Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PosprzatajZeMną

Gdzie kupię dobre środki czystości?

Polecane posty

Rozpoczynam przygodę ze sprzątaniem i chciałabym, żebyście mi polecili dostawcę sprawdzonej chemii, może jakaś hurtownia, sklep internetowy? Zależy mi na tym, żeby mieć duży wybór produktów z jednego źródła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc, to moj pierwszy post na kafeterii, dlatego prosze o wyrozumialosc. Ja osobiscie nie mam ulubionych producentow, czy sklepow internetowych. Raz kupuję od tej marki, a raz od innej. Wydaje mi sie, ze najlepiej byloby w tej sytuacji sprawdzic po prostu jakies rankingi produktow z tej wlasnie kategorii. W sieci chyba tego jest dosc sporo. I na tej podstawie bedziesz wiedzial, co warto kupic w pierwszej kolejnosci. W tych rankingach produktow fajne jest to, ze bazuja one nie tylko na jakosci, ale takze na cenie. Takze mozna kupic produkty porzadne, dobre i w sumie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chemię kupuje się za granicą hurtem. Popatrz na ceny chemii w Italii i porównaj je z Polską. Nawet, gdbyś miał wynająć busa z wypożyczalni, zatankować, zapłacić za winiety i hotel i potem przywieźć 2,5 tony chemii wyjdzie Tobie o 300% taniej aniżeli w Polsce. U mnie 5L ACE kosztuje 1,80 euro (sklep MD), a proszki do prania zaczynają się od 7,90 euro za 15kg. To samo jest z całą inną chemią lecz ich wydajność oraz moc w stosunkiu do produktów w Polsce są o niebo wyższe. Łyżeczka stołowa proszku do prania na pralkę 9kg i to często za dużo. Ostatni proszek kupowałam 2 lata temu, proszek o wadze 15kg, mam jeszcze 10% na dnie paczki a piorę 2 razy w tygodniu. Zwrot VAT na granicy pokryje Tobie cały koszt wyjazdu lecz zakupy musisz zrobić na minimum 15000zł aby miało to ręce i nogi w przyszłości. Pooglądaj ceny w sklepach tu i tam. Polska ceny x3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×