Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Obojętna

Dziwna relacja narzeczeństwa

Polecane posty

Cześć wszystkim:) 

Pisze tutaj ponieważ nie mam nikogo komu mogłabym o tym powiedzieć/wyżalić się oraz proszę o radę czy to ja przesadzam. Znamy się z moim narzeczonym 13 lat. Po 3 miesiącach od kiedy się znamy nakryłam go, że pisze na czatach z innymi kobietami powiedział oczywiście, że nie wiedział czy nam wyjdzie dlatego to robił. Po kilku latach znowu go nakryłam na dodatek byłam tą jedną kobietą, z którą się spotkał w parku oczywiście były tłumaczenia, płacz itp wybaczyłam. Od tego czasu bałam się, że znowu to będzie robić i go sprawdzałam, robiłam awantury o każdą kobietę , na którą spojrzał, ale nie znalazłam już nic żeby pisał z kobietami. Mieliśmy przerwę 2 letnią ponieważ wyjechał z naszymi przyjaciółmi za granicę przybyło mi z 10 kg wiem , że nie wyglądałam wtedy jak mnie zapamiętał. Po 3 miesiącach od przyjazdu odkryłam, że pisał z kobietą i umawiał się na sex za pieniądze , ale do tego nie doszło ponieważ pisałam z tą dziewczyną i widziałam wszystkie wiadomości. Dlaczego to robił nie potrafił tego wyjaśnić, ale pewnie dlatego, że moje ciało się zmieniło. Wróciłam do swojej wagi i rok temu się oświadczył niestety wczoraj w klubie przy innych kobietach przy kasie poprosił o 2 bilety dla siebie i dziewczyny... Wcześniej zwracał mi uwagę jak nazywałam go chłopakiem bo nie potrafiłam się przyzwyczaić teraz on to zrobił i powiedziałam tylko, że było mi przykro , że tak mnie nazwał oczywiście jak zawsze zrobił awanturę i obrócił kota ogonem, że znowu się czepiam bo już mi się nie podoba, że w klubie są inne kobiety.. przyznaje mam problem z tym jak obok jest ładna kobieta, a on spojrzy na nią, ale to tylko dlatego ponieważ wcześniej pisał z kobietami, pewnie umawiał się z nimi i boje się , że znowu zostanę skrzywdzona. Wczorajszy powrót z klubu był okropny nie odzywał się do mnie i szedł z 700 metrów przede mną wgl nie zwracając uwagi czy za nim idę. Nie odzywamy się aktualnie do siebie i czy uważacie, że to jest moja wina, że zwróciłam mu uwagę i było mi przykro za nazwanie mnie dziewczyna, gdy zawsze odkąd się oświadczył nazywa mnie narzeczona... 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to głupie myślenie, ale mam 30 lat chce już założyć rodzinę , ale właśnie boje się jak będzie wyglądać nasze życie po ślubie z dziećmi. On jest kochany ogólnie, dba o mnie itp tylko ja nie mogę powiedzieć co mnie boli, denerwuje bo jak nie mówię i trzymam to w sobie jest źle, mówię jeszcze gorzej 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko o to pytasz to tak, foch z pupy tak samo jak jego o to co Ty kiedyś powiedziałaś... ale i tak chyba do siebie pasujecie skoro ze sobą jesteście. Wsio : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kiit napisał:

Facet ma kryzys wieku średniego, jeszcze chce pociupciać póki może ?

Tylko może to robić w domu , a nie na mieście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Może nie jest zbyt lojalny, ale inne typka chyba nie chcesz.

Nie chcę tylko ja nie potrafię mu zaufać i boje się odrzucenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kiit napisał:

Przeprosić ze swoją pochwą więcej mu dawać taki okres aż mu przejdzie 😆

Niestety jak wracam do łóżka w bieliźnie on już śpi odwrócony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Obojętna napisał:

Nie chcę tylko ja nie potrafię mu zaufać i boje się odrzucenia 

Są ku temu podstawy by to zaufanie było ograniczone, ale cóż i tak go nie zostawisz bo chcesz być z nim, a on jest jaki jest... więc w tle będzie się przewijała zazdrość. Takie związki też istnieją... niespokojne.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kiit napisał:

Faceta usiudłałaś starać nie musisz to jest błąd.

A może też on mógłby się raz postarać bo to ja zawsze z inicjatywą wychodzę , wy faceci również myślicie, że jak zdobyliście kobietę to już starać się nie musicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kiit napisał:

Kryzys wieku średniego podatny na wdzięki, widocznie zabrakło tego u was, facet zwraca uwagę na inne. Co nie ma w domu jest poza nim. Kochasz postaraj  kryzys ile trwa 3 lata ? wróci do normy.

Niekoniecznie kryzys skoro praktycznie od początku ich znajomości... w tle pojawiają się inne może tylko wirtualne (ale jednak) panny... może tak już ma, a autorka rzekomo się stara... 

Nie wiem może jakaś terapia i tam sobie to i owo wyjaśnią bez fochow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Obojętna napisał:

A może też on mógłby się raz postarać bo to ja zawsze z inicjatywą wychodzę , wy faceci również myślicie, że jak zdobyliście kobietę to już starać się nie musicie 

Twój nie musi, tak jesteś zdesperowana. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TakiTam napisał:

Twój nie musi, tak jesteś zdesperowana. 

Dlaczego nie musi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Obojętna napisał:

Dlaczego nie musi ? 

Bo nie ma żadnych konsekwencji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Obojętna napisał:

Wiem, że to głupie myślenie, ale mam 30 lat chce już założyć rodzinę , ale właśnie boje się jak będzie wyglądać nasze życie po ślubie z dziećmi. On jest kochany ogólnie, dba o mnie itp tylko ja nie mogę powiedzieć co mnie boli, denerwuje bo jak nie mówię i trzymam to w sobie jest źle, mówię jeszcze gorzej 😞

Nie, nie jest kochany, nie dba o ciebie i notorycznie cie zdradza.

Dopóki z nim będziesz takie jazdy będziesz miała do konca  życia, niezależnie od tego czy wyjdziesz za niego za mąż i urodzisz dzieci. 

Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kiit napisał:

Facet ma kryzys wieku średniego, jeszcze chce pociupciać póki może ?

Radę dał żebyś mu dawała częściej 😆 

Ale on wcale nie chce od niej brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kiit napisał:

Sam stosunek ważny ale nie najważniejszy cała otoczka, odnówcie życie wyjdziecie zróbcie kolacje przy świecach upijcie się, trochę rozebrać wizualnie 🙂  nie zachowywać jak już stare baby.

Do ciebie tak jak i do autorki nie dociera że on nie jest zainteresowany polepszeniem sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam ostatnio u znajomych , stabilna zwyczajna polska rodzina jakich wiele ... Ona ładna, zgrabna , chodzi po domu w koroneczkach i zwiewnych peniuarach a on ucieka przed jej tęsknym wzrokiem i pachnącymi ramionami wieczorami do garażu, bo praca nie może poczekać te 10 minut XD i tam do północy siedzi, o świcie wychodzi znowu do pracy . To musi być straszne 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Ale on wcale nie chce od niej brać.

Moja babcia mówiła że dawać i prosić żeby brano to grzech XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kiit napisał:

Coś pokręciłaś, brać nie grzech coś takiego.

Nie , jak dajesz coś komuś i jeszcze prosisz żeby to brał to tak się robić nie godzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kiit napisał:

Prosić o czułość masz racje, jednak zbliża. Facet beton.

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2023 o 20:08, Szynszylka napisał:

Byłam ostatnio u znajomych , stabilna zwyczajna polska rodzina jakich wiele ... Ona ładna, zgrabna , chodzi po domu w koroneczkach i zwiewnych peniuarach a on ucieka przed jej tęsknym wzrokiem i pachnącymi ramionami wieczorami do garażu, bo praca nie może poczekać te 10 minut XD i tam do północy siedzi, o świcie wychodzi znowu do pracy . To musi być straszne 😬

Jak tam będziesz następnym razem, to powiedz jej, żeby do mnie napisała. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ToMasz1985 napisał:

Jak tam będziesz następnym razem, to powiedz jej, żeby do mnie napisała. 😅

Żebyś wiedział że o tym pomyślałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szynszylka napisał:

Żebyś wiedział że o tym pomyślałam 🙂

Zaciekawiło mnie co to są te zwiewne peniuary 🧐 że aż narzeczony od tego ucieka i czeka aż ona to zdejmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToMasz1985 napisał:

Zaciekawiło mnie co to są te zwiewne peniuary 🧐 że aż narzeczony od tego ucieka i czeka aż ona to zdejmie. 

Koronkowy szlafroczek

Wpadłam wieczorem tylko na chwilę coś odnieść , ale niestety trafiłam na sedno rozmowy gdzie ona  z tęsknotą w głosie pyta go czy przyjdzie do sypialni , a on na to że ma jeszcze masę pracy i musi wrócić do warsztatu 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szynszylka napisał:

Koronkowy szlafroczek

Wpadłam wieczorem tylko na chwilę coś odnieść , ale niestety trafiłam na sedno rozmowy gdzie ona  z tęsknotą w głosie pyta go czy przyjdzie do sypialni , a on na to że ma jeszcze masę pracy i musi wrócić do warsztatu 😬

Może miała okres i w tej sypialni tylko nakręciła by go i poszła spać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToMasz1985 napisał:

Może miała okres i w tej sypialni tylko nakręciła by go i poszła spać 😂

Tomaszu, zdecydowanie nie bo była półnaga i mogę ci opowiedzieć jaki rodzaj depilacji intymnej był zastosowany . Aż mi było samej w drzwiach głupio. Ja bym w takim stroju drzwi nie otwierała 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szynszylka napisał:

Tomaszu, zdecydowanie nie bo była półnaga i mogę ci opowiedzieć jaki rodzaj depilacji intymnej był zastosowany . Aż mi było samej w drzwiach głupio. Ja bym w takim stroju drzwi nie otwierała 😛

Dobrze, że nie jesteś bi, bo Twoja niewinność mogłaby ucierpieć w takich okolicznościach 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ToMasz1985 napisał:

Dobrze, że nie jesteś bi, bo Twoja niewinność mogłaby ucierpieć w takich okolicznościach 😜

Wtedy byłabym bardziej ucieszona niż zmieszana 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2023 o 14:26, Obojętna napisał:

Cześć wszystkim:) 

Pisze tutaj ponieważ nie mam nikogo komu mogłabym o tym powiedzieć/wyżalić się oraz proszę o radę czy to ja przesadzam. Znamy się z moim narzeczonym 13 lat. Po 3 miesiącach od kiedy się znamy nakryłam go, że pisze na czatach z innymi kobietami powiedział oczywiście, że nie wiedział czy nam wyjdzie dlatego to robił. Po kilku latach znowu go nakryłam na dodatek byłam tą jedną kobietą, z którą się spotkał w parku oczywiście były tłumaczenia, płacz itp wybaczyłam. Od tego czasu bałam się, że znowu to będzie robić i go sprawdzałam, robiłam awantury o każdą kobietę , na którą spojrzał, ale nie znalazłam już nic żeby pisał z kobietami. Mieliśmy przerwę 2 letnią ponieważ wyjechał z naszymi przyjaciółmi za granicę przybyło mi z 10 kg wiem , że nie wyglądałam wtedy jak mnie zapamiętał. Po 3 miesiącach od przyjazdu odkryłam, że pisał z kobietą i umawiał się na sex za pieniądze , ale do tego nie doszło ponieważ pisałam z tą dziewczyną i widziałam wszystkie wiadomości. Dlaczego to robił nie potrafił tego wyjaśnić, ale pewnie dlatego, że moje ciało się zmieniło. Wróciłam do swojej wagi i rok temu się oświadczył niestety wczoraj w klubie przy innych kobietach przy kasie poprosił o 2 bilety dla siebie i dziewczyny... Wcześniej zwracał mi uwagę jak nazywałam go chłopakiem bo nie potrafiłam się przyzwyczaić teraz on to zrobił i powiedziałam tylko, że było mi przykro , że tak mnie nazwał oczywiście jak zawsze zrobił awanturę i obrócił kota ogonem, że znowu się czepiam bo już mi się nie podoba, że w klubie są inne kobiety.. przyznaje mam problem z tym jak obok jest ładna kobieta, a on spojrzy na nią, ale to tylko dlatego ponieważ wcześniej pisał z kobietami, pewnie umawiał się z nimi i boje się , że znowu zostanę skrzywdzona. Wczorajszy powrót z klubu był okropny nie odzywał się do mnie i szedł z 700 metrów przede mną wgl nie zwracając uwagi czy za nim idę. Nie odzywamy się aktualnie do siebie i czy uważacie, że to jest moja wina, że zwróciłam mu uwagę i było mi przykro za nazwanie mnie dziewczyna, gdy zawsze odkąd się oświadczył nazywa mnie narzeczona... 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam:) 

Jak Ty musisz się nie lubić, aby tkwić w takim byle czym, z takim delikatnie mówiąc śmieciorem. Według mnie taki związek nie ma sensu, zwłaszcza,że on się na pewno nie zmieni. Ale może lubisz takie sinusoidy... Jedno jest pewne, szczęśliwa z nim nie będziesz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2023 o 14:26, Obojętna napisał:

 Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam:) 

13 lat jestes z nim za dlugo.Pogwalcasz prtawa Natury! Na wlasne zyczenie!  wiec masz problemy..

Jasnym jest ze tego goscia powinnas kopmac w tylek i poszukac sobie kogos kto cie bedzie szanowal.

Kazdy zwiazek to wieczne negocjacje  zaangazowanai i najsilniejsz pozycje  negocjacyjna ma ten kto pokazuje caly czas ze odejdzie bezpowrotnie , jesli warunki mu sie nie spodobaja.Ty przegralas w tych negocjacjach juz na starcie bo ujawnilas ze ci na nim zalezy a to go z wolnilo z odpowiedzialnosci za wasz zwiazek bo wie ze ty i tak go nie zostawisz.Sam wiec ugotowal;s rosol ktiry teraz pijesz:).

Widac jasno ze on cie nie szanuje .Jelsi sie godzisz na zdrade , bo juz za pierszym razem byla zdrada to dajesz zielone swiatlo do nastenych.

Oceniam ze w tej relacji popelnilas wszelkie mozliwe bledy do popelnienia wiec uciekaj z tego zwaizku i to jak najszybciej bo szczesliwa nie bedziesz..A tego kwiatu jest pol swiatu:) 

Edytowano przez sailor01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×