Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niepewna@1

Nataliebeauty

Polecane posty

Ktoś ogląda ? Strasznie się zmieniła ta dziewczyna. Ciagle narzeka na filmach, już nie idzie jej oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem oglądam ale tylko z przyzwyczajenia. Najbardziej ją lubiłam jak mieszkała w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno ja odsubowalam, chyba wtedy jak zmienila nazwe kanalu na nat markowska, kolejna ktorej wylecial mozg razem z urodzeniem dziecka, ciagle na wszystko narzekala, i tak, tez ja lubiłam jeszcze za czasow londynu

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że mocno się zmieniła. Kiedyś była taka fajna dziewczęca, makijaże i fajne pogadanki a teraz tylko zmeczona ciągle i ciągle coś jej źle. No kurcze macierzyństwo wymaga poświęcej i biegania za dzieckim, karmienia, przebierania. A te influ to myślą że dziecko same się wychowa i będą tylko sweet focie na insta . 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwaliło ostatnio, jak w filmie o swoim „zakupoholizmie” reklamowała kolejny krem, zachęcając jednocześnie do kupna. Jeszcze gdyby to było jakoś naturalnie wpasowane w otoczenie i tematykę, ale PO COXD 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ją, ale odkąd ma dziecko jest inna. Ma moim zdaniem bardzo wygodne życie, a ciągle narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Dagaaga napisał:

Oglądam ją, ale odkąd ma dziecko jest inna. Ma moim zdaniem bardzo wygodne życie, a ciągle narzeka.

Ma faceta cały dzień w domu do pomocy i cały czas narzeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ją lubię, chociaż widać, że ma jakiś kryzys i faktycznie nie docenia tego, jak wiele ma w życiu. To trochę zniechęca do oglądania, z drugiej strony widać, że to jakaś depresja czy inne problemy natury psychicznej i pewnie nie umie się powstrzymać przed narzekaniem na swój los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasia1415 napisał:

A co z tą ich marką z ubraniami? Zawijają interes?

A oni przypadkiem tego nie zamknęli/sprzedali? Coś mi świta, ale nie wiem, czy akurat tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zamknęli firmę bo nie opałacalo sie jej trzymać. Mało było sprzedazy i tracili na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma głęboka depresje. Tomek ponoć nie pracuje tylko buduje dom - oczywiście to ważne ale tylko ona rodzine utrzymuje. Ale ostatnio tez widać ze bierze i reklamuje wszystko co może. Widać ze ciężko jej z tym ale dużo osób może mimo wszystko jej zazdrościć takiego życia. Wszystko ma. Gdyby nie budowa to mąż by normalnie pracował, był w domu i nie byłaby potrzebna taka gonitwa za pieniędzmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niepewna@1 napisał:

Moim zdaniem ma głęboka depresje. Tomek ponoć nie pracuje tylko buduje dom - oczywiście to ważne ale tylko ona rodzine utrzymuje. Ale ostatnio tez widać ze bierze i reklamuje wszystko co może. Widać ze ciężko jej z tym ale dużo osób może mimo wszystko jej zazdrościć takiego życia. Wszystko ma. Gdyby nie budowa to mąż by normalnie pracował, był w domu i nie byłaby potrzebna taka gonitwa za pieniędzmi 

Jak to nie pracuje i buduje dom? To on własnymi rękoma go buduje, że nie ma czasu na pracę? Ona się zajmuje małym dzieckiem i pracuje a on buduje dom i tyle?

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Jak to nie pracuje i buduje dom? To on własnymi rękoma go buduje, że nie ma czasu na pracę? Ona się zajmuje małym dzieckiem i pracuje a on buduje dom i tyle?

Tak, sama to mówiła we vlogach ostatnio i w komentarzach tez wrzało na ten temat. Ale tak, on sam buduje i jego brat coś pomaga bo zawodowo czymś związanym z budowa się zajmuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Niepewna@1 napisał:

Tak, sama to mówiła we vlogach ostatnio i w komentarzach tez wrzało na ten temat. Ale tak, on sam buduje i jego brat coś pomaga bo zawodowo czymś związanym z budowa się zajmuje. 

Aha, no to nieźle. My z mężem też budujemy własnymi rękoma ale nie przeszkadza nam to pracować na cały etat...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że prowadzenie kanału i te wszystkie współprace zajmują trochę czasu. Ale nie ma już sklepu, więc jakaś część obowiązków odeszła. Dziecko często jest u babci. A ona i tak narzeka, że jest zmęczona i nie ma na nic czasu. 

Lubię ją, ale od kilku vlogow jest bardzo irytujące to jej narzekanie. Inni chcieliby mieć to co ona i "tylko" takie problemy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2023 o 22:06, Oh Celinee napisał:

Czasem oglądam ale tylko z przyzwyczajenia. Najbardziej ją lubiłam jak mieszkała w Londynie.

Też ją lubiłam, jak była w Londynie, super ją się oglądało. Po przeprowadzce do Polski oglądałam ją coraz rzadziej aż przestałam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że dziewczyna jest nieco pogubiona, a ciągła potrzeba dążenia do chaotycznego posiadania więcej i więcej nie pomaga. Zawsze sprawiała wrażenie nieco infantylnej i na przestrzeni lat jakoś mocno się to nie zmieniło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×