Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Najlepsze z tej wycieczki są momenty jak S się wdzięczy pijąc kawkę, by wyglądać jak dama. 😁 A ktoś mi powie po kij ona siedzi w restauracji w kapeluszu? Odwala gwieździe?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pycholina napisał:

Najlepsze z tej wycieczki są momenty jak S się wdzięczy pijąc kawkę, by wyglądać jak dama. 😁 A ktoś mi powie po kij ona siedzi w restauracji w kapeluszu? Odwala gwieździe?

Też tak pomyślałam. Ten papierowy kapelusik i okularki w środku pomieszczenia. Chce być damą. Pojechała na kawkę do drogiego hotelu. Chce być światowa. 
Jak ona pozuje😅😅😅robi miny i gesty jakby była jakąś ważną osobą, elegancką kobietą. Za 20 zł robi sceny, pozuje…śmiech na sali. 
Szwendają się po drogich hotelach, bo są spragnieni luksusu, na który ich nie stać. 
Słów zachwytu „Zobaczcie, jak tu jest pięknie” naliczyłam chyba z 50. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I codziennie "dzisiaj wstaliśmy wcześnie, o..." 🫣 o losie, kogo obchodzi o której wstała Sylwia (i ewentualnie Daniel) ze Szczecina 31 lipca 2023 roku. Chyba tylko dla beki można to oglądać. A na live oczywiście zanalizuje od czego ma wypryski nakładając makijaż na powieki z alergią. Cyrk pojechał klauna zostawił, proszę państwa.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zolta napisał:

Też tak pomyślałam. Ten papierowy kapelusik i okularki w środku pomieszczenia. Chce być damą. Pojechała na kawkę do drogiego hotelu. Chce być światowa. 
Jak ona pozuje😅😅😅robi miny i gesty jakby była jakąś ważną osobą, elegancką kobietą. Za 20 zł robi sceny, pozuje…śmiech na sali. 
Szwendają się po drogich hotelach, bo są spragnieni luksusu, na który ich nie stać. 
Słów zachwytu „Zobaczcie, jak tu jest pięknie” naliczyłam chyba z 50. 

W punkt. Zastanawiam się czy ostatnie natężenie udawania damy jest związane z pobytem na podka. Pokazanie, że ona jest światowa, że jest elegancka... Komuś. Np eks D. 

Swoją drogą ona nigdy na tych wyjazdach nie jest tu i teraz. Nie przeżywa tych miejsc z nim tylko ze swoim telefonem... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na live mówi jaki problem zimą mają ludzie w tej podkarpackiej wiosce, by wyjechać z niej samochodem, a nawet busem. Sama dodaje, że ona na wózku to już w ogóle nie ma o czym gadać. Ona na tej wsi byłaby po prostu jak więzień. Więzień zamknięty w czterech ścianach. Ok, pewnie to dom Daniela, który kupił mając inne plany zanim w jego życiu pojawiła się Sylwia. Ale naprawdę nie pojmuję dlaczego dalej teraz w to brną tracąc kasę i czas na pracę w domu, który dla Sylwii jest nie dość, że sam w sobie nieprzystosowany i jest ona wykluczona z korzystania z wielu pomieszczeń, jak nawet miejscowość jest najgorsza z możliwych dla osoby na wózku. To jest jego żona, on powinien mieć jej dobro i komfort na względzie. A babrze dalej przy domu, który jest totalnie nie dla Sylwii i położony w miejscu skrajnie niedopasowanym do jej stanu zdrowia. Tego to nie rozumiem.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pycholina napisał:

I codziennie "dzisiaj wstaliśmy wcześnie, o..." 🫣 o losie, kogo obchodzi o której wstała Sylwia (i ewentualnie Daniel) ze Szczecina 31 lipca 2023 roku. 

O 9 i ogarnia się do 13. Nie ma to jak zmarnować cały dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Zolta napisał:

Też tak pomyślałam. Ten papierowy kapelusik i okularki w środku pomieszczenia. Chce być damą. Pojechała na kawkę do drogiego hotelu. Chce być światowa. 
Jak ona pozuje😅😅😅robi miny i gesty jakby była jakąś ważną osobą, elegancką kobietą. Za 20 zł robi sceny, pozuje…śmiech na sali. 
Szwendają się po drogich hotelach, bo są spragnieni luksusu, na który ich nie stać. 
Słów zachwytu „Zobaczcie, jak tu jest pięknie” naliczyłam chyba z 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widać ze jest szczęśliwa. Dla mnie wyglada naprawdę dobrze. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 godzina, ta sie szweda po wsi, Daniel jak zawsze zapie prza w domu - a obiadu brak. Prawdziwa pani domu…

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S. jesienią czy zimą też będziesz mówiła jak pięknie. Gdy mąż będzie w pracy, a ty będziesz potrzebowała nowego tuszu z Rossmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Ten jej Daniel to na pewno ten dom wybierał z inną panią bo nie wierzę, że singiel by sobie kupił taki wielki dom na odludziu.

Ale ten dom nie jest wielki. Tam jest tak naprawdę jeden poziom pierwotnie przeznaczony do zamieszkania - salon, kuchnia, łazienka, korytarz i sypialnia (w granicach pewnie 100m2), strych został zaadaptowany pod sypialnię dla gości, a na dole jest piwnica z kotłownią, a jakby kto chciał to pewnie można tam zrobić garaż, spiżarnię czy pralnię. Normalny dom jednorodzinny, żadna willa. Pewnie była okazja do kupienia zaraz obok kumpla z pracy, to kupił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego domek stoi bliżej Orzechówki czy Jasienicy Rosielnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Zolta napisał:

Jego domek stoi bliżej Orzechówki czy Jasienicy Rosielnej?

Oni maja dom w domaradzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Ale ten dom nie jest wielki. Tam jest tak naprawdę jeden poziom pierwotnie przeznaczony do zamieszkania - salon, kuchnia, łazienka, korytarz i sypialnia (w granicach pewnie 100m2), strych został zaadaptowany pod sypialnię dla gości, a na dole jest piwnica z kotłownią, a jakby kto chciał to pewnie można tam zrobić garaż, spiżarnię czy pralnię. Normalny dom jednorodzinny, żadna willa. Pewnie była okazja do kupienia zaraz obok kumpla z pracy, to kupił. 

Biorąc pod uwagę, że teraz budują bez piwnic i strychów tzw. parterówki to jest duży ten dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Lupinek napisał:

Oni maja dom w domaradzu

Ale codziennie jeździ na punkt widokowy do Orzechówki. W domoradzu gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Biorąc pod uwagę, że teraz budują bez piwnic i strychów tzw. parterówki to jest duży ten dom.

Tylko on nie był nowy, tylko stary wyremontowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zolta napisał:

Tylko on nie był nowy, tylko stary wyremontowany

Jesteś z tamtych stron? Masz może jakieś ploty z okolicy na temat D? Ciekawa jestem czy oni są kojarzeni w okolicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota nie do zniesienia. Opala się godzinami, leży na słońcu bez przerwy, wakacje ledwo się zaczną to całe dnie na balkonie albo arkonce. Co tam czerniak, co tam fotostarzenie, co tam ochrona przed promieniowaniem. Walić to. Musi być ostra opalenizna jak w latach 2000.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, tej dziewczynie zawsze albo ramiączko spada, albo siedzi w rozchłestanej na klatce piersiowej bluzce, albo widać jej stanik 🫤 czyli wygląda jakby właśnie z łóżka wyszła. Czy ona nie ma poczucia żenady? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pycholina napisał:

Głupota nie do zniesienia. Opala się godzinami, leży na słońcu bez przerwy, wakacje ledwo się zaczną to całe dnie na balkonie albo arkonce. Co tam czerniak, co tam fotostarzenie, co tam ochrona przed promieniowaniem. Walić to. Musi być ostra opalenizna jak w latach 2000.

Zwłaszcza przy tylu znamionach co ona ma... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Zwłaszcza przy tylu znamionach co ona ma... 

Ja miałam bardziej na myśli goliznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Wsedno napisał:

Ja miałam bardziej na myśli goliznę. 

Ja bardziej aspekty zdrowotne i przykład jaki daje. Smażenie się na słońcu godzinami jest niezdrowe i nie ma co tego popularyzować i się nad tym zachwycać. Moda która minęła i nie ma powodu żeby wracała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Ja nie wiem, tej dziewczynie zawsze albo ramiączko spada, albo siedzi w rozchłestanej na klatce piersiowej bluzce, albo widać jej stanik 🫤 czyli wygląda jakby właśnie z łóżka wyszła. Czy ona nie ma poczucia żenady? 

No Sylwia zdecydowanie nie ma poczucia żenady. To widać na każdym kroku. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pycholina napisał:

No Sylwia zdecydowanie nie ma poczucia żenady. To widać na każdym kroku. 🤣

Te jej cieliste staniki w za małych ...enkach mnie obrzydzają. Nic w tym ponętnego S. Ogarnij się. Obsuwasz ramiączka pod publikę. To może pokaż gruby brzuch lub ogromne biodra. Jak lubisz pokazywać to dawaj. Czekamy

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pycholina napisał:

Głupota nie do zniesienia. Opala się godzinami, leży na słońcu bez przerwy, wakacje ledwo się zaczną to całe dnie na balkonie albo arkonce. Co tam czerniak, co tam fotostarzenie, co tam ochrona przed promieniowaniem. Walić to. Musi być ostra opalenizna jak w latach 2000.

Ona lubi nic nie robić albo leży na słońcu albo leży z kawusią taki ma styl mało robotny 🙂. Dzień dobry kochani dziś obijam się cały dzień, zrobię tylko racuchów żeby nie było, że nic nie podziałałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona potrafi ugotowac na obiad cos innego niz pałki z kurczaka? chyba bym sie porz.ga.ła jakbym tyle razy w tygodniu to jadła. Jest królowa marnowania czasu, siedzi w domu , czemu nie przeglada przepisow ,ma tyle czasu , ten sie narobi a ta j.b co drugi dzien na obiad to samo ,co za nudna laska, pod kazdym wzgledem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy jak pokazywała dom siostry jakiś czas temu i opowiadała jak niektóre udogodnienia są pod nią, że nawet miejsce na przenocowanie tam będzie miała? Oprowadzała po tym domu, pokazywała nawet łazienkę, w domu siostry była ze dwa razy... XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pokazywała i mówiła że będzie mieć tam swój pokój xD

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Wego napisał:

Pamiętam, pokazywała i mówiła że będzie mieć tam swój pokój xD

Czyli pamięć mnie nie myli xD właśnie coś kojarzyłam że o pokoju mówiła, ale pewna nie byłam xD

czaicie ten poziom abstrakcji? SIOSTRA Z MĘŻEM w nowo wybudowanym domu organizują POKOJ dla laski, która:

- nie przyjeżdża tam 

- nie dołożyła się tam ani złotówki 

- nie miałaby tam co robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×