Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barnaba 234

U mnie w miasteczku druga próba samobójczą.

Polecane posty

Co z tymi ludźmi się dzieje?. Piszą w komentarzach ludzie że trzeba mu pomóc,  co to znaczy bo nie rozumiem  . Czyli przyczyna np bo mam dług 90 tyś  , to czyli trzeba mu spłacić długo,  a tak nie jest . Bo nie potrafię znaleźć dziewczyny   , samotność , to trzeba mu szukać jej . Nie rozumiem,  co to znaczy pomóc  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko w głowie. Jeśli ktoś chce się zabić,miał próby,to pierwszą pomocą powinien być psychiatra/ psycholog,a najlepiej szpital na początek. Bo tak naprawdę,to dług 90tys. trzeba pracować i pomału w ratach wszystko spłacić. Nie wiem jak ten dług wygląda czyli czy to jest w banku czy w różnych miejscach,ale są darmowe porady prawne i można to spróbować jakoś rozłożyć,wyjechać za granicę i spłacać długi.

Brak dziewczyny? Są portale randkowe,ale najważniejsze to zdjąć się głową. Bo tak jak niektórzy faceci robią,że zaczepiają obce dziewczyny na ulicy,to to nie działa. Przynajmniej na mnie,bo nie wiem czy facet sobie żartuje,czy chce mnie okraść czy może rzeczywiście w taki dziwny sposób kogoś szuka. To jest, tylko ośmieszanie się wtedy,a tak jak miałam konto na portalu randkowym,to dowiedział się czegoś o mnie,a ja o nim czy sobie odpowiadamy i wtedy można się umawiać,a nie pierwszym,który mnie zaczepi na ulicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×