Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rozmawiam

Malowanie kaloryferów

Polecane posty

Ojej, co to za okazja, że Hania wyjechała? A no tak, Wielkanoc! Och to z tej okazji umilę przyszłym sąsiadom Święta i będę im nawalać w żeliwny kaloryfer. Za lata ucisku przez kościół 😉 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktokolwiek uwierzył w tę bzdurę, że niby o świętach zapomniała  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jolanta dobudowała wielką teorię do tego, jak kocha remonty i malowanie kaloryferów, po czym zobaczyła, ile roboty jest przy tym i już jest mowa, że teść się tym zajmie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, admiralicja napisał:

Jolanta dobudowała wielką teorię do tego, jak kocha remonty i malowanie kaloryferów, po czym zobaczyła, ile roboty jest przy tym i już jest mowa, że teść się tym zajmie XD

ale teść od początku się tym zajmuje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałyście najnowsze rewelacje z is? Dżola załamana i emocjonalnie nie nadążająca za tym, że teść tak zpier.... że skończy remont tak jak zapowiedział czyli na początku maja. No przerosło ją to. Zaczyna wychodzić na jednego z największych leni YT. Ledwo wrócili z wakajek, zdązyła pomalowac kaloryferek, zareklamować klapki, robić swój sweterek przedszkolaka, zapomnieć że odbyła się wielkanoc  i już przepracowana i przebodźcowana znowu ma wolne. Ciężkie musi być życie z takim kimś, pan mąż to póki co ma morze cierpliwości. Ciekawe kiedy się skońćzy.

3 godziny temu, rozmawiam napisał:

A jak udziergi? Nie mam ig a w najnowszym filmie nic na temat wielkiej pasji 

kończy te cytryny, co 10 cm wstawia fotę okraszoną samozachwytem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ziemiorka napisał:

Widziałyście najnowsze rewelacje z is? Dżola załamana i emocjonalnie nie nadążająca za tym, że teść tak zpier.... że skończy remont tak jak zapowiedział czyli na początku maja. No przerosło ją to. Zaczyna wychodzić na jednego z największych leni YT. Ledwo wrócili z wakajek, zdązyła pomalowac kaloryferek, zareklamować klapki, robić swój sweterek przedszkolaka, zapomnieć że odbyła się wielkanoc  i już przepracowana i przebodźcowana znowu ma wolne. Ciężkie musi być życie z takim kimś, pan mąż to póki co ma morze cierpliwości. Ciekawe kiedy się skońćzy.

kończy te cytryny, co 10 cm wstawia fotę okraszoną samozachwytem

akurat trochę sama się z tego śmieje, że dramat influencerki. To odebrałam z przymrużeniem oka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale z drugiej strony kontent remontowy jej się klika wiec jakby robili wolniej, to miałaby więcej materiału, więcej wyświetleń i więcej hajsu. A tu nie zdąży nawet negocjacji z producentem farby dla influencerek zacząć, bo teść jej już pomalował ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że tak z przymrużeniem oka się śmieje, że dramat influencerki, ja też teraz zażartuję, że hej dziewczyny, ależ mam problem, chciałam zacząć ćwiczyć, żeby zdobyć wymarzoną sylwetkę na lato i wyobraźcie sobie, że nie zdążyłam kupić stroju, a sama z siebie schudłam 3 kg! To jakiś koszmar, hehe.

Te żarciki branżowe może niech zostawi sobie na spotkania z koleżankami influ, bo teraz śmieszki, a potem znowu będą posty w stylu "normalizujmy siniaki" albo inne bzdury, że ją to przerosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie sama przyznała, że nie chce jej się robić niczego ambitniejszego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×