Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maciekkox

Implanty zębowe

Polecane posty

Witam mam pytanie, jako że mam 25 lat i nie mam ani jednego zęba z względów genetycznych pomimo walki niestety wszystko musiało zostać mi usunięte aktualnie noszę protezy ale nie potrafię ich zaakceptować. Odłożyłem już sporą sumę i chciałbym wstawić na całą szczękę implanty o ile stan moich kości na to pozwoli. Czy ktoś z was ma może wstawione implanty całościowo i może się wypowiedzieć jak to wyglądało u niego finansowo i czy powrócił dawny komfort ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się wypowiedzieć co do wstawiania implantów i komfortu po ich założeniu. Co do ceny niestety nie, bo ja miałam robione tylko (albo aż!) trzy implanty, a nie wszystkie, tak jak ty planujesz. W kazdym razie komfort jest ogromny! Ja długo się wahałam, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolona, bo wszystko przebiegło bezproblemowo i bardzo sprawnie jesli chodzi o terminy. A co do ceny to szczerze mówiąc tez myslałam ze zaplace wiecej 🙂 Robiłam w Scandinavian Clinic, na pewno kojarzysz. Zapytaj sobie u nich o wycenę, to będziesz mieć jasność co i jak. Z efektu będziesz zadowolony na pewno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×