Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kobietq94

Dwie na raz

Polecane posty

Wczoraj dowiedziałam się od koleżanki, że chłopak z którym się spotykalam od 7 miesięcy w tym samym czasie jeździł i spotykał się z inną. Mówiąc mi w tym samym czasie,ze nie lubi kłamstwa i obłudy. Co robić? Chciałabym się jakoś odegrać. Najlepiej powiedziałabym ,że o tym wiem. Ale dałam słowo koleżance, że się nie wygadam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mariner2 napisał:

Wlasciwie co cie przy nim trzyma? Napisz mu elegancko, na spokojnie , krotko i zwiezle  ze z nim zrywasz bo wiesz o jego drugim zyciu i utnij wszelkie kontakty.Odgrywanie sie nie ma sensu bo to ty sobie sama robilas jakies zludzenia.Chyba sama siebie powinnas ukarac bo na pewno on wysylal jakies znaki niespojnosci a ty je lekcewazylas. Zemsta ma to do siebie ze zawsze jakos wplywa na czlowiekachoc niby to nie on jest przestepca 🙂 

Powinno sie wierzyc drugiemu czlowiekowi ale zarazem weryfikowac .Nie obudzimy sie wtedy z reka w nocniku jak ty.

Serio? Napisałbyś do mnie na pożegnanie gdybym miała kochanka i nie byłbyś zadowolony z tego? Nic nie pisać, kompletnie nic.  Zignorować po bandzie jeżeli pogrywa bo z takimi osobami się nie dyskutuje. A jak będzie przepraszać to po iks setnym razie wiesz co napisać? Spier/dalaj. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mariner2 napisał:

Napisalbym krotki list:) Pozegnalny .Takie znajomosci sie "konczy" szczegolnie po 7 miesiacach i mysle ze jest to dosc mocne szczegolnie jak jego zycie bylo juz jakos "poukladane"a tu taka niespodzianka! 

Żadnych listów i żadnych sentymentów. To na nic i powiem ci, że wychodzi na to samo czy napiszesz czy nie, list na pamiątkę. Chcesz zrobić sobie przyjemność i drugą stronę usprawiedliwiać to pisz i niech tam. Być może druga strona otworzy i przeczyta, kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mariner2 napisał:

Jak mu napiszesz ze to "over" to nie bedzie sie juz napraszal   a wiec nie mieszal w naszym zyciu .Autorka tez postawi kropke nad" i" bo kobiety jak ochlona toz wykle zastanwiaja sie czy dobrze zrobily, a moze kolezanka klamal ? itd itp a tu juz bedzie pozamiatane.

To ci mówię, żeby się nie gorączkować tylko sobie spokojnie poczekać. Jak się rzeczony odezwie to go spuścić po brzytwie jednym słowem bez owijania w listy i wiersze nie daj Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kobietq94 napisał:

Oczywiście, że nie.  Ale jakoś nie umiem zostawić tego bez echa.  

Rozumiem. Płacz sobie po cichu i to wszystko. Czas cię wyleczy a zemstę odpuść. Tylko głupcy się mszczą. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kobietq94 napisał:

Tylko jak ufać jak sami kłamcy dookoła

A skąd wiesz czy koleżanka nie kłamała ? Ludzie mają różne intencje o których nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy musza isc do wyjasnienia bo nigdy nie wiesz czy ktos nie klamał, znam dwie babki ktore kłamały w tych tematach 🙂 wiec sprawdzaj i druga wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kobietq94 napisał:

Tylko nie bardzo wiem jak to sprawdzić, ciężko wybadać. 

A ok kogo masz tą informację? Czy to osoba która ma informacje od kogoś innego i przekazuje plotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym sie cieszyla. Facet ma wybor. Temat niczym z ksiazki Rollo Tomassi Mezczyzna racjonalny. Rozdzial Teoria Talerzy. Ty wlasnie jestes z jednym z talerzy ktore on obraca. Albo sie pokrecisz albo rozbijesz o posadzke. Ale jak gosc ma wybor to niech korzysta. Na pewno to nie jest milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kobietq94 napisał:

Czyli co napisać?.

Nic nie pisz, bo takie sprawy załatwia się przez rozmowę w cztery oczy, a nie pisząc. To nie czasy podstawówki.. Obserwuj go, sprawdź telefon na wszelkie wypadek i już będziesz wiedzieć.. Koleżanką się nie przejmuj i póki co nie informuj jej o niczym. No chyba, że jeździł do niej i to ona jest tą drugą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, moderowanie zawartości napisał:

Sami znawcy życia i kobiet, a wciąż na garnuszku mamusi haha 😄

Z bENE na czele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kobietq94 napisał:

Wczoraj dowiedziałam się od koleżanki, że chłopak z którym się spotykalam od 7 miesięcy w tym samym czasie jeździł i spotykał się z inną. Mówiąc mi w tym samym czasie,ze nie lubi kłamstwa i obłudy. Co robić? Chciałabym się jakoś odegrać. Najlepiej powiedziałabym ,że o tym wiem. Ale dałam słowo koleżance, że się nie wygadam. 

Jeśli dałaś słowo to musisz go dotrzymać, chyba nie jesteś papla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Thutmose III napisał:
3 godziny temu, Ramzes trzeci napisał:

Z bENE na czele 

Kotarba nr2

To jakiś uzurpator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2023 o 15:28, Kobietq94 napisał:

Wczoraj dowiedziałam się od koleżanki, że chłopak z którym się spotykalam od 7 miesięcy w tym samym czasie jeździł i spotykał się z inną. Mówiąc mi w tym samym czasie,ze nie lubi kłamstwa i obłudy. Co robić? Chciałabym się jakoś odegrać. Najlepiej powiedziałabym ,że o tym wiem. Ale dałam słowo koleżance, że się nie wygadam. 

Faceta nie zmienisz 🙂 takim sie juz urodzil a doswiadczenia zycia go tylko zahartowały w tym łgarstwie:)

Olej goscia i powiedz mu  na odchodnym ze ma zeza i cie to  denerwuje:) i niech sie codziennie wpatruje w lustro i szuka tego zeza:) TY zas bedziesz miala swiety spokoj i satysfakcje ze twoja zemsta bedzie sie saczyla powoli i codziennie.:) Wpedzisz go w kompleksy skoro taki ciemny typ:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×