Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barnaba 234

Czy to jest objaw nerwicy .

Polecane posty

Ręce mi się trzęsą , śnią mi się koszmary , śniły mi się poobcinane palce u człowieka  , drugi sen miałem czerwone mięso we krwi i jadło to bydło  , świnie. Mam tak jak by wyobraźnię  . To jest wszystko przez samotność,  nie mogę znaleźć dziewczyny,  nie umiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lex_ington napisał:

 

co robisz kiedy szukasz dziewczyny? gdzie szukasz?

Sympatia , Fun Skan  , nic z tego nie wychodzi.  Samotność to jest bardzo poważny problem emocjonalny,  z tego można wyjść,  ale można nie wyjść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2023 o 19:01, Miaina napisał:

To jest prawdziwy dramat.

Jeżeli chodzi o samotność to bardzo poważny problem,  ale też zależy dla kogo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Barnaba 234 napisał:

Jeżeli chodzi o samotność to bardzo poważny problem,  ale też zależy dla kogo . 

Zmienić myślenie żeby pozbyć się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One mogą być oznaką dużego stresu i napięcia emocjonalnego. Mogą świadczyć o trudnościach w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i presją.

A koszmary senne przede wszystkim odzwierciedlają ukryte lęki, obawy, emocje, z których nie jesteśmy w pełni świadomi. Mogą wynikać z traumy, przeszłych doświadczeń negatywnych lub konfliktów wewnętrznych które nosisz w sobie.

Tych objawów nie należy lekceważyć bo czasami noszą informację o problemach neurologicznych, tarczycowych, niedoborze witamin albo też niepożądanym działaniu pewnych leków, więc w tym przypadku najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Vi_ka napisał:

One mogą być oznaką dużego stresu i napięcia emocjonalnego. Mogą świadczyć o trudnościach w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i presją.

A koszmary senne przede wszystkim odzwierciedlają ukryte lęki, obawy, emocje, z których nie jesteśmy w pełni świadomi. Mogą wynikać z traumy, przeszłych doświadczeń negatywnych lub konfliktów wewnętrznych które nosisz w sobie.

Tych objawów nie należy lekceważyć bo czasami noszą informację o problemach neurologicznych, tarczycowych, niedoborze witamin albo też niepożądanym działaniu pewnych leków, więc w tym przypadku najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem.

No nw często nie mogę spać   , ale ten problem jest przez samotność,  nie potrafię znaleźć dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×