Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WALERJANAZJANA2

Co się porobiło z Britney Spears?

Polecane posty

Widzieliście ją na insta? Masakra, jaki sąd zdjął z niej kuratele? Kobieta jest wyraźnie zaburzona. Prawie na każdym nagraniu prezentuje jakieś "układy taneczne" rodem z początku lat 2000. Jakby zatrzymała się na jakimś etapie. Wygląda na nich na jakąś taką nieświeżą, niedomytą. Do tego te stroje - majtki jakby od kilkuletnich dziewczynek i grube kozaki w środku lata. Zobaczcie nagranie w żółtym stroju na plaży na którym notorycznie ściąga majtki jakby koniecznie chciała brochę pokazać albo to nagranie z psem na którym obleśnie eksponuje cyce. Te filmy są  niesmaczne. Kurde żal dziewczyny, ktoś ją powinien zmusić do leczenia. Nic dziwnego że synowie nie chcą jej znać.

  • Like 5
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o przeróżnych teoriach spiskowych dotyczących Britney? Jest masa filmów m.in. na tiktoku z analizą jej nagrań z insta, ze ona tak naprawdę nie żyje, a na filmikach to nie ona, tylko nałożone obrazy, greenscreeny itp. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jagoda2809 napisał:

A co sądzicie o przeróżnych teoriach spiskowych dotyczących Britney? Jest masa filmów m.in. na tiktoku z analizą jej nagrań z insta, ze ona tak naprawdę nie żyje, a na filmikach to nie ona, tylko nałożone obrazy, greenscreeny itp. 

A po co ktokolwiek miałby ukrywać jej ewentualną śmierć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat taka kuratela jaką miała to raczej nie była jej potrzebna przez tyle lat. Są bardziej zaburzone osoby w show biznesie, które nie mają kurateli. Zgadzam się z tym, że wygląda teraz strasznie ale ona przez kilkanaście lat poza pracą żyła praktycznie w zamknięciu i nie mogła od tak iść do sklepu, więc nic dziwnego, że jej odbiło. 

1 godzinę temu, Jagoda2809 napisał:

A co sądzicie o przeróżnych teoriach spiskowych dotyczących Britney? Jest masa filmów m.in. na tiktoku z analizą jej nagrań z insta, ze ona tak naprawdę nie żyje, a na filmikach to nie ona, tylko nałożone obrazy, greenscreeny itp. 

Widziałam to i faktycznie wygląda to jak nałożone obrazy, ale myślę, że ogólnie raczej ona żyje tylko po prostu nie jest zainteresowana częstym robieniem zdjęć, robieniem wideo więc może ktoś robi to za nią? ale dziwne jest to, że od kilku lat nie udzieliła żadnego, ale to żadnego wywiadu, nie zrobiła live no po prostu nic. Wiem, że nie chce już występować ale mogłaby chociaż na ten wywiad się zgodzić. Są w ogóle jakieś zdjęcia fanów z nią z ostatniego roku? bo chyba wychodzi chociaż czasem z domu

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolalola napisał:

A po co ktokolwiek miałby ukrywać jej ewentualną śmierć? 

żeby dalej zarabiać na jej nazwisku, przecież fani wiernie czekają na kolejne płyty, single, występy, franczyzę. to jest wielki biznes. ja trochę wierzę w to, że te filmy są specjalnie tak krindżowe i ktoś je generuje aiem, bo te dziwne palce, oczy i glitche są po prostu dziwne. tylko po co się to wszystko dzieje i dlaczego jest takie koślawe - to już nie wiem, ale czekam aż może wszystko się wyjaśni xD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie dziwi was to, że tak rzadko paparazzi robią jej jakieś zdjecia? nawet podczas tej kurateli ciągle były jakieś fotki, a teraz dosłownie raz na pół roku się pojawi jakieś zdjęcie z tym mężem, a tak to nic nie ma, a przecież ona świetnie się klika i pewnie stoją codziennie w okolicach jej domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bila567 napisał:

żeby dalej zarabiać na jej nazwisku, przecież fani wiernie czekają na kolejne płyty, single, występy, franczyzę. to jest wielki biznes. ja trochę wierzę w to, że te filmy są specjalnie tak krindżowe i ktoś je generuje aiem, bo te dziwne palce, oczy i glitche są po prostu dziwne. tylko po co się to wszystko dzieje i dlaczego jest takie koślawe - to już nie wiem, ale czekam aż może wszystko się wyjaśni xD

Nie wiem czy oglądałaś jej ostatnie trasy - było bardzo dużo takich wstawek od Britney w jej tańcach. Myślę, że to jest sto pro Britni w Britni. 

Pewnie każdy się spodziewał, że jak kuratelą zostanie zdjęta to ona będzie hm normalna. Ale zakładać, że to co ona do tej pory powiedziała jest prawda to jak człowiek po tylu latach takiego traktowania z dnia na dzień może być normalny? No nie może. Plus świadomość, że dzieciaki nie chcą mieć z nią nic wspólnego. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ariana1422 napisał:

A nie dziwi was to, że tak rzadko paparazzi robią jej jakieś zdjecia? nawet podczas tej kurateli ciągle były jakieś fotki, a teraz dosłownie raz na pół roku się pojawi jakieś zdjęcie z tym mężem, a tak to nic nie ma, a przecież ona świetnie się klika i pewnie stoją codziennie w okolicach jej domu. 

A to zależy. Biznes paparazzi podupadł wraz ze wzrostem social mediów. Dwa, że tak jak gwiazdy płacą za to, żeby robić im zdjęcia tak samo ona może płacić, żeby nie robić jej zdjęć. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem te dzieci są zmanipulowane przez ojca czy o co chodzi, że z matką raz na parę lat się widzą? pewnie jak alimenty się skończą to nagle będzie odnowienie kontaktu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Ja nie rozumiem te dzieci są zmanipulowane przez ojca czy o co chodzi, że z matką raz na parę lat się widzą? pewnie jak alimenty się skończą to nagle będzie odnowienie kontaktu.

Kto to wie co tam się podziało. Na pewno są w pewnie sposób zmanipulowani ale takie zachowanie matki myślę, że nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałam, że faszerowali ją psychotropami, które wywołały trwałe zmiany i dlatego teraz się tak dziwnie zachowuje. coś w tym może być. szkoda mi jej 😞

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata trzymania w złotej klatce i przymusowego przyjmowania psychotropów niestety odbijają się na jej zachowaniu. Pewnych zmian w mózgu już się nie cofnie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie mogła mieć swojej karty kredytowej ale zgadzali się na to żeby wstawiała te filmiki z dziwnymi tańcami. Strasznie to wyglada-na ostatnich filmach ma takie różowe mini majtki i jeszcze  potrząsa pupą tak, ze jeszcze chwila a by jej spadły. Szkoda, ze nie miała wsparcia w rodzinie a jedynie traktowali ją jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Ojciec jej dzieci tez ja tak traktował😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie,ze ona jest na jakichs lekach i to racja ,ze tanczy, cos wstawia ,ale sie nie wypowiada. I mam wrazenie,ze ten jej mąż potraktowal ją jsk trampoline do sławy, bo kto o nim wczesniej slyszal? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lili.83 napisał:

wydaje mi sie,ze ona jest na jakichs lekach i to racja ,ze tanczy, cos wstawia ,ale sie nie wypowiada. I mam wrazenie,ze ten jej mąż potraktowal ją jsk trampoline do sławy, bo kto o nim wczesniej slyszal? 

Też szczerze wątpie w to, że on naprawdę ją kocha. Wygląd to kwestia subiektywna natomiast ciekawe czy w ogóle da się z nią normalnie rozmawiać, trochę zachowuje się jak jakieś dziecko. Jej były ochroniarz mówił "Potrafi się nie myć przez wiele dni, nie używa dezodorantu, nie myje zębów, nie dba o włosy, nie nosi butów ani skarpetek" - mówi Flores, dodając, że gwiazda dłubie w nosie i puszcza bąki nie dbając, czy ktoś przebywa w jej obecności." Szczerze jestem w stanie w to uwierzyć, bo ona wygląda choćby na tych nagraniach na taką nieświeżą, makeup jakby sprzed dnia.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na tym nagraniu co dostala w twarz od ochraniarza to tez tego.koszykarza z tyłu jakos klepła czy coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lili.83 napisał:

a na tym nagraniu co dostala w twarz od ochraniarza to tez tego.koszykarza z tyłu jakos klepła czy coś 

Sama była wielokrotnie w takiej sytuacji i miała w dvpie swoich fanów a ochroniarze jak skutecznie odciągali od ludzi. Po necie hula filmik z tego wydarzenia i wydaje mi się, że dostała przez przypadek. Oczywiście buractwo i koleś powinien przeprosić ale zapomniał wół jak cielęciem był.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Sama była wielokrotnie w takiej sytuacji i miała w dvpie swoich fanów a ochroniarze jak skutecznie odciągali od ludzi. Po necie hula filmik z tego wydarzenia i wydaje mi się, że dostała przez przypadek. Oczywiście buractwo i koleś powinien przeprosić ale zapomniał wół jak cielęciem był.

Podobno jak ktoś kupował meet and great, żeby zrobić z nią zdjęcie po koncercie to ona dawała zakaz dotykania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ariana1422 napisał:

Podobno jak ktoś kupował meet and great, żeby zrobić z nią zdjęcie po koncercie to ona dawała zakaz dotykania jej.

No więc właśnie, płaciłeś grubą kasę i były zakazy a tu jakaś baba za tobą leci i za darmo dotyka 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 14:38, ariana1422 napisał:

Ja nie rozumiem te dzieci są zmanipulowane przez ojca czy o co chodzi, że z matką raz na parę lat się widzą? pewnie jak alimenty się skończą to nagle będzie odnowienie kontaktu.

Myślę, że są i zmanipulowane, i mają matkę gdzieś. Jak kasa potrzebna, to się pojawią od czasu, do czasu. A tak matka niepotrzebna. Przykre to, niestety i jakie prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są teorie spiskowe o niej,  czasem mocno wystrzelone, są nawet całe profile im poświęcone, polecam profile trzeciee.oko albo neluga, gdzie twierdzą że Britney nie żyje i jest to tak samo dziwne co ciekawe  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jej niby ślub to też jedna wielka aranżacja i fake. Zdjęcia małżonka wyraźne, jej robione przez niby znanego fotografa, wyglądają jak robione mikrofalówką. Pastor udzielający ślubu dokładnie ten sam co Paris Hilton, żadnego zbliżenia na pannę młodą. Opublikowane zdjecia i filmik wyglądają na nieudolny montaż. Kolejny temat, piosenka wypuszczona z Eltonem w zeszłym roku, brak teledysku, zero promocji w mediach. Coś tu zdecydowanie nie gra."

"Piosenka z Eltonem to wg mnie absolutny fejk - zero promocji + ten wokal to wg nie Britney, zresztą wiadomo że kilka innych piosenek Britney wcale nie śpiewała Britney więc to też nic nowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 21:56, walkingdead napisał:

słyszałam, że faszerowali ją psychotropami, które wywołały trwałe zmiany i dlatego teraz się tak dziwnie zachowuje. coś w tym może być. szkoda mi jej 😞

Tak jest na pewno. Te leki maja ogromny wpływ na głowę... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ariana1422 napisał:

"Jej niby ślub to też jedna wielka aranżacja i fake. Zdjęcia małżonka wyraźne, jej robione przez niby znanego fotografa, wyglądają jak robione mikrofalówką. Pastor udzielający ślubu dokładnie ten sam co Paris Hilton, żadnego zbliżenia na pannę młodą. Opublikowane zdjecia i filmik wyglądają na nieudolny montaż. Kolejny temat, piosenka wypuszczona z Eltonem w zeszłym roku, brak teledysku, zero promocji w mediach. Coś tu zdecydowanie nie gra."

"Piosenka z Eltonem to wg mnie absolutny fejk - zero promocji + ten wokal to wg nie Britney, zresztą wiadomo że kilka innych piosenek Britney wcale nie śpiewała Britney więc to też nic nowego"

Tylko, że sprawa że spiewaniem na płytach kogoś innego niż Britney lata już od dawna więc żaden to dowód, że ona nie żyje. 

Baba żyje tylko ma zlasowany mózg. Wszystkim się wydawało, że jak ojciec zostanie odsunięty to nagle wróci Britni z 2000 roku. A nie dość, że minęło kupę lat i każdy z nas się zmienił to tak jak piszecie, lata brania dziwnych leków nie pozostały obojętne. Na jej ślubie było sporo sław, po co mieliby się w to bawić?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Tylko, że sprawa że spiewaniem na płytach kogoś innego niż Britney lata już od dawna więc żaden to dowód, że ona nie żyje. 

Baba żyje tylko ma zlasowany mózg. Wszystkim się wydawało, że jak ojciec zostanie odsunięty to nagle wróci Britni z 2000 roku. A nie dość, że minęło kupę lat i każdy z nas się zmienił to tak jak piszecie, lata brania dziwnych leków nie pozostały obojętne. Na jej ślubie było sporo sław, po co mieliby się w to bawić?

W sumie zapomniałam, że na jej ślubie była Paris Hilton np. A co o niej sądzicie? bo ja uważam, ze Paris to sciemniara między innymi mówiła, że nagrała se* taśmę, bo miała 18 lat, to był jej pierwszy chłopak i go kochała i była uległa. Nie miała 18 tylko tylko 22 i miała jeszcze dwa publiczne związki przed nim, więc tu już skłamała. W wieku 22 lat wypadałoby trochę myśleć i niby wbrew jej zgodzie była opublikowana, przecież jej rodzina to miliarderzy. Gdyby nie chciała to pewnie szybko pozbyliby się tego z internetu. Teraz może byłoby to trudniejsze, ale to był 2003 rok, a ona w zasadzie nie podejmowała żadnych kroków poza tym, że sądziła się aby mieć z tego kasę, a wiadomo dzięki taśmie stała się jeszcze bardziej popularna. Nie wierzę też w to, że to jaka była kiedyś było kreacją i wszystko udawała, a naprawdę była super mądra. Po prostu dorosła to zmądrzała i tyle.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi jej. Zatraciła się. Sława ją przerosła. To biedna osoba, wymaga uwagi i współczucia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogła się wyszaleć, nie miała młodości, zabrano jej dzieci, zamknięto, nic nie mogła niczym więzień, faszerowano lekami, wmawiano różne rzeczy ...ta kobieta jest zniszczona po prostu to raz a dwa to teraz może w końcu robić to co robią głupiutkie nastolatki i robi to. Ona już nigdy nie będzie myśleć zdroworozsądkowo 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ikaiai napisał:

Nie mogła się wyszaleć, nie miała młodości, zabrano jej dzieci, zamknięto, nic nie mogła niczym więzień, faszerowano lekami, wmawiano różne rzeczy ...ta kobieta jest zniszczona po prostu to raz a dwa to teraz może w końcu robić to co robią głupiutkie nastolatki i robi to. Ona już nigdy nie będzie myśleć zdroworozsądkowo 

Spójrzmy np na Biebera, na Gomez, na Cyrus czyli ludzi którzy zaczęli swoje kariery w bardzo młodym wieku, również nie mieli możliwości bycia nastolatkami i każde z nich się boryka z jakimiś problemami psychicznymi. Tylko oni mieli więcej szczęścia i jak pojawiły się problemu to nikt z nich nie robił maszynki do zarabiania pieniędzy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ten rozwód to mam dziwne wrażenie że to Die dla niej dobrze nie skończy ..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Ikaiai napisał:

Jak patrzę na ten rozwód to mam dziwne wrażenie że to Die dla niej dobrze nie skończy ..

Z pewnością młodo umrze 😞 

Niestety podzieli los choćby Jacksona. Dlatego dzieci nie powinny wchodzić do show bizu. Bo kończy się to zaburzeniami i zmianami nie do naprawienia. Ma okropnego ojca, od nikogo nie dostała wsparcia. A może gdyby 20 lat temu poszła na terapię, to teraz żyłaby szczęśliwa na uboczu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×