Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Asia2354

Dojazd do pracy

Polecane posty

Cześć dziewczyny!

Proszę o radę w kwestii dojazdów. Od następnego miesiąca zaczynam pracę - praca zmianowa po 12 h w godzinach 7-19/ 19-7. W praktyce wychodzi mi 14 dni w miesiącu do przepracowania, czyli 3/4 razy w tygodniu w pracy. Do pracy mam ponad godzinę w jedną stronę autobusem. Czy Waszym zdaniem jest sens coś wynajmować na miejscu? Koszty wynajmu nie należą do najtańszych, a ja od października zaczynam także studia zaoczne, które od mojego miejsca zamieszkania są oddalone jakieś 2,5 h pociągiem w jedną stronę. Wtedy nie mam wyjścia i na te dni, kiedy będą studia muszę zatrzymać się w studenckim mieście, co też generuje koszty. Tak sobie teraz rozmyślam, że to może być bardzo ciężkie pogodzić pracę w systemie 12-godzinnym ze studiami 2/3 zjazdy w miesiącu piątek-niedziela + dojazdy. Co mi radzicie ? Pozdrawiam! :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2023 o 15:42, Asia2354 napisał:

Cześć dziewczyny!

Proszę o radę w kwestii dojazdów. Od następnego miesiąca zaczynam pracę - praca zmianowa po 12 h w godzinach 7-19/ 19-7. W praktyce wychodzi mi 14 dni w miesiącu do przepracowania, czyli 3/4 razy w tygodniu w pracy. Do pracy mam ponad godzinę w jedną stronę autobusem. Czy Waszym zdaniem jest sens coś wynajmować na miejscu? Koszty wynajmu nie należą do najtańszych, a ja od października zaczynam także studia zaoczne, które od mojego miejsca zamieszkania są oddalone jakieś 2,5 h pociągiem w jedną stronę. Wtedy nie mam wyjścia i na te dni, kiedy będą studia muszę zatrzymać się w studenckim mieście, co też generuje koszty. Tak sobie teraz rozmyślam, że to może być bardzo ciężkie pogodzić pracę w systemie 12-godzinnym ze studiami 2/3 zjazdy w miesiącu piątek-niedziela + dojazdy. Co mi radzicie ? Pozdrawiam! 🙂

Z doświadczenia wiem, że godzinę jazdy czasem też trwa dojazd samochodem z jednej części miasta do innej (Krakowskie korki pozdrawiają XD). Daleko masz do tej pracy? Chodzi mi o to czy czas trwania podróży do pracy wynika z odległości czy po prostu z tego, ze mieszkasz w dzielnicy miasta oddalonej od pracy? Być może lepiej poszukać pracy bliżej, nawet gorzej płatnej (jeżeli różnica w wynagrodzeniu nie jest ogromna) bo wynajem to niestety ogromne koszta i podstawowe pytanie to czy na ten moment mieszkasz w swoim mieszkaniu czy i tak planujesz przeprowadzkę w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×