Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alicja katarzyna

Matka nieboska

Polecane posty

To ciekawe, że dobrali się tylko do Julki, a nie do profilu samego Crocodoro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2023 o 22:18, Kasiakasia88 napisał:

Straszna była ta jej historia, ale ten dziennikarz chyba nie był aż tak bardzo znany, bo nie kojarzę takiego przypadku śmierci bardzo znanego dziennikarza. Pewnie znany u niej w mieście 

Bardzo chciałam poznać więcej informacji o tym człowieku, moje prywatne śledztwo w Google nic pokazało. Ruszylo mną to i chciałam się o nim czegoś dowiedzieć z ciekawości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Julka ogólnie ma jeszcze inne biznesy, nie wiem czy w crocodoro nie ma też udziałów. To nieboska jest nieterminowa i w biznesie też nie jest łatwa, taka najmądrzejsza. Więc myślę, że dlatego się rozstały. One wcześniej też polecały inne kosmetyki, inne miały współprace. Myślę, że nadal się przyjaźnią, tylko mniej pokazują. Plus Julka ma mega problemy ze zdrowiem, dlatego chyba nie rozwinęła kanału na yt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2023 o 16:56, Gzgz napisał:

Bardzo chciałam poznać więcej informacji o tym człowieku, moje prywatne śledztwo w Google nic pokazało. Ruszylo mną to i chciałam się o nim czegoś dowiedzieć z ciekawości. 

Właśnie to wszystko takie chyba naciągane, w Oleśnicy nie było takiego zdarzenia, żeby umarł niespełna 40 letni dziennikarz w tym czasie, co ona miała 20 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym czasie tylko sebastian musiałek w 2004, dziennikarz sportowy zmarł w Oleśnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, obgaduje napisał:

 To nieboska jest nieterminowa i w biznesie też nie jest łatwa, taka najmądrzejsza.

Nie znam jej, ale dokładnie tak ją sobie wyobrażam. Pamiętam jak kiedyś wysyłała paczki z domu i miała dużo zamówień i coś tam źle popakowała. Burzyła się, że te błędne zamówienia powymienia, ale żeby nie spamować jej wiadomościami bo ona teraz ma chore dzieci czy coś. Jakiś czas później opowiadała jakie to ona ma imperium i dla jakich wielkich firm robi skarpetki. Od razu mi się to przypomniało i zastanawiałam się czy im też się tłumaczy, że akurat miała chore dzieci i tak wyszło. Albo ma się imperium, albo sprzedaje się klientkom z insta, które wzruszy historia o przeziębionych dzieciach. 

Ona kojarzy mi się z typową żoną szefa, która wpada, próbuje wszystkim zarządzić i wszystko ustawić, a każdy rozmawia z nią tylko dlatego, że wie kto jest jej mężem. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2023 o 01:03, obgaduje napisał:

W tamtym czasie tylko sebastian musiałek w 2004, dziennikarz sportowy zmarł w Oleśnicy 

Bardzo możliwe ze to on, ona miała wtedy 17 lat, a to się chyba zgadza z podcastem. O nim niestety jest tylko info ze „zmarł przedwcześnie” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gzgz napisał:

Bardzo możliwe ze to on, ona miała wtedy 17 lat, a to się chyba zgadza z podcastem. O nim niestety jest tylko info ze „zmarł przedwcześnie” 

W jednym z artykułów było napisane o żonie i synu. Ciekawe czy to faktycznie on. Kojarzy mi się, że oni trochę czasu byli razem, więc 17 lat to chyba trochę za mało. Bardziej 18,19. Chyba z tym bardzo znanym dziennikarzem to chciała konkurować z Fab, ale to raczej była dużo, dużo niższa liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie pasuje, ona miała 20 lat, jak ten dziennikarz sportowy zmarł, potem wyjechała do Londynu, co pasuje czasowo. Nie zdziwię się, jeśli podkolorowała rzeczywistość. On pracował w tej gazecie co i ona. Na goldenline w jej profilu jest pod panieńskim nazwiskiem. W ogóle o śmierci Musiałka nic nie ma w necie, nawet w tej fundacji, którą jego brat założył. No i miał żonę i syna. 

Edytowano przez obgaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie fundacji jest, ze zmarł w 2004 a ona miała wtedy 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gzgz napisał:

Na stronie fundacji jest, ze zmarł w 2004 a ona miała wtedy 17.

No to rzeczywiście źle policzyłam. Ale nie jest dla was dziwne, że nie ma żadnego poza nim znanego dziennikarza z tamtych stron. Tym bardziej, że w podcascie były szczegóły, typu mieszkał w tym samym mieście, chodziła do niego po szkole, pracowali razem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prawie pewna, że ona sporo podkoloryzowała w tym podcaście. 

Mam sporo koleżanek, których historię życia znam bardzo dobrze, a one teraz po latach przeinaczają niektóre fakty i koloryzują jak mogą, żeby wyszło bardziej atrakcyjnie. 

Wierzę, że nieboska była w takim związku, ale kilka rzeczy może się tam nie zgadzać, więc nie brałabym tego co ona opowiedziała 100% poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, obgaduje napisał:

No to rzeczywiście źle policzyłam. Ale nie jest dla was dziwne, że nie ma żadnego poza nim znanego dziennikarza z tamtych stron. Tym bardziej, że w podcascie były szczegóły, typu mieszkał w tym samym mieście, chodziła do niego po szkole, pracowali razem. 

Bezpośrednio po wyjściu podcastu bardzo poruszyła mnie ta historia i tez sporo przekopałam, by znaleźć jakaś informacje o tym czlowieku. Zero danych. Mogła tez przeinaczyć , żeby uniknąć pozwów rodziny zmarłego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Alicja katarzyna napisał:

Od tygodnia jest też ekspertką odżywiana i odchudzania , kobieta orkiestra 🙂

Znudzi jej się, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma nianie, sprzątaczkę i co chwile jest na wczasach, ale mimo to ciagle marudzi i jest zmęczona życiem. Trochę razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, inneczasy napisał:

Znudzi jej się, jak zwykle.

Fakt , jej się wszytko szybko nudzi .Może dlatego wyszukuje wszystkie choroby świata , ma zajęcie przynajmniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że jest hipochondryczka to sama mówiła. Już s i e odchodzala super, to woreczek jej przeszkodził. Ale we włoskim jest konsekwentna, uczy się. Jak ma pieniądze to może zmień ac zainteresowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest ekspertką, tylko dzieli się tym co aktualnie je- wg nowej diety pod IO.

w którym momencie pokazuje ,. że jest ekspertką? bez przesady

a słomiany zapał do różnych rzeczy - kazdy z nas ma. Poza tym czesc spraw nie pokazuje się na insta, z RÓŻNYCH względów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o rebrandingu jej firmy skarpetkowej? Wydaje mi się, że duży szum i mały efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, obgaduje napisał:

Co myślicie o rebrandingu jej firmy skarpetkowej? Wydaje mi się, że duży szum i mały efekt. 

Ja jestem ciekawa po co to robi, przecież mówiła, że tak dobrze jej idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym rebrandingiem? Nie obserwuje jej i coś mi umknęło 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, AniaPova napisał:

A o co chodzi z tym rebrandingiem? Nie obserwuje jej i coś mi umknęło 😉

 

Wzięła sobie kogoś do spółki i robi wielki rebranding marki, czyli podejrzewam logo zmienia i ceny podnosi. Szuka marek premium i modowych itp, żeby się potem porównywać, że ona taka Wow będzie. A nadal będzie to samo, mała firma z magazynkiem w biurze i sprzedaż skarpet i czapek, może profesjonalna sesja wjedzie, a nie zdjęcia z ogródka. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podejrzewałam, nic nie zmienia, tylko z nazwy będzie dizajnerką 🙂 oczywiście musie przypomnieć smutną historię Rafała?, który nie wiadomo czy istniał. Patrzę na jej interesy, że chce robić coś wow, a są to zwykłe firemki na waciki, bo facet zarabia kupę kasy, to ona może się w takie coś bawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie najbardziej w niej żenuje jak co jakiś czas próbuje mówić, że ona wszystko "sama, sama, sama" i kreuje siebie na wielką bizneswoman- od zera do milionera. 

Nie ma nic złego w tym, że ma męża milionera, który jej pomaga, więc nie ma co zaklinać rzeczywistości. Na pewno nie mogłaby sobie pozwolić na takie firemki czy różowe biuro, nie mówiąc już o zmianach kosztownych zainteresowań co 5 minut, jak byłaby typową polską matką trójki dzieci, żyjącą od pierwszego do pierwszego. A ona wielokrotnie wypowiada się tak, jakby tak było i była w trudnej sytuacji, z której bohatersko wychodzi i się ratuje  xD 

 

Edytowano przez AniaPova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2023 o 18:26, AniaPova napisał:

Mnie właśnie najbardziej w niej żenuje jak co jakiś czas próbuje mówić, że ona wszystko "sama, sama, sama" i kreuje siebie na wielką bizneswoman- od zera do milionera. 

Nie ma nic złego w tym, że ma męża milionera, który jej pomaga, więc nie ma co zaklinać rzeczywistości. Na pewno nie mogłaby sobie pozwolić na takie firemki czy różowe biuro, nie mówiąc już o zmianach kosztownych zainteresowań co 5 minut, jak byłaby typową polską matką trójki dzieci, żyjącą od pierwszego do pierwszego. A ona wielokrotnie wypowiada się tak, jakby tak było i była w trudnej sytuacji, z której bohatersko wychodzi i się ratuje  xD 

 

Właśnie , zastanawia mnie ta jej kreacja na super bizneswoman . Wszystko sama , od zera. A przecież gdyby nie kasa męża to nie byłoby ani skarpet , ani biura ani książki .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×