Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czipsuś

Zrzucamy kilogramy po 40 - kto chętny?

Polecane posty

Witam!

Są tu jakieś panie po 40. roku życia, które chcą zrzucić nadmiar kg?

Ja od tygodnia liczę kalorie, trzy razy w tygodniu trening i staram się nawadniać, start z wagi 67 kg, dziś jest 65,5, w obwodach ubyło 2 cm - wiem, że to głównie woda zeszła ale i tak jestem zadowolona 😄 Mój cel to 58 kg, zobaczymy jak mi pójdzie, jakaś grupa wsparcia by się przydała :D

Miłej środy!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że póki co nie ma chętnych, więc zapiszę parę swoich uwag, może mi to pozwoli łatwiej wytrwać 🙂

Generalnie nigdy nie miałam jakichś strasznych problemów z wagą, za młodu wiadomo - pizza, piwko, lody bezkarnie, szybko się spalało i nie było stresu. W ciąży przytyłam tylko 7 kg, zrzuciłam niemal od razu. W pandemii, w tym najcięższym lockdownie, przymusowe siedzenie w domu poskutkowało 4 kg na plusie ale zaczęłam w miarę regularnie biegać i jakoś zeszło, diety nie stosowałam żadnej.  Niestety PESEL dał znać o sobie i zaczęła się zabawa, dawne dobre czasy minęły bezpowrotnie i mam wybór - albo wymieniać ciuchy na coraz większe albo zacząć uważać na to co mogę a co nie 😉 Wybieram to drugie bo nie lubię siebie w rozmiarze większym niż M, jest mi ciężko, wyglądam i czuję się fatalnie, tak więc ruszam tyłek i działam.

Korzystam z apki do liczenia kalorii, dwa razy w tygodniu staram się robić trening cardio, dwa razy rozciąganie typu pilates.

Zobaczymy jak mi pójdzie 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Rayon! 

Bardzo mi miło, że dołączyłaś, razem od razu raźniej 😄 Widzę, że super Ci idzie!

U mnie dzisiaj tylko szybka relacja z pomiarów, ale jest chyba ok 😄 , bo tak:

waga 64,7 (no wiem, na czczo, ale ten wynik od razu ładniejszy niż 66 czy pełne 65 )

biodra: 105, talia 74, brzuch 85

Trzymam dietę około 1500 kcal, codziennie marsz minimum 30 min, dwa razy w tygodniu cardio po 45 minut (bieżnia, rowerek lub orbitrek), dwa razy pilates.

Trzymam kciuki i uciekam, bo zaraz pędzę na imprezę rodzinną 😉

Bardzo mocno pozdrawiam i odezwę się w tygodniu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez z checia dolacze ale mam 80kg+

A przed ciaza, pare lat temu bylo 59kg.

Staram sie, walcze- najgorsze sa weekendy jem z nudow.

Chcialabym zrzucic pare kg do wakacji we wrzesniu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam 100kg

Musi być 80 😈

Mam dietę o niskiej IG 1800kcal od dietetyka i od dziś ruszam z koksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waga 65 kg to moje marzenie! Gratuluję Wam! Ale musi być super uczucie! Bielizna i kostiumy kąpielowe wyglądają już wtedy mega apetycznie!

 

Teraz ważę 97kg już 2 kg schudłam hurra hurra. Bałam się że przekroczę 100kg.Ale zaczęłam w końcu chudnąć. Rewelacja, już czuję się lżejsza. Mam zamiar schudnąć do 80kg. A potem już tylko rzeźba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Pan po 40-stce może dołączyć, waga przy 173cm wzrostu wacha się pomiędzy 85-87 kg, i mimo sporej aktywności fizycznej ( bieg, rower, skakanka ) ciężko to ruszyć w dół. Największe problemy - nieregularne posiłki i apetyt na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety słodycze to też moja zmora przy odchudzaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2024 o 14:43, qulqa napisał:

Niestety słodycze to też moja zmora przy odchudzaniu....

Slodycze można jeść nawet przy odchudzania jednak ograniczenie wskazane. Może jakieś słodkości fit są pożywne i całkiem smaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×