Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gentleman_88

Podniesienie, powiększenie biustu.

Polecane posty

Cześć. Moja Pani, w ostatnim czasie dość sporo schudła, wiadomo że biust na tym stracił. Jakie są sposoby najmniej inwazyjne na podniesienie, powiększenie biustu ? Chciałbym jej w tym jakoś pomóc, z tego co wiem to implanty odpadają. Kwas ? Botoks ? Kogo polecacie ? Jakie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dobre chęci, ale dla własnego dobra nie mieszaj się : ) 

Zresztą net jest pełen informacji i to co tutaj sama sobie śmiało znajdzie jeśli uzna, że jest jej potrzebne.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2023 o 07:58, marawstala napisał:

Rozumiem dobre chęci, ale dla własnego dobra nie mieszaj się : ) 

Zresztą net jest pełen informacji i to co tutaj sama sobie śmiało znajdzie jeśli uzna, że jest jej potrzebne.

Ja jej nie namawiam, a wiem że za chwilę ten temat będzie jej coraz bardziej ciążył. Jeżeli mogę jej jakoś pomóc to chce to zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gentleman_88 napisał:

Ja jej nie namawiam, a wiem że za chwilę ten temat będzie jej coraz bardziej ciążył. Jeżeli mogę jej jakoś pomóc to chce to zrobić. 

Może i będzie, ale sama musi się z tym zmierzyć... nie wydaje mi się by kobieta od swojego faceta takiej pomocy oczekiwała. Ta pomoc może jeszcze bardziej negatywnie ją nakręci i wyolbrzymi sprawę, a tego też chyba nie chcesz... bez obaw poradzi sobie, a jak nie to od tego są specjaliści.

Może niech jeszcze ktoś się wypowie najlepiej babeczka... : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o wiedzę dla mnie, żebym wiedział co szukać i być przygotowanym jak będzie chciała rozmawiać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie musisz nic szukać i podsuwać jej pod nos nawet jeśli przyjdzie pogadać... ale ok. nie mieszam się.

Kobiety często chcą się tylko wygadać... a faceci odrazu szukają rozwiązań tych problemów : ) trochę generalizuje bo niekoniecznie tak musi być, ale bywa i tak.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2023 o 07:46, Gentleman_88 napisał:

Cześć. Moja Pani, w ostatnim czasie dość sporo schudła, wiadomo że biust na tym stracił. Jakie są sposoby najmniej inwazyjne na podniesienie, powiększenie biustu ? Chciałbym jej w tym jakoś pomóc, z tego co wiem to implanty odpadają. Kwas ? Botoks ? Kogo polecacie ? Jakie efekty ?

A dlaczego schudła? Może ma kochanka? Ty doinwestujesz w jej biust a ona odejdzie z innym. @marawstala dobrze radzi, nie mieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ToMasz1985 napisał:

A dlaczego schudła? Może ma kochanka? Ty doinwestujesz w jej biust a ona odejdzie z innym. @marawstala dobrze radzi, nie mieszaj się.

Nie, nie ma kochanka. I jestem tego na 100% pewny.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może lifting up, czyli zabieg polegający na remodelingu biustu. Zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Myślę, że po ostrej utracie wagi ten zabieg może się sprawdzić. Mogę też polecić fajne i profesjonalne miejsce, gdzie to robią- SCM estetic w Krakowie. Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2023 o 07:46, Gentleman_88 napisał:

Cześć. Moja Pani, w ostatnim czasie dość sporo schudła, wiadomo że biust na tym stracił. Jakie są sposoby najmniej inwazyjne na podniesienie, powiększenie biustu ? Chciałbym jej w tym jakoś pomóc, z tego co wiem to implanty odpadają. Kwas ? Botoks ? Kogo polecacie ? Jakie efekty ?

Najmniej inwazyjne metody są takie, że wydasz hajs a efektu nie będzie. Nie wpominając  o tym, że na takich rzeczach się nie oszczędza chyba że masz gdzieś zdrowie swojej pani bo cycki jej opadły.

Dobry chirurg, dobra klinika i pewnie z 30 tysi na cito. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Najmniej inwazyjne metody są takie, że wydasz hajs a efektu nie będzie. Nie wpominając  o tym, że na takich rzeczach się nie oszczędza chyba że masz gdzieś zdrowie swojej pani bo cycki jej opadły.

Dobry chirurg, dobra klinika i pewnie z 30 tysi na cito. 

Tu nie chodzi o kasę, to najmniejszy problem. To ma być dobrze i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×