Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A wiecie, że teraz też się zaczęłam zastanawiać... Jeszcze dziś poleciła koleżankę, która jest przedstawicielką TM, podczas gdy Kacper odnosi sukcesy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie z czasem to skomentuje 🙂 wg mnie jej kontent jest bardzo spoko wiec nie ma co sie skupiac nad jej zyciem prywatnym

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, M90 napisał:

pewnie z czasem to skomentuje 🙂 wg mnie jej kontent jest bardzo spoko wiec nie ma co sie skupiac nad jej zyciem prywatnym

Pewnie, że nie, po prostu fajna z nich para 🙂 Już kiedyś się rozstali i wrócili do siebie po dłuższym czasie, to było takie romantyczne:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kiedyś było u niej więcej prywaty, w sumie u Kacpra tez. Teraz rzeczywiście nie pokazują zbyt wiele i można się pomylić, ale przeczucie mówi, ze nie są już razem. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkad wrocila z Hiszpanii siedzi u rodzicow, nie pokazuje chlopaka, wiec moze cos jest na rzeczy?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Zaba19 napisał:

Odkad wrocila z Hiszpanii siedzi u rodzicow, nie pokazuje chlopaka, wiec moze cos jest na rzeczy?

Mam nadzieję, że się mylimy, jakoś tak im kibicuję 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank, coś jest na rzeczy. Kacper nadaje z innego miejsca relacje, Asia wróciła z wyjazdu i siedzi u rodziców. Niby ok, ale nie spotkali by się po powrocie. 

Takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kojarzycie nazwę Kacpra na insta . ? On miał coś z thermomiksem właśnie ale nie pamiętam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, canada2030 napisał:

A kojarzycie nazwę Kacpra na insta . ? On miał coś z thermomiksem właśnie ale nie pamiętam....

thermomixowakuchnia

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wydaje się że nie są razem...Zenia u Rodziców, teraz jeszcze samotnie zaliczyła wesele (choć Kacper w tym czasie był na Pol&Rock) ale cicho sza i u jednego i u drugiego na kanale o " drugiej połówce ". Niestety od pewnego czasu swoich postów tez nie likuja. Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kacper często pokazuje się z młodą laska, na ig absque, jakoś tak. Był z nią teraz na 19stce, serduszkuje jej fotki. Ciekawe, co się stało, pamiętam jak byli razem lata temu, potem rozstanie, potem do siebie wrócili, zamieszkali razem, cieszyłam się ich szczęściem jakos tak ..po prostu. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozstali się poprzednio to Asia była w związku, pokazywała się z chłopakiem na ig i nagle wrócili do siebie z Kacprem. 
Pasowali do siebie, fajnie się na nich patrzyło, ale różnie żucie się toczy w sumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że profil Asi przekształcił się w pokazywanie fryzur/ubran itp a nie merytorycznej wiedzy jaka wcześniej można tam było znaleźć...więcej mówiła o witaminach/pokarmach/chorobach związanych z przyjmowaniem niewłaściwych pokarmowego. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×