Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sehnsucht

Pytanie do kobiet

Polecane posty

Witajcie

Chciałem zapytać Was o Wasz stosunek do sugestii mężczyzny odnośnie Waszego wyglądu. Postaram się możliwie czytelnie nakreślić całe zagadnienie, by było nieco jaśniej.

W moim poprzednim związku wiele rzeczy układało się różnie, natomiast gdy patrzę na to z perspektywy czasu myślę, że zaprzeczałem swoim zapatrywaniom/potrzebom (nie mylić z zachciankami), i co za tym idzie nie potrafiłem ich odpowiednio artykułować. A gdy już to zrobiłem, zrobiłem to w taki sposób że... lepiej nie mówić. Ale do rzeczy.

Jedną z bardziej seksownych dla mnie części ciała kobiety jest jej brzuch. Nie chodzi o jakieś wielkie sportowe wyrzeźbienie, ale po prostu - zwykły, w miarę płaski, z grubsza tyle. Niestety, moja dziewczyna nie była posiadaczką takowego, co więcej, był to jej kompleks. Przy czym nie próbowała go w żaden sposób zniwelować, po prostu - narzekała, ale jak był tak był. Ja nigdy nie mówiłem jej o swoich upodobaniach obawiając się, że w ten sposób mogę ją zranić i będzie jej przykro, poza tym moim wiodącym przekonaniem było, iż w związku akceptuje się drugą osobę w całości, bez względu na wszystko - biorąc to pod uwagę, zwrócenie jej uwagi, a nawet przyznanie się przed samym sobą że coś mi się w Niej nie podoba, kompletnie nie wchodziło w grę.

Drugim aspektem była kwestia szeroko pojętej kobiecości, której zdecydowanie mi u Niej brakowało. Wiecie, takie drobiazgi jak malowanie paznokci, chęć ubrania się w jakiś fajny sposób, potrzeba podobania się sobie i światu. Były to kwestie, które nie miały dla Niej niemal żadnego znaczenia, dla mnie na początku związku też nie, choć z czasem to się zmieniło.

Zarówno w pierwszym jak i w drugim temacie nigdy nie próbowałem żadnych sugestii, aluzji, zawoalowań uznając, że brak wyjawienia moich prawdziwych intencji wprost byłby równoznaczny z kłamstwem. W związku z tym wszystkim, pytanie do Was - jak się na to wszystko zapatrujecie? Czy w związku można "oczekiwać" jakichś zmian drugiej strony w podanych przeze mnie aspektach? Czy nie jest to równoznaczne z tym, że powinno się odejść, jeżeli coś u drugiej połówki Ci nie pasuje? I w jaki sposób to "mierzyć"? Wybaczcie, może to głupie pytania, ale... trudno mi znaleźć na nie odpowiedzi. A męczy mnie to niebywale. Bo nie wiem, czy byłem egoistą skupionym na swoich potrzebach, czy jednak te potrzeby były czymś normalnym, tylko ja nie pozwoliłem sobie na ich realizację, w imię obrazu związku idealnego w którym wszystko wszystkim pasuje itd.

Z góry bardzo proszę o szczere i niewyśmiewające odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Salowa Poluje napisał:

Ciężko, a właściwie nie wyobrażam sobie być z kimś kto narzuca jak mam wyglądać 😅 Kobieta powinna ubierać się tak, żeby czuć się swobodnie, a nie jak ktoś coś narzuci lub nie daj Boże każe poprawić coś w wyglądzie 😝

Poza tym Autorze z szarej myszki wampa nie zrobisz. 

Zrobisz . Ale będzie to zawsze przebranie a nie sposób bycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Funny Games napisał:

Niech szuka takiego który stawia na jakiś naturyzm i lubi zaniedbanie u kobiety, a ty takiej szukaj która dba o siebie i lubi dobrze wyglądać. Z gowna bata nie ukrecisz i trafiłeś na taki egzemplarz 😃

Jakie trafił? W lotto ją wygrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, crªzy napisał:

no zgadnij... urobiony po lokcie i zajety ...

Cieśnie nadgarstka dostanie 😄

 

2 minuty temu, Szynszylka napisał:

Zrobisz . Ale będzie to zawsze przebranie a nie sposób bycia .

Dlatego wolę być sobą, bo cenie skromność. Tutaj chyba też media odgrywają zasadniczą rolę, bo fajnie pokazać się z zadbaną elegancką babeczką 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crªzy napisał:

ze on sie artretyzmu nie boi;) w koncu to juz wiekowa persona, plotki glosza, ze to juz dziadek (tylko bez wnukow)

Cicho 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Salowa Poluje napisał:

Cieśnie nadgarstka dostanie 😄

 

Dlatego wolę być sobą, bo cenie skromność. Tutaj chyba też media odgrywają zasadniczą rolę, bo fajnie pokazać się z zadbaną elegancką babeczką 😴

To samo dotyczy mężczyzn. Ale jednorazowe wyjście a codzienności to dwie różne rzeczy. Jak ktoś ma standardy zaczerpnięte z wizji to ma problem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Funny Games napisał:

Tak się mówi i współczuję gościowi bo żeby kobiecie sugerować aby trochę zadbała o siebie to jest smutne.

A ja współczuję jej takiego faceta któremu się coś odwidziało. Ale takie jest życie. Ludzie się zmieniają. Ma prawo wymienić sobie kobietę na inny model a ten zostawić dla kogoś innego, komu będzie pasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Funny Games napisał:

No oczywiście że gość nawet powinien dbać o siebie i każdy lekarz nawet to powie, więc nie rozumiem jak niektóre tutaj uważają że kobieta nie musi dbać o siebie i żeby ją brać taka jaka jest, czyli co bebech jej urośnie i sadło i co dalej udawać że dobrze wygląda.ha ha😁

Jeśli najbardziej co sobie cenisz w ludziach to wygląd, to się zawsze rozczarujesz bo on się ciągle zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Funny Games napisał:

Ale ja nie rozumiem tego jaki to problem dla niektórych kobiet jest aby choćby w trosce o zdrowie jakas dieta i lajtowo fitness, plus korzystać z kosmetyków i ubiorem trochę podkreślić seksapil. Ano życie i dobrze że nie ma przymusu siedzenia z takimi zapuszczonymi.

Ano taka że nie każdy lubi i chce dbać o siebie. I nie ma obowiązku siedzenia z kimś zapuszonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×