Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jfjfj

Czy to toksyczna znajomość?

Polecane posty

Hej, piszę do was z poradą bo może ktoś miał doczynienia z podobna sytuacją.  Mianowicie w ostatnim czasie odezwała się do mnie koleżanka z lat szkolnych o odnowienie kontaktu, na początku nie chciałam bo zerwałyśmy kontakt w mało komfortowej sytuacji dla jednej i drugiej strony lecz stwierdziłam że każdy zasługuje na drugą szansę i zgodziłam się na spotkanie. Na pierwszym naszym spotkaniu było wszystko okej i nie wskazywało na to co toczy się dalej. Jest ona raczej spokojna osoba czego nie mogę powiedzieć o sobie bo należę do grona tych którzy lubią się bawić. Po naszym ostatnim spotkaniu dostałam wywód że obecna ekipa znajomych nie jest dla mnie, że są oni głupi a ja przy nich nie jestem sobą bo robie wszystko żeby im się przypodobać (wcale tak nie jest bo jak pisałam wyżej należę do grona szalonej osob). Rozchodzi się również o to że według niej spożywam zbyt dużo alkoholu co rzekomo źle wpływa na mnie i moje zdrowie. Nie wiem czy jest to normalne aby kolezanka/przyjaciolka aż tak wnikała w moje życie bo dla mnie raczej nie. Dochodzi do takich sytuacji że kontroluje mnie na każdym kroku czy piłam, dostaje wiadomości o treści "jesteś już w domu?". Ostatnio sobie nawet zażyczyła żebym po każdym powrocie do domu wysyłała zdjęcia alkomatu. Chyba jednak coś jest tu nie tak. Mało tego ciężko wyrwać mi się z tej relacji bo powiedziała że jeśli zablokuje ja na social mediach ona i tak znajdzie sposób na to żeby się ze mną skontaktować. Dochodzi również do momentu zazdrości o moje inne koleżanki czy też kolegów. Nie wiem co robić, czuje się jak w klatce i czuje ze moja przestrzeń osobista została naruszona. Czy ktoś miał podobna sytuację? Proszę o pomoc bo nie wiem co robić. Znajomi mi mowia żebym urwała kontakt. Wspomnę też że kiedyś napisałam jej że czuje się źle z tym że przed wszystkim mnie blokuje ale jednak nie dotarło do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×