Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co to niby za kolega od butów? Może ten z akademika co go damesa wykorzystywała i naśmiewała się we vlogach?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pycholina napisał:

Co to niby za kolega od butów? Może ten z akademika co go damesa wykorzystywała i naśmiewała się we vlogach?

Od razu pomyślałam, że taki kolega jak z koziej d trąba. Ot, kolejna współpraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę co usłyszałam…klapsa królikowi??  Czy oni biją swojego synka królika? S. myślała, ze D da klapsa królikowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2023 o 16:36, Pycholina napisał:

Co to niby za kolega od butów? Może ten z akademika co go damesa wykorzystywała i naśmiewała się we vlogach?

Ona nie ma znajomych. Może jednego kolegę ma, ale to nie on maluje buty. Kłamie jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła przebitka cenowa za te "piękne" dresy, na allegro te same są za 130 zł. Ale i tak cena została obniżona, bo była wczesniej wyższa niż obecnie. Nie rozumiem osób, które będą kupować rzeczy od influ przez Instagram, jeśli to samo można kupić na allegro i mieć jakąś gwarancję ewentualnego zwrotu towaru czy gotówki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wego napisał:

Niezła przebitka cenowa za te "piękne" dresy, na allegro te same są za 130 zł. Ale i tak cena została obniżona, bo była wczesniej wyższa niż obecnie. Nie rozumiem osób, które będą kupować rzeczy od influ przez Instagram, jeśli to samo można kupić na allegro i mieć jakąś gwarancję ewentualnego zwrotu towaru czy gotówki. 

Też mi to od razu przyszło na myśl. Kto to u niej kupi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ona za dużo nie zarobi na tym "butiku". Będą komentarze o jakie piękne i na tym się skończy. Raz czy dwa ktoś kupi, ale biznesu raczej nie będzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wego napisał:

Niezła przebitka cenowa za te "piękne" dresy, na allegro te same są za 130 zł. Ale i tak cena została obniżona, bo była wczesniej wyższa niż obecnie. Nie rozumiem osób, które będą kupować rzeczy od influ przez Instagram, jeśli to samo można kupić na allegro i mieć jakąś gwarancję ewentualnego zwrotu towaru czy gotówki. 

U niej tez bedzie gwarancja zwrotu towaru i gotowki, skoro bedzie sprzedawac jako firma na odleglosc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alcazar napisał:

Jakie ona minki strzela na tych filmikach z dresikami.. Modelka 😆

Dokładnie, przy brązowym otwiera usteczka jakby reklamowała bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wego napisał:

Niezła przebitka cenowa za te "piękne" dresy, na allegro te same są za 130 zł. Ale i tak cena została obniżona, bo była wczesniej wyższa niż obecnie. Nie rozumiem osób, które będą kupować rzeczy od influ przez Instagram, jeśli to samo można kupić na allegro i mieć jakąś gwarancję ewentualnego zwrotu towaru czy gotówki. 

Faktycznie te same dresy na Allegro za 130 zł. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Wego napisał:

Niezła przebitka cenowa za te "piękne" dresy, na allegro te same są za 130 zł. Ale i tak cena została obniżona, bo była wczesniej wyższa niż obecnie. Nie rozumiem osób, które będą kupować rzeczy od influ przez Instagram, jeśli to samo można kupić na allegro i mieć jakąś gwarancję ewentualnego zwrotu towaru czy gotówki. 

Tutaj klient tez powinien mieć taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama na live powiedziała, że 'ludziom się wydaje że sprzedawca w takim butiku na czysto zarabia dużo np na takim sweterku czy dresie, a tak na prawdę to jest może 50 zł.' No to by się zgadzało, że dala ok 50 zł swojej marży, haha od ceny na allegro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, solejukowa napisał:

Ciekawe czy będzie miała jakaś modelkę do pokazania ...enek czy spodni 

Ona będzie modelką a co ma innego do roboty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje te ubrania w taki sposób, że już chyba lepiej byłoby je oglądać na wieszaku. Zbliżenia tylko na jej głowę i dziwaczne miny. Jak to ma niby pomóc przy decyzji kupna? Ja tam nic nie widzę, ani jaki jest krój bluzy czy spodni, ani jakie dresy mają nogawki, czy są ściągacze czy nie, jak się układają na figurze. Nic nie widzę poza dziwacznymi erotyczno-głupimi minami Sylwii i jej wymachiwanie rękoma.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pycholina napisał:

Pokazuje te ubrania w taki sposób, że już chyba lepiej byłoby je oglądać na wieszaku. Zbliżenia tylko na jej głowę i dziwaczne miny. Jak to ma niby pomóc przy decyzji kupna? Ja tam nic nie widzę, ani jaki jest krój bluzy czy spodni, ani jakie dresy mają nogawki, czy są ściągacze czy nie, jak się układają na figurze. Nic nie widzę poza dziwacznymi erotyczno-głupimi minami Sylwii i jej wymachiwanie rękoma.

Obawiam sie, że niektóre kupią tylko dlatego, że poleca te rzeczy ich ulubiona influ. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na razie ciuchy nie powalają. Nie wiem czy tylko dla mnie wyglądają na taką słabą, bazarkowo-chińczykową jakość? Nie kupiłabym, w dodatku za taką cenę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pycholina napisał:

No na razie ciuchy nie powalają. Nie wiem czy tylko dla mnie wyglądają na taką słabą, bazarkowo-chińczykową jakość? Nie kupiłabym, w dodatku za taką cenę. 

Ja tez skoro takie same dresy są na Allegro  50zl taniej. Czyli ona marży daje z 100%. Bardzo dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też nie mój gust, no ale pewnie są osoby, którym te ubrania się podobają. W każdym mieście na bazarze można takie kupić. Dziwne, że sama tych ubrań nie nosi na codzien, tylko markowe bluzy Kevin Calvin i lagerfeld, więc sama nie jest do nich przekonana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może na stronie będą zdjęcia tych rzeczy na modelkach jak stoją np? bo tak to nie można zobaczyć jak się prezentują. i bardziej powinna z asortymentem wcelować w ubrania codziennego użytku a nie tiulowe spódnice czy ...enki i dresy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lili.83 napisał:

co ona wyprawia z ustami reklamując ten brązowy dres? 

Operuje nimi sexy i zalotnie, nasza dama z Instagrama.

A pamiętacie jakie ona foty dodawała albo jak się nagrywała zanim zaczęła być z Danielem? Ciągle takie miny, wielkie niesmaczne dekolty, półnegliż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pycholina napisał:

Operuje nimi sexy i zalotnie, nasza dama z Instagrama.

A pamiętacie jakie ona foty dodawała albo jak się nagrywała zanim zaczęła być z Danielem? Ciągle takie miny, wielkie niesmaczne dekolty, półnegliż.

Pamiętam co się odwalało w akademiku 🫤 właśnie dlatego sie wtedy do niej zraziłam. Ale Sylwia chyba tak nadal lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Wego napisał:

To też nie mój gust, no ale pewnie są osoby, którym te ubrania się podobają. W każdym mieście na bazarze można takie kupić. Dziwne, że sama tych ubrań nie nosi na codzien, tylko markowe bluzy Kevin Calvin i lagerfeld, więc sama nie jest do nich przekonana. 

Markowe bluzy sponsoruje jej mąż, za swoje by się ubierała jak dawniej w sieciówkach, albo i na bazarze.

Edytowano przez Gość Gość Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem jak długo wytrzyma takie tempo? Zaraz będzie zmęczona. Przyjdzie zima a paczuszki trzeba nadać, towar odebrać ….

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zolta napisał:

Ciekawa jestem jak długo wytrzyma takie tempo? Zaraz będzie zmęczona. Przyjdzie zima a paczuszki trzeba nadać, towar odebrać ….

Mnie się wydaje, że ona codziennie story zaczyna jakaś taka wrzuta 8 wypluta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisała ze wszystko prawie sie wyprzedało, ja chciałam kupic sweter, ale mowila ze praktycznie wsystko zeszlo i od nowego tygodnia będą dostawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2023 o 13:27, Gość Gość Anna napisał:

Ktoś kupi te jej ciuchy za takie ceny ?

Jej pseudofanki chyba nie sprawdzają cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×