Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WładcaCebuli

Basia Kaszuba, Osipowiczka i Ashplumplum- co sądzicie o tym trio?

Polecane posty

2 minuty temu, WładcaCebuli napisał:

Jak w tytule. Często nagrywają serie z zamawianiem na Vinted.

Seria z Vinted spoko ale o ile do Osipowiczki i Ashplumplum nic nie mam tak Kaszuba jest dla mnie typową Pick me girl i nagrywa reklamę za reklamą mówiąc, że wszystko za co akurat jej płacą jest super mimo, że jakby sama to kupiła to by zjechała te ubrania za długość i skład materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to one wszystkie są ofiarami mody jak nastolatki ale w sumie chyba też dla nich nagrywają. Tak czy inaczej mi jako dorosłej osobie nie chce się już za bardzo ich oglądać bo o ile podoba mi się seria z Vinted i dobrze, że promują kupowanie ubrań z drugiej ręki ( z sieciowek niestety też zamawiają dużo) tak ich stylizacje na nastolatkę z roku 2000 mi się nie podobają ani trochę no ale dla nastolatek ten kontent jest fajny bo widzą jak można tanio się obkupić w modne ciuchy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PituPitu1 napisał:

Na początki spoko ale po nastym filmiku zrobiło się nudno. 

Tak samo jak z przymierzaniem ubrań z działu dziecięcego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osipowiczka zlewa się kolorystycznie ze swoim beżowym mieszkaniem. Jest taka mdła i bezbarwna. Ich wspólne sesje na Instagramie są tragiczne. Te pozy, odwrócone twarze, że niby takie przyłapane, od niechcenia. Wyglądają jakby były przebrane, a nie ubrane. Według mnie one nie mają swojego stylu i nie są w ogóle oryginalne. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, xyvy napisał:

Osipowiczka zlewa się kolorystycznie ze swoim beżowym mieszkaniem. Jest taka mdła i bezbarwna. Ich wspólne sesje na Instagramie są tragiczne. Te pozy, odwrócone twarze, że niby takie przyłapane, od niechcenia. Wyglądają jakby były przebrane, a nie ubrane. Według mnie one nie mają swojego stylu i nie są w ogóle oryginalne. 

To prawda, stylu nie mają za grosz tylko kopiują wszystkie trendy jak leci. Słabe to jest i częste wśród influancerów tylko nie wiem dlaczego takie osoby stwierdzają, że są odpowiednie, żeby pokazywać to światu skoro wyglądają jak manekiny z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłam oglądać Asię, ale teraz nic ciekawego nie dodaje. Te ciuchy z sieciowek eksponujace brzuchy, piersi, nogi w ogóle mi się nie podobają. Ona chyba kiedyś pracowała jako stylistka. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo, vinted - stylówki za ileś zł, mierzymy wysoka - niska, ileż można ..:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Natix91 napisał:

Ciągle to samo, vinted - stylówki za ileś zł, mierzymy wysoka - niska, ileż można ..:

Fakt. Kiedyś chociaż można było zobaczyć u nich jakieś DIY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Fakt. Kiedyś chociaż można było zobaczyć u nich jakieś DIY.

A u Asi całkiem ciekawy daily vlog a u Kasi vlog remontowy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłam, oglądałam na bieżąco, teraz tylko czasem odpalę, jak nie mam już co oglądać. Basia odkąd jest z nowym facetem, to strasznie zrobiła się wyniosła i jakaś taka dziwna. Kasia i Asia spoko, tylko mogłyby wymyślić coś nowego na kanale. Bo Basi zdecydowanie nie chce się już starać na Youtube.

Nic mnie nie śmieszy jak Basia wrzucająca ciuchy na swoje Vinted i buty to w większości born2be ze współpracy, a w filmie mówiła, że są takie super. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nabogato1 napisał:

Kiedyś lubiłam, oglądałam na bieżąco, teraz tylko czasem odpalę, jak nie mam już co oglądać. Basia odkąd jest z nowym facetem, to strasznie zrobiła się wyniosła i jakaś taka dziwna. Kasia i Asia spoko, tylko mogłyby wymyślić coś nowego na kanale. Bo Basi zdecydowanie nie chce się już starać na Youtube.

Nic mnie nie śmieszy jak Basia wrzucająca ciuchy na swoje Vinted i buty to w większości born2be ze współpracy, a w filmie mówiła, że są takie super. XD

Dokładnie. Baśka to słup reklamowy i będzie zachwalać wszystko za co jej zapłacą i nawet słowem nie wspomnie o wadach danego produktu a prawda jest taka, że gdyby nie te współpracę to chodziła by od góry do dołu ubrana w najpopularniejsze ubrania z sieciowek bo jest kompletną ofiarą mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×