Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Chersi

Banaszewska

Polecane posty

Chodzą ploty ze jej eks jest teraz z była Pezeta. Ktoś coś? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu czyli nie taka z d*py ta plotka.
To patrząc co dziś pisała (ze nie ma sobie nic do zarzucenia) i ze on już jest w nowym związku mozna domniemywać co się stało. Fajnie, ze się mimo wszystko dogadują i dzieciaki maja normalnie oboje rodziców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Kasi relacjach czasem się pojawia, i choć ma zasłonięta twarz wyglada podobnie, raczej to on. To z B rozstali się jakoś niedługo po porodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Napsaurok napisał:

Ma, jest oznaczony w starych zdjęciach z jb

Edytowano przez Gzgz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona tak marnie udaje szczęśliwą, mega ogarniętą, zorganizowaną i zadowoloną ze swojego życia, że śmiać mi się chce. Serio ona ma mega problemy w głowie na moje oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to on. Dla mnie one obydwie, Aśka i Pyska to takie kreatorki swojej rzeczywistośco na insta, że hoho. Obydwie opowiadają takie bajki, że nie wierzę, że ludzie nie widzą, że ciągle w ich opowieściach coś się nie klei

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Co sądzicie o nowym biznesie bohaterki wątku? Chodzi mi o napoje bez alko

Edytowano przez mi1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2023 o 09:59, mi1234 napisał:

Co sądzicie o nowym biznesie bohaterki wątku? Chodzi mi o napoje bez alko

Oprócz tego, że jestem hejterem i życiowym przegrywam jestem też mgr inż technologii żywności i jestem bardzo ciekawa tego, co zrobili. Na pewno coś kupię, żeby spróbować jakim cudem z samych naturalnych składników, bez dodatku cukru i konserwantów wyszły im te driny. Myślę, że wspólnik został wybrany nieprzypadkowo, będą mieli dojście do dużych gwiazd i darmową reklamę. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kim ona teraz poleciała na wycieczkę? Mówiła coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś konferencja. Za to KP w komentarzach reaguje na wytykanie, ze odbiła męża. Napisała ze zawsze poprawia koronę drugiej kobiecie i udostępniła reklamę nowego biznesu B. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2023 o 10:02, Gzgz napisał:

Chyba jakaś konferencja. Za to KP w komentarzach reaguje na wytykanie, ze odbiła męża. Napisała ze zawsze poprawia koronę drugiej kobiecie i udostępniła reklamę nowego biznesu B. xD

Ona to udostępniła bo ten były mąż a jej obecny chłopak ma tam udziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, swiniakzrusztu napisał:

ohmylord.co

Dzięki! 

Ona wszystkie zdjęcia (nawet że ślubu) pousuwala, a on nadal w wyróżnionych ma Stories z podpisem: moje dziewczyny. 

Czy Aśka po powrocie widziała się w ogóle z dziećmi czy teraz dzieci nie pokazuje na Stories? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIDAĆ, ŻE CHŁOP SZCZĘŚLIWY. A na na siłę próbuje nam udowodnić no i jemu przede wszystkim, że nareszcie żyje pełną piersią, dba o siebie chudnie i prowadzi rozległe biznesy. To jebnie jak nic ... Widze tam depresję i terapię na horyzoncie. Oszukiwanie siebie samej ma krótkie nogi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podkascie u Justyny Mazur przyznała że się umawia z kolesiami z tindera więc obstawiam ze zaraz jakieś portki się pojawia żeby nie było że były mąż w szczęśliwym związku a ona taka zarąbista i sama... 🤡 im bardziej przekonuje wszystkich wokół jakie to ma zajefajne życie tym bardziej jej nie wierzę.. myślę że tak naprawdę płacze wieczorami do poduszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hugoo napisał:

W podkascie u Justyny Mazur przyznała że się umawia z kolesiami z tindera więc obstawiam ze zaraz jakieś portki się pojawia żeby nie było że były mąż w szczęśliwym związku a ona taka zarąbista i sama... 🤡 im bardziej przekonuje wszystkich wokół jakie to ma zajefajne życie tym bardziej jej nie wierzę.. myślę że tak naprawdę płacze wieczorami do poduszki...

Wygląda na taką zabieganą, że nie widać, aby dzieciaczkami się zajmowała, a tu jeszcze czas na randki? Chyba lepiej u niej z organizacją czasu ostatnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2023 o 23:10, klementynka88 napisał:

Wygląda na taką zabieganą, że nie widać, aby dzieciaczkami się zajmowała, a tu jeszcze czas na randki? Chyba lepiej u niej z organizacją czasu ostatnio. 

Ma opiekunkę do dzieci plus męża który też ma swoje dni kiedy się nimi zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny wyjazd u budowniczej imperium. Tak jakoś szkoda mi tych jej dzieciaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pulpecja napisał:

I kolejny wyjazd u budowniczej imperium. Tak jakoś szkoda mi tych jej dzieciaków. 

Moze naiwnie, ale mam nadzieję że od ex po prostu dostała zakaz od ex na pokazywanie dzieci w sm i dlatego mniej widać jej rodzicielstwo, bo pokazuje coś innego po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję.

Ale też ciągle pokazuje jakiś wyjazd i jakoś wątpię, że zabiera ich ze sobą, więc są z tatą, nianią, kimś z jej rodziny. Takie przerzucane, trochę tu, trochę tam, byle nie przeszkadzały. I to dla mnie jest takie smutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2023 o 14:06, Pulpecja napisał:

Też mam taką nadzieję.

Ale też ciągle pokazuje jakiś wyjazd i jakoś wątpię, że zabiera ich ze sobą, więc są z tatą, nianią, kimś z jej rodziny. Takie przerzucane, trochę tu, trochę tam, byle nie przeszkadzały. I to dla mnie jest takie smutne. 

Jakby były z nią to by nie były z ojcem i to nie byłoby smutne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lilly napisał:

Jakby były z nią to by nie były z ojcem i to nie byłoby smutne?

Chodziło mi o to przerzucanie z jednych rąk do drugich, z jednego domu do drugiego. Brak stabilizacji, ciągłe zmiany i ciągle znikający na długi czas, któryś z rodziców. Dla mnie ta sytuacja jest smutna, bo dzieci są małe i w sytuacji rozwodu uważam, że trzeba im pokazać, że mimo że tata i mama nie mieszkają już razem to dla nich się nic nie zmieniło. 

Może mają to super ogarnięte, może dzieci nie z tych co robią akcje "gdzie mama/tata" z płaczem i szukaniem, nie wiem. Po tym co aktualnie pokazuje to dla mnie dzieci są na samym końcu "ten rok jest mój". I to jest dla mnie smutne 

A i oczywiście nie ma przymusu pokazywania ich na story, miała już dni, gdy wrzucała info, że jest z nimi i nie ma czasu. Ostatnio takiego czegoś nie kojarzę. 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten syn miał przecież wcześniej mamoze i narzekała że stale go na rękach musi nosić, a teraz przeszło. Od lipca ma mieć urlop z nimi to będzie więcej czasu dla nich miała.

Wydaje mi się że to co jest teraz to trochę wykorzystywanie że teraz tata musi zajmować się dziećmi. Pamiętam jak zanim ogłosiła rozwód, a mały był bardzo męczący i stale był przy niej to nie raz z przekąsem mówiła że tata sobie wyjechał a ona siedzi z nimi sama, gdzie przy takim marudnym kilkumiesięcznym to idzie się wykończyć a jeszcze była ta starsza córka co nawet 2 lat nie miała. Więc teraz to może trochę taka mini zemsta na eksie co nie znaczy że dobrze dla dzieci 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pulpecja napisał:

Chodziło mi o to przerzucanie z jednych rąk do drugich, z jednego domu do drugiego. Brak stabilizacji, ciągłe zmiany i ciągle znikający na długi czas, któryś z rodziców. Dla mnie ta sytuacja jest smutna, bo dzieci są małe i w sytuacji rozwodu uważam, że trzeba im pokazać, że mimo że tata i mama nie mieszkają już razem to dla nich się nic nie zmieniło. 

Może mają to super ogarnięte, może dzieci nie z tych co robią akcje "gdzie mama/tata" z płaczem i szukaniem, nie wiem. Po tym co aktualnie pokazuje to dla mnie dzieci są na samym końcu "ten rok jest mój". I to jest dla mnie smutne 

A i oczywiście nie ma przymusu pokazywania ich na story, miała już dni, gdy wrzucała info, że jest z nimi i nie ma czasu. Ostatnio takiego czegoś nie kojarzę. 

Masz racje, pierwsze lata są najważniejsze dla rozwoju dzieci, i dzieci musza mieć jeden główny dom, żeby czuły się bezpieczenie, przerzucanie takich małych dzieci z domu do domu co chwila jest bardzo lekkomyslne

ale widac po Jb ze jej wizja macierzyństwa rozjechała się z rzeczywistością i teraz udaje jakby znowu miała życie sprzed dzieci

Szkoda mi tylko dzieci

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2023 o 14:02, klementynka88 napisał:

Moze naiwnie, ale mam nadzieję że od ex po prostu dostała zakaz od ex na pokazywanie dzieci w sm i dlatego mniej widać jej rodzicielstwo, bo pokazuje coś innego po prostu. 

Na pewno nie zakazał, bo sam wczoraj udostępnił filmik z dzieckiem na relacji. A w dodatku jeszcze udostępniła to jedno nowa milosc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gzgz napisał:

Na pewno nie zakazał, bo sam wczoraj udostępnił filmik z dzieckiem na relacji. A w dodatku jeszcze udostępniła to jedno nowa milosc

Tylko Aśka przedstawiała dzieci w kontekście reklamy. Chyba na jej IG nadal jest filmik jak reklamując pieluchy Lidla zmienia młodemu pieluchę. Niby nie z bardzo bliska, niby na przyspieszeniu, ale jestem pewna, że gdyby w odpowiednim miejscu zatrzymać to byłoby widać pewne rzeczy... 

A poza tym jaki jest profil tej nowej ukochanej? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×