrów na krążek antykoncepcyjny Pola Ring? Wydaje mi się, że to będzie jeszcze wygodniejsza opcja od plastrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blinta

Dziewczyny, a czy któraś z Was zmieniła, albo tak jak ja zastanawia się nad zmianą plastrów na krążek antykoncepcyjny Pola Ring? Wydaje mi się, że to będzie jeszcze wygodniejsza opcja od plastrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blinta

Dziewczyny, a czy któraś z Was zmieniła, albo tak jak ja zastanawia się nad zmianą plastrów na krążek antykoncepcyjny Pola Ring? Wydaje mi się, że to będzie jeszcze wygodniejsza opcja od plastrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Witam, mam do sprzedania 2 opak plastrów Evra. Kontakt annjur8@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stosowałam te plastry z powodu podejrzenia endometriozy, po 2 tygodniach od naklejenia pojawily się 3 guzy na piersi, teraz jestem w trakcie diagnostyki u onkologa. Po dokończeniu opakowania odstawiłam. Onkolog powiedział mi wprost, że tanletki i plastry powodują nowotwory piersi i jest to już udowodnione, choć ginekolodzy twierdzą inaczej. Mam nadzieję, że to sie dobrze skończy... Nie bierzcie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa@@@

Witam, mam do sprzedania dwa opakowania plastrów termin ważności 07.2020, zainteresowane osoby proszę o kontakt ewa2783@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
Dnia 8.07.2019 o 18:00, Gość Ann napisał:

 

oferta nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matena

Ktoś pytał wyżej po krążek PolaRing. Ja stosuję już jakiś czas i ogromnie sobie chwalę, przede wszystkim za wygodę. No i cena mnie bardzo przekonuje, bo to polski produkt, więc tańszy od pozostałych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastry Evra

Stosowałam plastry Evra kilka lat, w ciążę nie zaszłam więc są skuteczne. Teraz zakończyłam i mam wolne 1 opakowanie, oryginalnie zamknięte ważność do 02-2020. nadialeszko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×