Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewa123a

Jak byście wybiły z głowy dziecku uprawianie niebezpiecznego sportu ?

Polecane posty

Mam 14-letnią córkę i chodzi mi o to że ona od jakiegoś czasu zafascynowała się dosyć niebezpiecznym sportem gdzie o wypadek naprawdę nie trudno, mianowicie moja córka zafascynowała się jazdą na deskorolce i teoretycznie to jeszcze nie jest aż tak niebezpieczne, no ale to nie jest tak że dziewczyna sobie tylko jeździ na desce i koniec, ona jeszcze próbuje skakać przez przeszkody, wykonywać triki, a to jeździ sobie do skateparku itp. itd. kilka razy naprawdę już się przewróciła i potłukła, boje się że przez taki sport albo sobie coś złamie, albo wybije zęby, albo zostanie kaleką na wózku inwalidzkim. Próbowałam z nią rozmawiać i jej tego zabronić, nawet chowałam jej te deskorolki, no ale wiadomo jak to jest w takim wieku z nastolatkami, jeżeli próbuje im się czegokolwiek zabronić to oni tym bardziej to robią żeby nam rodzicom zrobić na złość. Natomiast chowanie deskorolek kończyło się wiadomo czym, teraz to ona nawet śpi z tą deską żebym tylko jej nie zabrała. Zatem czy macie jakiś pomysł na to ? Zrozumcie że ja naprawdę nie chce jej niczego zabraniać, po prostu się o nią martwię i wolałabym żeby czymś bezpieczniejszym się fascynowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co mozesz zrobić,  to zadbać maksymalnie o jej bezpieczeństwo. Odpowiedni kask, ochraniacze, nie wiem, może dobre buty do tego, jakaś ochrona na zęby. I tego wymagac, by dbała w ten sposób o swoje bezpieczeństwo. I żeby nie próbowała nic ponad swoje siły, nie dawała się podpuścić na zasadzie: ja niecdam rady? Jeżeli kilka bolesnych upadków jej nie zniechęciło, to jest twarda. Mój syn wyleczył się po pierwszym porządnym potluczeniu. Lepsze to,niż szlajanie się po parkach i nowa miłość co tydzień. 

Edytowano przez Rzczej_gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×