Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pati1236

Jak znaleźć ginekologa od nietypowych dolegliwości?

Polecane posty

Dnia 19.07.2023 o 16:01, pati1236 napisał:

Czytam właśnie o grze wstępnej,że rzeczywiście pół godziny to minimum,dla mnie to takie straszne i nieprzyjemne,jakbym wiedziała,to bym ślubu nie brała. Ja bym chciała normalnie pod kołdrą żeby szybko wszedł,spuścił się,zrobił swoje i koniec. Tak to sobie zawsze wyobrażałam. Moja masturbacja też trwa zawsze od kilku sekund do kilku minut i dochodzę i później znowu robię to z 10 razy w jednym dniu,tylko w tym w którym czuję,że muszę i tyle bez żadnych wstępów.

Generalnie gra wstepna z partnerem jest bardzo przyjemna pod warunkiem ze sie akceptuje partnera.

Mam wrazenie ze ty jakbys miala jakas anse wobec niego  i stad to wszystko, a wiec obrzydzenie, niechec do dotykania cie itd Skoro ci partner nie odpowiada to odejdz od niego.Masz prawo szukac szczescia na wlasna reke.Bycie ze soba  az do smierci jest na reke roznym szamanom  religijnym  bo to jest sytuacja ze maja pelna kontrole nad twoim zyciem  i decyzjami jakie podejmujesz! Ktos ci wmawia co jest dla ciebie dobre a co zle  a jedyna  wladza jaka ma nad toba jest twoj strach przed smiercia.Zyjesz jednak na Ziemi, przezywasz bol i radosc i to sa realia ktorych doswiadczacsz codziennie.Jedna z nich jest obecnosc partnera w twoim zyciu wiec warto miec przy sobie czlowieka ktorego sie jelsi nie  darzy emocjami to przynajmniej akceptuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2023 o 09:49, master4 napisał:

Generalnie gra wstepna z partnerem jest bardzo przyjemna pod warunkiem ze sie akceptuje partnera.

Mam wrazenie ze ty jakbys miala jakas anse wobec niego  i stad to wszystko, a wiec obrzydzenie, niechec do dotykania cie itd Skoro ci partner nie odpowiada to odejdz od niego.Masz prawo szukac szczescia na wlasna reke.Bycie ze soba  az do smierci jest na reke roznym szamanom  religijnym  bo to jest sytuacja ze maja pelna kontrole nad twoim zyciem  i decyzjami jakie podejmujesz! Ktos ci wmawia co jest dla ciebie dobre a co zle  a jedyna  wladza jaka ma nad toba jest twoj strach przed smiercia.Zyjesz jednak na Ziemi, przezywasz bol i radosc i to sa realia ktorych doswiadczacsz codziennie.Jedna z nich jest obecnosc partnera w twoim zyciu wiec warto miec przy sobie czlowieka ktorego sie jelsi nie  darzy emocjami to przynajmniej akceptuje .

Zbanowali mnie  bo im sie moje loczki nie podobaja.Konkurencja dla moderatorki 🙂 

Znalazlem cos dla ciebie.Obejrzyj ! Koniecznie .Mowi fachowiec !https://youtu.be/NQypHuQC9mo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2023 o 16:40, master4 napisał:

Poszukaj chirurga plastycznego w poblizu  i zasiegnij u niego informacji czy robi takie zabiegi.

W zasadzie twoj  ginekolog powinien sprawdzic te blone dziewicza  skoro masz takie bole przy penetracji i w czasie badania .To podstawowa sprawa.Powiniem o tym wiedziec,  jesli przychodzi mloda kobieta .Pociesze cie ze w czasie porodu blona sam ulega przerwaniua bo glowka dziecka rozpycha vagine  ale lekarze robia tez profilaktyczne nacinanie krocza .Wazne abys w szpitalu poinformowala ich o tych bolachi zrob to  przed porodem aby cie ktos zbadal bo moze to byc problem ze beda musieli ci robic cesarke jelsi ta blona bedzie bardzo gruba.Zdarza sie.

Byłam dziś u porządnego ginekologa i rzeczywiście mam błone pierścieniowatą czy jakoś tak nie do końca przebitą po za tym zrobił mi badania i czekam na wyniki. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2023 o 19:49, pati1236 napisał:

Byłam dziś u porządnego ginekologa i rzeczywiście mam błone pierścieniowatą czy jakoś tak nie do końca przebitą po za tym zrobił mi badania i czekam na wyniki. 

 

To daj znać po wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Stokrotka30 napisał:

To daj znać po wynikach.

Wszystkie wyniki na grzybicę i różne infekcje wyszły ujemne. Tak też lekarz podejrzewał trochę,bo sam mówił,że musimy to wykluczyć,bo są niektóre infekcje co trwają właśnie przez wiele lat nieleczone,ale u mnie to odpada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mechanik żabek napisał:

Zbanowali mnie kolejny raz wiec nie sledzilem tematu .a teraz na dodatek z konta master04 gdy napisalem 30 min tewmu  do ciebie to mi posta skasowali 🙂 

No! To  masz jedna sprawe z glowy  bo wiesz co sie dzieje i mozesz to sobie juz rozwiazac.Cieszy mnie to ze to ja cie zainspirowalem do dzialania i mysle ze sobie poukladasz sprawy z mezem Ok , czego ci zycze i trzymam za was kciuki.:) 

Tak sama na początku nie wierzyłam,bo byłam w Polsce zaraz po ślubie u lekarza ginekologa seksuologa prywatnie,który twierdził,że błona jest cienka i nie powinno mnie boleć. W Niemczech na pierwszej wizycie chciałam żeby lekarz sprawdził czy mam błone,bo był to pierwszy pełny stosunek,ale on się nic nie odezwał, tylko wkładał urządzenie do USG. Dopiero teraz ten lekarz mnie zbadał porządnie. Trzeba naprawdę czasem pochodzić po lekarzach żeby znaleźć coś tak prostego. Wystarczyłoby żeby ginekolog zajrzał zamiast wkładać na siłe to do USG. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×