Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość22

Ciąża a data poczecia

Polecane posty

Witam.Bylam na wizycie kontrolnej u ginekologa i okazało się ,że jestem w ciąży i według lekarza jest to 3 tydzień, gdzie widac  pęcherzyk ciążowy. Ostatnia miesiączkę miałam 25 styczeń, cykle regularne co 28 dni.Współzylam w dniach 4,5 luty oraz 9,11 luty.Która data jest najbardziej prawdopodobna ,że doszło do zapłodnienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość22 napisał:

Witam.Bylam na wizycie kontrolnej u ginekologa i okazało się ,że jestem w ciąży i według lekarza jest to 3 tydzień, gdzie widac  pęcherzyk ciążowy. Ostatnia miesiączkę miałam 25 styczeń, cykle regularne co 28 dni.Współzylam w dniach 4,5 luty oraz 9,11 luty.Która data jest najbardziej prawdopodobna ,że doszło do zapłodnienia? 

Żaden lekarz nie zobaczy pęcherzyka w 3 tygodniu ciąży. Nie trolluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Foko Loko napisał:

Żaden lekarz nie zobaczy pęcherzyka w 3 tygodniu ciąży. Nie trolluj.

A co ci do tego, że trolluje? Jesteś tu szeryfem czy jak, że pilnujesz co kto pisze i ile czasu mu to zajmuje? Jak ci się nie podoba, to nie czytaj.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

A co ci do tego, że trolluje? Jesteś tu szeryfem czy jak, że pilnujesz co kto pisze i ile czasu mu to zajmuje? Jak ci się nie podoba, to nie czytaj.

Weź Ty się zajmij swoimi dzieciakami, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Foko Loko napisał:

Weź Ty się zajmij swoimi dzieciakami, co?

Nie denerwuj się tak, bo złość szkodzi urodzie.

Moje dzieci są już dorosłe i nie muszę się nimi zajmować. Ale może Ty zajmij się swoimi, albo raz wybierz gacie mężowi, mimo, że on sam to potrafi. Zamiast przypiertalac się do wszystkich dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rezkanostor555 napisał:

Nie denerwuj się tak, bo złość szkodzi urodzie

Spokojnie, moje dziecko jest tak zaopiekowane, jak się da najlepiej  uwagę ma 24/7.

Nie no, w tym temacie wcale pierwszy nie wpadłeś się doojebać. Razem z Autorką tematu, która nie umie policzyć, że nawet jakby zaszła w ciążę tego 11.02, to na pewno nie byłaby w 3 tygodniu ciąży, skoro od 11.02 minęło 6 tygodni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Spokojnie, moje dziecko jest tak zaopiekowane, jak się da najlepiej  uwagę ma 24/7.

Nie no, w tym temacie wcale pierwszy nie wpadłeś się doojebać. Razem z Autorką tematu, która nie umie policzyć, że nawet jakby zaszła w ciążę tego 11.02, to na pewno nie byłaby w 3 tygodniu ciąży, skoro od 11.02 minęło 6 tygodni 😄

A ja nie pisałem o stopniu zaopiekowania się Twoim dzieckiem, tylko o ewentualnym wpływie złości na Twoją urodę. 

Ciekawe dlaczego tak Ciebie boli brak umiejętności matematycznych u innych, jeśli własne braki w tej dziedzinie Ci nie przeszkadzają? Pytam jeszcze raz: jesteś tu dyżurna szeryfka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam dokładnie 27 lutego na badaniu usg u ginekologa I potwierdził sam pęcherzyk i określil go na 3 tydzień.Poprostu zastanawia mnie to jak lekarz liczy tyg ciazy czy zaczete czy skończone bo niewiem która data jest bardziej prawdopodobna że doszło do poczecia.

Edytowano przez Gość22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem w jakim tyg teraz jestem w ciąży także jak nie ma się nic do powiedzenia proszę zamilczeć bo widzę że ktoś ma nudne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość22 napisał:

Byłam dokładnie 27 lutego na badaniu usg u ginekologa I potwierdził sam pęcherzyk i określil go na 3 tydzień.Poprostu zastanawia mnie to jak lekarz liczy tyg ciazy czy zaczete czy skończone bo niewiem która data jest bardziej prawdopodobna że doszło do poczecia.

Lekarz liczy tygodnie ciąży od ostatniej miesiączki. W 3 tygodniowej ciąży jeszcze nic nie widać, bo jest ledwo po implantacji. Zmieniłabym lekarza na takiego, który kieruje się wiedzą medyczną. Lekarze liczą skończone tygodnie, ale z drugiej strony skoro Twój lekarz tak dziwnie liczył, to kij go wie.

Ty za to nie masz nudnego życia, że musisz dojść do tego, kiedy było zapłodnienie? Czyżby problemy z ojcostwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

....Czyżby problemy z ojcostwem?

No straszne! Dziewczyna mogła spać z dwoma facetami (nie twierdzę, że tak było, zresztą to jej sprawa)! Naszyc jej szkarłatna literę czy od razu ukamienowac? Co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rezkanostor555 napisał:

No straszne! Dziewczyna mogła spać z dwoma facetami (nie twierdzę, że tak było, zresztą to jej sprawa)! Naszyc jej szkarłatna literę czy od razu ukamienowac? Co proponujesz?

Powiedz mi, jak już masz zamiar się dopierdaaaalać, gdzie ja napisałam cokolwiek z tego, co mi zarzucasz?:)

Póki co to Ty kamienujesz. Może walnij tymi kamieniami w siebie, ludzkość podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Foko Loko napisał:

Powiedz mi, jak już masz zamiar się dopierdaaaalać, gdzie ja napisałam cokolwiek z tego, co mi zarzucasz?:)

Póki co to Ty kamienujesz. Może walnij tymi kamieniami w siebie, ludzkość podziękuje.

Napisalas: "czyżby problemy z ojcostwem". O co ci chodziło w tej insynuacji, jak nie o zglebienie tej dziewczyny?

Kupę mnie obchodzi ta część ludzkości.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2023 o 16:08, Gość22 napisał:

Witam.Bylam na wizycie kontrolnej u ginekologa i okazało się ,że jestem w ciąży i według lekarza jest to 3 tydzień, gdzie widac  pęcherzyk ciążowy. Ostatnia miesiączkę miałam 25 styczeń, cykle regularne co 28 dni.Współzylam w dniach 4,5 luty oraz 9,11 luty.Która data jest najbardziej prawdopodobna ,że doszło do zapłodnienia? 

A nie mogłaś zadać pytania lekarzowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, KittyC napisał:

Ja ją rozumiem . Trochę wstyd.Od razu byś startowała z tekściorem,że nie wiesz z kim zaszłaś? Poza tym myślę,że w tym przypadku lekarz nie odpowie.To CZTERY dni między nimi.Jeden 5 mógł,a drugi 9.TYLKO TESTY na OJCOSTWO moim zdaniem wchodzą w grę 😜

No tu jej tym bardziej nikt nie powie.  Jak się nie myśli o zabezpieczeniu i ma niejednego partnera to potem już tylko test na ojcostwo zostaje. Bo przy jednym partnerze to raczej nikt takich dylematów nie ma się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×