Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
monia27monia

były zaprosił mnie na komunie

Polecane posty

Były chłopak zaprosił mnie na komunię swojego kuzyna, pytał się kilka razy czy na pewno pójdę.Bo nie miał z kim iść.Powiedział ,że da mi na ...enkę i makijaż. Nawet wysłał 200 zł na ...enkę .I miał wysłać na makijaż. Dziś napisałam ile pieniędzy trzeba na makijaż, nie odpisywał nic kilka godzin po czym napisałam czy się coś nie zmieniło i na pewno mam z nim iść. Odpisał, że chyba pójdzie sam bo sprawa się rypła i pogadamy jak wróci z zagranicy. Odpisałam mu, że nie pogadamy i robi sobie jaja bo najpierw zawraca mi głowę a potem nawet nie raczył mnie poinformować, że jednak z nim nie idę.Jakbym sama nie napisała to nie wiem kiedy miał zamiar mi powiedzieć. Kazałam mu się więcej do mnie nie odzywać, to odpisał no ok. Czy dla was też takie zachowanie jest beznadziejne? dodam, że gość ma 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Osoba towarzysząca na komunię? : )

dobra, temat żart więc nie było pytania .)

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

Osoba towarzysząca na komunię? : )

dobra, temat żart więc nie było pytania .)

Nie żart:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, monia27monia napisał:

Nie żart:) 

Coraz huczniejsze te komunię : ) niedlugo będzie większa pompa niż ta weselna...

A co do niego to cóż... nie szanuje cudzego czasu .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie jest mi przykro tylko wnerwia mnie takie zachowanie. Kazałam mu spieprzać. Bo nawet nie raczył mnie poinformować o tym że idzie sam. Musiałam sama mu napisać. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wziął pod uwagę, że możesz sobie ten czas po swojemu zaplanować jak już wiedział, że chce pójść sam... wystarczyło powiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, monia27monia napisał:

Co zrobić jeśli jednak kiedyś się odezwie? olać czy od razu dziada zablokować?

Blokowanie to jakieś takie dziecinne zachowanie, możesz mu powiedzieć że tak się nie robi może w stosunku do innej osoby tak nie postąpi, a czy masz z nim podtrzymywać kontakt to już tylko i wyłącznie Twoja decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, monia27monia napisał:

Co zrobić jeśli jednak kiedyś się odezwie? olać czy od razu dziada zablokować?

A Ty masz 15 lat, że masz takie rozkminy? Skoro to Twój ex, to po ciula się zgadzałaś gdziekolwiek z nim iść. Zwalasz winę na niego, a sama jesteś naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×