Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Claudia1678

Drama CSI hydepark

Polecane posty

Widzieliście nowa dramę członków z adminkami. Ciekawe screeny są jak aniołki moralności się pięknie wypowiadały w komentarzach. Dziwię się że nie zamknęły tej grupy i nie spaliły się że wstydu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem ten sam co rok temu i pewnie wcześniej. Nic się tam nie zmienia. Założycielki grupy są osobami które się nie nadają do zarządzania czymkolwiek. Przy takiej grupie trzeba mieć łeb na karku, być dojrzałym człowiekiem i umieć być neutralnym oraz obiektywnym. Może niektóre dałyby radę, ale założycielki decydują, szczególnie ta J., i jest jak jest.

Błędem jest to że w takiej grupie administracja chce dyskutować i oceniać konkretne sprawy jako szary członek. Tak się nie da. Bycie adminem/modem powoduje, że Twoja opinia na dany temat nie ma znaczenia przy ocenie zachowań innych członków grupy. One tam od dawna oceniają zachowanie w komentarzach PRZEDE WSZYSTKIM przez pryzmat swojego zdania na dany temat. Jak masz inne to lecisz z banem lub wyciszeniem, mimo że się nie narusza się regulaminu w żaden sposób. Z tego wynikają wszystkie pozostałe problemy - administracja ma swoje zdanie i jest ono świete, a powinny być tylko strażnikami dyskusji których oczekuje grupa i ograniczać ją w naprawde skrajnych przypadkach.

Tam się nic nie zmieni. Należałoby wymienić co najmniej 3 osoby z administracji i wstawić na ich miejsce kogoś dojrzałego i inteligentnego, a na to nie ma co liczyć.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze wypowiadaja sie tylko dwie adminki - reszta chyba jest zbyt wazna i nieomylna zeby dyskutowac w komentarzach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali, ale przynajmniej ruch mają w końcu:) Nie wiem co one chciały stworzyć? Grupka do plotkowania jest od plotkowania, a nie od przejawów moralności, których same nie miały. Poplotkujmy, ale nie można plotkować o patusach, Buszy, pudlowej, andziaks, ani o rodzinie królewskiej, itd. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś nitki o nich, nie obchodzi mnie życie jakiś randomowych 15 latek, co jadły na obiad adminki.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adminki nawet tu kiedyś wbiły wyzywając wszystkich i że nie pozdrawiają. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyły grupkę na plecach vogule, mogły bez niczego rozkręcić fajną grupę, ale zarządzać nie umieją, podwójne standardy i tak dalej. Też byłam raz wyciszona za ironię, której nie załapały i od tego czasu tylko podczytuję. Większość postów jest o niczym, albo o ludziach których nie znam i nie chcę poznawać, bo to nikt sławny i interesujący. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą blond Julitkę administratorke to wszyscy są tak wkur.... Zdziwię się jak ona kiedykolwiek się jeszcze udzieli na tej grupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bycie adminem jakiejs grupy na fejsie to aż tak wielka rzecz ze może odwalić ego? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na Gigi i będzie odpowiedź xd

Jakoś dziwnie ona zamilkla przy tej awanturze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lerlitz napisał:

Spójrz na Gigi i będzie odpowiedź xd

Jakoś dziwnie ona zamilkla przy tej awanturze 

Ona ma wywalone na te wszystkie grupy. Pojawia się raz na sto lat ze słodko pierdzącym postem i tyle.

11 godzin temu, meegann napisał:

Powiedzcie mi, bycie adminem jakiejs grupy na fejsie to aż tak wielka rzecz ze może odwalić ego? 

Jak ktoś ma mentalność nastolatki to tak.

17 godzin temu, Claudia1678 napisał:

Na tą blond Julitkę administratorke to wszyscy są tak wkur.... Zdziwię się jak ona kiedykolwiek się jeszcze udzieli na tej grupie. 

Udziela się. Dalej w taki sam sposób jak do tej pory, mimo tej goracej dyskusji o grupie. Ona jest tam problemem, bo mimo deklarowania że administracja podejmuje decyzję wspólnie, jasno widać, że to ona decyduje i swoją mentalnością ma spory wpływ na resztę. Widać, że jara się tym że ma ostatnie słowo. Na grupę i ludzi ma wywalone tak naprawdę, zagląda z doskoku, bo wie że i tak zrobi jak jej pasuje. To że jest niedojrzała, mało inteligentna i niewychowana, myśląc przy tym, że jest kompletnie odwrotnie, sprawia, że grupa już zawsze będzie niedomagać.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu tylko ta Ola odpowiadała na komentarze. A co z resztą moderatorek? Kompletnie olały sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podajcie jakies szczegoly, mnie juz 2 lata nie ma po tym jak mnie wyrzucily za komentarz o kafeterii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Mynia napisał:

podajcie jakies szczegoly, mnie juz 2 lata nie ma po tym jak mnie wyrzucily za komentarz o kafeterii xD

Zamknęły post o mikrodramach i upierały się, żeby nie robić kolejnego (a ludzie ciagle prosili i jak było coś o tym wspomniane, to zaraz adminki usuwały komentarze), bo niby aktywność na grupie spada. Do tego doszły dawne zarzuty o blokowanie jak leci i cenzurę... No uzbierało się po prostu wszystko, a mikrogramy to tylko początek góry lodowej. xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2023 o 11:50, mari napisał:

Śmiech na sali, ale przynajmniej ruch mają w końcu:) Nie wiem co one chciały stworzyć? Grupka do plotkowania jest od plotkowania, a nie od przejawów moralności, których same nie miały. Poplotkujmy, ale nie można plotkować o patusach, Buszy, pudlowej, andziaks, ani o rodzinie królewskiej, itd. 

Ta grupa niestety zamieniła się w grupę do moralizowania. Nie mozna już poplotkować na luzie, tylko wszystko musi być pisane pod jakiś klucz znany tylko administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Harpunka napisał:

Ta grupa niestety zamieniła się w grupę do moralizowania. Nie mozna już poplotkować na luzie, tylko wszystko musi być pisane pod jakiś klucz znany tylko administracji.

Teraz już wlatuje wszystko jak leci i np. przy tym wypadku w Krakowie były mega słabe komentarze i adminek nagle nie było. Więc one tylko ze skrajności w skrajność, albo puszczają mało postów i usuwają masę komentarzy, albo puszczają wszystko jak leci i tego nie nadzorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, nabogato1 napisał:

Teraz już wlatuje wszystko jak leci i np. przy tym wypadku w Krakowie były mega słabe komentarze i adminek nagle nie było. Więc one tylko ze skrajności w skrajność, albo puszczają mało postów i usuwają masę komentarzy, albo puszczają wszystko jak leci i tego nie nadzorują.

Niestabilne są i nie mają chyba same pomysłu już jak prowadzić tę grupę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2023 o 08:29, Harpunka napisał:

Ta grupa niestety zamieniła się w grupę do moralizowania. Nie mozna już poplotkować na luzie, tylko wszystko musi być pisane pod jakiś klucz znany tylko administracji.

A daj spokój. Dobrze trochę że posłuchały ludzi bo w pewnym momencie były tylko posty o tiktokowej patologii, nic bardziej znanego i im spadł ruch. Do tego zamykanie postów do komentowania na noc bo grupa może spaść... tam różne akcje były. Po prostu grupa jest duża i potrzebuje porządnego zarządzania a nie leczenia w kulki i stwarzania superplussowej przestrzeni gdzie jedne opinie są akceptowalne a drugie nie i ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sonda napisał:

A daj spokój. Dobrze trochę że posłuchały ludzi bo w pewnym momencie były tylko posty o tiktokowej patologii, nic bardziej znanego i im spadł ruch. Do tego zamykanie postów do komentowania na noc bo grupa może spaść... tam różne akcje były. Po prostu grupa jest duża i potrzebuje porządnego zarządzania a nie leczenia w kulki i stwarzania superplussowej przestrzeni gdzie jedne opinie są akceptowalne a drugie nie i ban.

ale taka prawda.  Niektóry myślą, że ludzie są jedno myślącą masą bez własnego zdania. Pamiętam jak skrytykowałam strój córki Geslser, to lament, bo nie jestem ,,tolerancyjna', a  ja TYLKO wyraziłam swoje zdanie co do takich strojów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agaciaa napisał:

ale taka prawda.  Niektóry myślą, że ludzie są jedno myślącą masą bez własnego zdania. Pamiętam jak skrytykowałam strój córki Geslser, to lament, bo nie jestem ,,tolerancyjna', a  ja TYLKO wyraziłam swoje zdanie co do takich strojów. 

Czasem zastanawiam się, czy jestem stara i nie nadążam za współczesnością, czy żyję w innej bańce. Tam czasami są komentarze typu: przez takie komentarze nie czuję się źle (bo ktoś napisał, że nie lubi słowa brzuszek w odniesieniu do brzucha kobiety w ciąży), albo że tego się nie spodziewał po TEJ grupie, bo ktoś miał inne zdanie na temat kosmetyków dla mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra co się stało z ta grupa. Zaakceptowały post w którym ktoś napisał ze są głosy ze mąż sanah jest dużo starszy od niej i wyglada jak jej ojciec a potem usuwały każdy komentarz w którym ktokolwiek śmiał stwierdzić ze jednak faktycznie wyglada starzej niż na swój wiek i zostały tylko te broniące 😂 jak dodałam swoją opinie, jakie wywarł na mnie wrażenie jak go zobaczyłam to się spruli w komentarzach ze nie ocenia się po wyglądzie i komentarz mi usunęły adminki 🤦🏼‍♀️ teraz pod postem o maff to samo, usuwają komentarze ze niby naruszone podpunkty o tolerancji i szacunku a jak mnie jechali w komentarzach bo miałam inne zdanie niż większość i zaznaczalam ze to MOJA OPINIA I MOJE ZDANIE to jeb i komentarz usunięty bo tak… czyli można się wypowiadać tylko jak ma się zdanie takie jak adminki i tutaj się kończy tolerancja co do własnej opinii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Heaem napisał:

Masakra co się stało z ta grupa. Zaakceptowały post w którym ktoś napisał ze są głosy ze mąż sanah jest dużo starszy od niej i wyglada jak jej ojciec a potem usuwały każdy komentarz w którym ktokolwiek śmiał stwierdzić ze jednak faktycznie wyglada starzej niż na swój wiek i zostały tylko te broniące 😂 jak dodałam swoją opinie, jakie wywarł na mnie wrażenie jak go zobaczyłam to się spruli w komentarzach ze nie ocenia się po wyglądzie i komentarz mi usunęły adminki 🤦🏼‍♀️ teraz pod postem o maff to samo, usuwają komentarze ze niby naruszone podpunkty o tolerancji i szacunku a jak mnie jechali w komentarzach bo miałam inne zdanie niż większość i zaznaczalam ze to MOJA OPINIA I MOJE ZDANIE to jeb i komentarz usunięty bo tak… czyli można się wypowiadać tylko jak ma się zdanie takie jak adminki i tutaj się kończy tolerancja co do własnej opinii. 

Po tej dramie z postem z mikrodramami mają takiego focha, że teraz akceptują byle jakie posty i się czepiają wszystkiego. Zachowują się jak obrażone, małe dziewczynki które teraz będą robić wszystko po złości bo ,,wcześniej było lepiej to marudziliście". A ludziom chodziło tylko o ten jeden, głupi zbiorczy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, teraz znowu drama, bo skasowane są niektóre nitki, a one tłumacza się, że posty usuwa Facebook xd zalozyly teraz discorda, ale nie zamierzam tam wchodzić, bo tam już nic ciekawego. Jak ma być usuwanie postów, komentarzy ze swoją opinią, to podziękuję. Tylko ciekawa jestem, czym się będą bronić "discord usunął nitkę?" 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, meegann napisał:

Po tej dramie z postem z mikrodramami mają takiego focha, że teraz akceptują byle jakie posty i się czepiają wszystkiego. Zachowują się jak obrażone, małe dziewczynki które teraz będą robić wszystko po złości bo ,,wcześniej było lepiej to marudziliście". A ludziom chodziło tylko o ten jeden, głupi zbiorczy post.

W sumie adminki jak adminki ale ludzie którzy tam są to tez toxic. Chyba wszyscy normalnie dostali bana albo wyszli z grupy bo już się nie są tam normalnie podyskutować. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lubiekonie napisał:

Nie mają żadnych reklam? Ile dostają kasy za pozytywne komentarze od influ? O takiej andziaks pisać nie można. Nie dostali kasy za niedopuszczanie postów o nich?

Nie.Nie.Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Lubiekonie napisał:

Nie mają żadnych reklam? Ile dostają kasy za pozytywne komentarze od influ? O takiej andziaks pisać nie można. Nie dostali kasy za niedopuszczanie postów o nich?

Nic z tego nie mają. Chodzi tylko o to, że jak będą "kontrowersyjne" posty to po zgłoszeniach lub automatycznie FB im zrzuci grupę i trzeba będzie budować ją na nowo. Sęk w tym, że w kontrowersyjne posty wrzucają wszystko co możliwe.

Niedawno była ta aferka, minęło trochę czasu i jeśli chodzi o cenzurę nic się nie zmieniło. Dalej nie można się tam swobodnie wypowiedzieć. Jak piszesz to co myśli administracja to nie dostajesz bana czy mute, mimo że robisz chlew. Jak masz odmienne zdanie niż administracja w danym temacie to za jasne wyrażanie swojego zdania lub bronienia się przed atakiem wariatek które tam siedzą i mało kumają o świecie lub/i są niedojrzałe dostajesz bana albo mute. Adminiki dalej w tym samym miejscu - zero obiektywizmu, nierówne traktowanie, chamstwo większe niż tych których banują i brak reakcji, gdy naprawdę jest potrzebna. Nadal to strasznie toksyczna grupa.

Edytowano przez Aysame
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam wiele postów właśnie o tej grupie, ale dopiero teraz zarobiłam bana 🤷🏼‍♀️ wyglada na to, ze adminki bardzo nie lubią osób, które są obiektywne. Jest jedna, jedyna prawda i jak jej nie podzielasz to wypad. Szkoda, bo właśnie podobno tak to wyglądało na grupce VP. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×