Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Milenax34

Czy to koga być objawy ciąży?

Polecane posty

Hej dziewczyny, zwracam się z taką dziwną sprawa, ostatnio z moim chłopakiem mieliśmy stosunek przerywany właśnie w dzień mojej owulacji... wiem że stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji, nie doszło do wytrysku w pochwie, ale dzień po stosunku poczułam jakby coś ze mnie wypłynęło, nie byla to sperma. Później na kolejny dzień bolał nie jajnik, jakieś 2 dni, później było okej natomiast za jakieś kolejne 4 dni po tym zaczęło mnie kłóć w podbrzuszu, mam podwyższoną temp ciała 37.1, zaczęłam się trochę stresować, wiem że na objawy ciąży to za wcześnie.. pewnie bym to zlekceważyła gdyby nie to że to był dzień owulacji!!! 

Edytowano przez Milenax34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Milenax34 napisał:

Hej dziewczyny, zwracam się z taką dziwną sprawa, ostatnio z moim chłopakiem mieliśmy stosunek przerywany właśnie w dzień mojej owulacji... wiem że stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji, nie doszło do wytrysku w pochwie, ale dzień po stosunku poczułam jakby coś ze mnie wypłynęło, nie byla to sperma. Później na kolejny dzień bolał nie jajnik, jakieś 2 dni, później było okej natomiast za jakieś kolejne 4 dni po tym zaczęło mnie kłóć w podbrzuszu, mam podwyższoną temp ciała 37.1, zaczęłam się trochę stresować, wiem że na objawy ciąży to za wcześnie.. pewnie bym to zlekceważyła gdyby nie to że to był dzień owulacji!!! 

Nie ma objawów ciąży 4 dni po stosunku.

Skoro się boisz, to czemu uprawiasz seks bez zabezpoeczenia w owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po owulacji temperatura zawsze jest podwyższona do przyjścia @. Ale w twoim przypadku to może być ciąża ale może to być też cokolwiek innego jak stan podgorączkowy spowodowany tym że jest wiosna i prawie każdy czuje się średnio, bóle brzucha bo się stresujesz albo nawet choroba weneryczna bo głupio trochę że nie pomyśleliście o gumce.

Weź głęboki oddech, za kilka dni sprawa się wyjaśni a w międzyczasie pamiętaj o antykoncepcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×