Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misha

Londynska N_es_a

Polecane posty

13 minut temu, Autobusyitramwaje napisał:

Sama sobie odpowiedziałaś więc po co Aga  ciągnie YT jak ma nudne życie. Można się depresji nabawić, że taka stagnacja i rutyna w dość młodym wieku.

Na szczęście są inne ciekawe kanały, niestety żaden z nich nie jest polskich Youtuberów 🤷🏻‍♀️

Czyli polskie życie jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Paryz London napisał:

Czyli polskie życie jest nudne.

Na szczęście nie, przytoczyłam tylko jaki jest kontent na YouTube. Może są ciekawe konta,ale jeszcze ich nie odkryłam.

Jest dużo na Instagramie bądź widzę na poszczególnych grupach na FB. Znalazłam jeden polski kanał przez FB ostatnio, chodzi takie małżeństwo po górach,ale nie są się jej słuchać tak marudzi lub mijając jakieś ciekawe miejsca mówi " wrócę do domu to poczytam o tym miejscu wygląda ciekawie" 🤯 YouTube dzisiejszych czasów 😉 

Byłam niedawno w Paryżu a propos twojego nicku, pokochałam i muszę wrócić żeby więcej pozwiedzać 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Paryz London napisał:

Czyli polskie życie jest nudne.

Na szczęście nie, przytoczyłam tylko jaki jest kontent na YT. Może są ciekawe konta,ale jeszcze ich nie odkryłam.

 

Jest dużo na Insta bądź widzę na poszczególnych grupach na Facebooku. Znalazłam jeden polski kanał przez Facebooka ostatnio, chodzi takie małżeństwo po górach,ale nie są się jej słuchać tak marudzi lub mijając jakieś ciekawe miejsca mówi " wrócę do domu to poczytam o tym miejscu wygląda ciekawie" YT dzisiejszych czasów  

 

Byłam niedawno w Paryżu a propos twojego nicku, pokochałam i muszę wrócić 😍 Londyn też często bywam,ale wolę francuską architekturę 😉

Edytowano przez Autobusyitramwaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Paryz London napisał:

Czyli polskie życie jest nudne.

Na szczęście nie, przytoczyłam tylko jaki jest kontent na YT. Może są ciekawe konta,ale jeszcze ich nie odkryłam.

Jest dużo na Insta bądź widzę na poszczególnych grupach na Facebooku. Znalazłam jeden polski kanał przez Facebooka ostatnio, chodzi takie małżeństwo po górach,ale nie da się jej słuchać tak marudzi lub mijając jakieś ciekawe miejsca mówi " wrócę do domu to poczytam o tym miejscu wygląda ciekawie" YT dzisiejszych czasów...

Byłam niedawno w Paryżu a propos twojego nicka, pokochałam i muszę wrócić 😍 Londyn też często bywam,ale wolę francuską architekturę 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×