Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
płytki karol

Czy też macie wrażenie że w waszym życiu nie dzieje się nic ciekawego?

Polecane posty

6 minut temu, 3970 napisał:

Nie słuchaj tutaj kobiet 

Dużo 18-30 woli starszych facetów nie chcą rówieśników 

Napisał ktoś kto kobiety zna tylko z mediów a na żywo tylko matkę. Brawa dla eksperta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 3970 napisał:

Popytaj rodzinę znajomych koleżanki czy nie mają koleżanki wolnej ja tak z/robię ogólnie rzecz się sama rozchodzi jak odnosisz sukcesy i jesteś wolny 

Też mysle ze gdybym ja byl atrakcyjny (praca i sylwetka) to same by sie znajdowaly jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qiann napisał:

30 dziestka powie że za stary jesteś, do niej oczywiście. Gdybyś chcoał dzieci i spotkał taką 30 dziestkę to jak najbardziej. 

Ale 30 latki jeszcze mi sie podobaja fizycznie a 40 latki i starsze mnie nie pociagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, płytki karol napisał:

No to Ty jesteś mistrzynią i masz chyba najtwardszy charakter na swiecie, bo jednak w takiej sytuacji to juz 99% ludzi sie zalamuje-tylko Ci pogratulowac

Gdybym się łatwo załamywała to już dawno nie było by co zbierać. Każdy ma swój krzyż który niesie ale jego celebracja nie pozwala nam iść dalej przez życie i trzyma nas w przeszłości, a to nie jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, płytki karol napisał:

No to Ty jesteś mistrzynią i masz chyba najtwardszy charakter na swiecie, bo jednak w takiej sytuacji to juz 99% ludzi sie zalamuje-tylko Ci pogratulowac

Słuchaj mistrza chyba że chcesz wywmigrować do egzotycznych  krajów tam zostać sam.

Edytowano przez Czarna Pantera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szynszylka napisał:

Jedni widzą szklankę do połowy pustą a inni do połowy pełną to kwestia charakteru

Taka z Ciebie mistrzyni? To na łożu śmierci, z rakiem też byś dala rade sie cieszyc?

Ale nie mając takie zycie jakie mialas, czyli zadowolona z sukcesow zawodowych i związkow uczuciowych, tylko mająca świadomosc, że nic Ci w życiu nie wyszlo i to z Twojej winy?

Tak gadasz, że bys dala rade byc zadowolona, bo pewnie nawet nie umiesz sobie wumyobrazić jakie to jest uczucie bycia przegrywem, bo całe życie byłaś wygrywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×