Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Agacia

!!!PLASTRY EVRA!!!

Polecane posty

Gość gość
Gdzie przyklejasz na lato jak się opalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam 2 opakowania. data ważności 08.2018, jedno opakowanie otwarte( plastry nienaruszone, woreczek zamknięty), drugie opakowanie nieotwierane. Jeśli ktoś zainteresowany piszcie maila misia112345@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam na zbyciu 3 op po trzy sztuki. Jedno op otworzone tylko by wyciągnąć ulotkę. Same plastry w oryginalnym opakowaniu foliowym. Możliwa wysyłka . Więcej info na maila Kasia.dasti@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 op po 3 szt plastrów. Oryginalnie zapakowane. Więcej info na kasia.dasti@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie opakowanie lub 2 plastrów evra. Jeśli ktoś posiada proszę o kontakt na e-mail izus_1976@wp.pl Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
czesc, mam problem z plastrami chodzi o to że w poprzednim cyklu brałam tabletki jednak źle się po nich czułam i ginekolog przepisał mi plastry, powiedział żebym wzięła po skończeniu opakowania tabletek, na ulotce jednak pisze że powinnam była nakleić go w dniu w dniu wystąpienia miesiączki, ale wtedy stosowałam jeszcze tabletki 'placebo' co powinnam w tym wypadku zrobić ? od razu wspomnę że mojego ginekologa aktualnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko odpuscić bzykanie na miesiąc.Szkoda wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię plastry evra-40zl z przesyłką jeśli płatność z góry. Jeden haczyk-termin ważności do końca października. Same trzy plastry zapakowane, tylko pudełko otworzone do przeczytania ulotki. limjc@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilaB
NAJGORSZE doświadczenie w moim życiu. Stosowałam przez prawie 3 tygodnie (3 plastry), ostatni zerwałam kilka dni przed terminem, przerażona swoim stanem psychicznym. Jestem ogromnie zawiedziona swoją ginekolog, która nie uprzedziła mnie jak okropne mogą być efekty tej metody antykoncepcji! Na stronach medycznych uprzedzają, że CZASAMI plastry powodują "ból głowy, migrena, zawroty głowy,nadciśnienie, zaburzenia koordynacji, osłupienie; zaburzenia psychiczne: labilność emocjonalna, nastroje depresyjne, lęk, zwiększenie łaknienia, bezsenność, dyspareunia, senność, depersonalizacja, apatia, nasilenie depresji, paranoja.." etc ale nigdy nie przypuściłam, że mogę być jedną z tych osób, która odczuje te wszystkie efekty uboczne. To była moja pierwsza metoda antykoncepcji i szczerze przyznaję, że bagatelizowałam wpływ, jaki może mieć na moje ciało i stan psychiczny ale już NIGDY nie popełnię tego błędu. Dochodzenie do siebie po Evrze zajmie mi dobre kilka tygodni wg mojego nowego ginekologa... Jak widać, nie jest to metoda dobra dla wszystich. Uważajcie na siebie i jak tylko odczujecie takie objawy nie wahajcie się z odstawieniem tej metody i szukaniem innej! Trzeba dbać o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam opakowanie plastrów evra. sprzedaje bo zmieniam sposob antykoncepcji. pudełko nie otwierane, długa data ważnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cena za plastry? Proszę o kontakt na e-mail izus_1976@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opak. Plastrów Evra 40 zł opak plus koszt przesyłki :-) Kontakt email kamla_14@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwera
Kupię pilnie plastry EVRA wysyłka pobraniowa bądż odbiór Gdańsk kontakt mail: piotrekmx@pocza.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania 2 opakowania plastrow Evra. Cena 40 zl za opakowanie. Kontakt na priv: ola.wrobel@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż 2 opakowania plastrów evra + dwa plastry (w sumie 8 sztuk) - sprzedam całość za 100 zł (+ ewentualna przesyłka). Kontakt: noiko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie 1 op plastrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy ktos kupi evra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nauczyć się naturalnej metody regulacji poczęć, poznajemy swój organizm, jego reakcje i do tego nie ma skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25_25
Plastry Evra są na receptę. To lekarz ginekolog podejmuje decyzję o metodzie antykoncepcji dla danej kobiety na podstawie badań i dokładnego wywiadu lekarskiego. Nie można stosować plastrów antykoncepcyjnych na własną rękę, z pominięciem lekarza ginekologa, bo plastry mają zalety, ale i też wady. A wady to głównie działania niepożądane, np. ryzyko zachorowania na chorobę zatorowo-zakrzepową. Zresztą można sobie dokładnie poczytać o wadach i zaletach plastrów, jak działają, czy są skuteczne. Ja to wszystko wiem ze strony internetowej, na której dokładnie to jest wszystko opisane, zresztą same możecie sobie poczytać: http://www.abcmaluszka.pl/plastry-antykoncepcyjne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!dla mnie plastry super sprawa..nie lykam tabletek,nie obciazam ukladu pokarmowego,nie mam zmian nastrojow,stosuje je ponad rok I wszystko jest ok..musze tylko uwazac z basenem,aby sie nie odkleily..cena..hmm.mogloby byc taniej..jeden raz trafilam na promocje za 38zl..teraz w aptekach cena od 45do 60..wiec szukam tam gdzie taniej..teraz zamowie przez internet aptece Doz za 43..wiec nie bede latac I szukac po aptekach..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używać tej trucizny !!!!! wycofane w usa w 2007 roku , kanada ostrzega ! a w polsce nic na ten temat ? śmiertelne plastry a firmy farmaceutyczne pozbywają się tego gdzie się da bo ważna jest kasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barberere
Dziewczyny mam do odsprzedania jedno opakowanie plastrów. 20zl :) zmieniłam lek i jedno mi zostało. Tel 513 405 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam do sprzedania 3 opakowania Evry z datą ważności 07-2019 40 zł opakowanie plus kw. mail ankamaryniak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze plastry ever! Jak ja sie po nich cxulam zle....dygotanie,ataki duszności,bóle glowy,bóle w klatce.Po dwoch przerwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam 2 opakowania plastrów ,45 zł za opakowanie. Ważne do 07.2018. katarzyna59@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można skrócić przerwę miedzy plastrami evra i zmienić dzień przyklejania plastra? Np z 7 do 5 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Kupie plastry evra, moja ginekolog pojechała na urlop, a w przyszłym tyg musze zmiinic. Odbior najlepiej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek (20.07) nakleiłam 1 plaster w 1 dniu miesiączki, dzisiaj odkleił mi się całkowicie i niemożliwym było go ponowne przyklejenie, dlatego użyłam drugiego. I stąd moje pytanie. W piątek 27.07 zmieniam normalnie plaster(będzie to 3), a później 03.08 robię 7dniową przerwę? Pierwszy raz używam tych plastrów. Niestety nie uzyskałam informacji od lekarza na pyt ,,co by było gdyby....", ponieważ twierdził, że nie odklei mi się on i nie mam się czym martwić. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×