Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co myślicie o Natalii, dawnej drużynie B? Kiedys bardzo ja lubiłam obserwować i czytać, jej posty o tym, że nie trzeba mieć idealnego ciała, jej galeria brzuchów, bardzo mi pomagały i działały budująco. A potem zmiana o 180 stopni, schudnięcie do figury modelki. Nie ta osoba... Ja czuję się zawiedziona i oszukana. Bo wychodzi jednak na to, że wygląd zawsze będzie najważniejszy. Co myślicie? Czy macie może podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nataliaww napisał:

Co myślicie o Natalii, dawnej drużynie B? Kiedys bardzo ja lubiłam obserwować i czytać, jej posty o tym, że nie trzeba mieć idealnego ciała, jej galeria brzuchów, bardzo mi pomagały i działały budująco. A potem zmiana o 180 stopni, schudnięcie do figury modelki. Nie ta osoba... Ja czuję się zawiedziona i oszukana. Bo wychodzi jednak na to, że wygląd zawsze będzie najważniejszy. Co myślicie? Czy macie może podobne odczucia?

Ona schudła przez chorobę! Czepianie się takich rzeczy jak waga jest przesadą. To ze ma problemy zdrowotne i zmieniło się jej ciało to zdecydowanie nieprzejezdna jej poprzedniej działalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak można się czuć oszukana bo czyjeś ciało się zmieniło - a gdyby przytyła jeszcze bardziej to tez czułabyś się oszukana? Czy przez to ze straciła dużo włosów tez jesteś oszukana? 
 

Natalia zawsze miała kontent dzieciowo związkowy i po tym względem zawsze taki sam super poziom! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Bugylina napisał:

W ogóle jak można się czuć oszukana bo czyjeś ciało się zmieniło - a gdyby przytyła jeszcze bardziej to tez czułabyś się oszukana? Czy przez to ze straciła dużo włosów tez jesteś oszukana? 
 

Natalia zawsze miała kontent dzieciowo związkowy i po tym względem zawsze taki sam super poziom! 

Ja nie lubię tego kontentu dlatego, że zawsze mam wrażenie, że u nich w chacie jest ekstremalny chaos i wszędzie upchnięte rzeczy, mój minimalizm źle się w tym czuje 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma ciało do tego jak ja odbieramy? Treści się przecież nie zmieniły. Dla mnie są wartościowe, zyskała też wg mnie na niepokazywaniu dzieci. Natomiast mówiła dużo o tym, że schudła przez chorobę, nie mogła jesc długie miesiące przez jakieś problemy laryngologiczne z tego co kojarzę, coś takiego tam było, 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×