Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sława123

I trymestr mdłości nadwrażliwość zapachowa

Polecane posty

Dziewczyny,czy któraś z Was to miała? Mam wrażenie,że wyczuwam wszystkie smrody świata. Przez to cały czas mam okropne mdłości. Przez cukrzycę muszę jeść do trzy godziny,ale nie jestem w stanie się do tego zmusić. Każdy posiłek to walka z obrzydzeniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też tak miałam, przecież to normalne. To jest pikuś. U mnie problemu zaczęły się po porodzie. Tak mi się pokurczyło wszystko, że współżycie po połogu nie było możliwe. Bałam się, że już nigdy nie będę kochac się z mężem, a o rodzeństwie dla syna mogę zapomnieć.  Musiałam używać rozszerzaczy pochwy i wykonywac ćwiczenia. Ale polecam te rozszerzacze vagiwell, bo u mnie pomogły. Tak czy siak, traumę mam i boję się ewentualnej kolejnej ciąży i powikłań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadwrażliwość na zapachy jest naturalna w ciąży. Myśle, że większość z nas tego doświadczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sylwusia napisał:

Tak, też tak miałam, przecież to normalne. To jest pikuś. U mnie problemu zaczęły się po porodzie. Tak mi się pokurczyło wszystko, że współżycie po połogu nie było możliwe. Bałam się, że już nigdy nie będę kochac się z mężem, a o rodzeństwie dla syna mogę zapomnieć.  Musiałam używać rozszerzaczy pochwy i wykonywac ćwiczenia. Ale polecam te rozszerzacze vagiwell, bo u mnie pomogły. Tak czy siak, traumę mam i boję się ewentualnej kolejnej ciąży i powikłań...

Dziękuję za bardzo pomocna opinię. Już lecę kupować rozszerzacz. Może dzięki temu zapomnę o mdłościach 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Nadwrażliwość na zapachy jest naturalna w ciąży. Myśle, że większość z nas tego doświadczyła.

W poprzednich ciążach nie miałam takich dolegliwości. Są dla mnie nowością 

Edytowano przez sława123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sława123 napisał:

W poprzednich ciążach nie miałam takich dolegliwości. Są dla mnie nowością 

Każda ciąża jest inna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sława123 napisał:

W poprzednich ciążach nie miałam takich dolegliwości. Są dla mnie nowością 

No to miaś wielkiego farta. Ciąża ciąży jednak nierówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też przechodzę przez to samo. W pierwszej ciąży na tym samym etapie miałam i zachcianki i wstręt do różnych pokarmów. W drugiej jest inaczej, bo nie mam w ogóle zachcianek. Czuję głód i straszne mdłości  i nie wiem co zjeść, bo wszystko mnie obrzydza. Mdłości mam cały czas (w obydwu ciążach). Picie imbiru mi pomaga, ale tylko w momencie picia. 
do jedzenia zmuszam się.

Zapachy też mnie drażnią, szczególnie te brzydkie. 

wczoraj gryzale, które mąż jadł tak mi śmierdziały (nie powiem czym), że odeszłam od stołu.

W którym jesteś tygodniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam takie przypadłości. Nie na wszystko, ale niektóre rzeczy to mąż jadł tylko jak mnie w kuchni nie było, bo haft murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku  3 miesiące pawia puszczałam prawie codziennie plus mdlałam .W pierwszym trymestrze dość często, a później to już było lepiej ale zakupów sama w zatłoczonych miejscach nie mogłam robić ani przebywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 16 tygodni mdłości i wymioty codziennie, później na szczęście trochę się to uspokoiło. Miałam dziwaczne zachcianki które czasami dało się zignorować a czasami nie. Zapachy też były problemem - i te miłe i te mniej przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×