Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misha

Londynska N_es_a

Polecane posty

10 godzin temu, Wego napisał:

Raz się chwali w ilu miejscach inwestuje pieniądze, a innym razem przedstawia łzawe historyjki o zniszczonym aparacie. Przyznam się że oglądałam co roku vlogmasy, w tym roku raczej zrezygnuje, bo jest to już mocno wymuszone i nastawione na zarobek, tylko ciężko jej to powiedzieć wprost. 

Niestety przegapiłam ten płacz 😭 Co mniej więcej mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czika_x napisał:

Niestety przegapiłam ten płacz 😭 Co mniej więcej mówiła?

Że wzruszyło ja to, że ludzie zaproponowali jej tak licznie zrobienie zbiórki na nowy sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Misha napisał:

Że wzruszyło ja to, że ludzie zaproponowali jej tak licznie zrobienie zbiórki na nowy sprzęt...

Wzruszające... Nie 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Wego napisał:

Raz się chwali w ilu miejscach inwestuje pieniądze, a innym razem przedstawia łzawe historyjki o zniszczonym aparacie. Przyznam się że oglądałam co roku vlogmasy, w tym roku raczej zrezygnuje, bo jest to już mocno wymuszone i nastawione na zarobek, tylko ciężko jej to powiedzieć wprost. 

Też mam takie wrażenie... Teraz mówi, że jeszcze nie wie czy będą czy nie będzie vlogmasów, ale jestem na 100% pewna, że jak przyjdzie co do czego to vlogmasy wjadą na całego, bo w końcu wtedy ma największy zarobek na yt. W zeszłym roku było to samo, zaczynam się zastanawiać czy ona nie robi tego specjalnie, aby wymusić komentarze z prośbami i błaganiem o vlogmasy :classic_rolleyes:

  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, CzasNaKawe napisał:

Też mam takie wrażenie... Teraz mówi, że jeszcze nie wie czy będą czy nie będzie vlogmasów, ale jestem na 100% pewna, że jak przyjdzie co do czego to vlogmasy wjadą na całego, bo w końcu wtedy ma największy zarobek na yt. W zeszłym roku było to samo, zaczynam się zastanawiać czy ona nie robi tego specjalnie, aby wymusić komentarze z prośbami i błaganiem o vlogmasy :classic_rolleyes:

Oczywiście, ale musi jeszcze wziąć na litość, bo Cebuli to zawsze wiatr w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieśka robi wszystko dla kasy. Cebula typowa.

Ta obsesja na ciuch z lumpa, bo ma skład ok. Co z tego. Chodzić w starcyh szma.tach po kimś. 

Edytowano przez Krokiet89
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Krokiet89 napisał:

Nieśka robi wszystko dla kasy. Cebula typowa.

Ta obsesja na ciuch z lumpa, bo ma skład ok. Co z tego. Chodzić w starcyh szma.tach po kimś. 

A potem wystawia za bezcen na Vinted ciuchy z lumpa🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krokiet89 napisał:

Ta obsesja na ciuch z lumpa, bo ma skład ok. Co z tego. Chodzić w starcyh szma.tach po kimś. 

Ty tak na serio? Dałby buk, żeby każdy miał obsesję na punkcie ciucha BO SKŁAD. Konsumenci właśnie na skład nie patrzą, więc sklepy są zalane dziadostwem, a działy z przyzwoitym składem śmią nazywać premium. 

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że te nowe ciuchy też już były przez kogoś ubrane, chociażby przymierzane. Od tego aby ciuchy nie miały czyjegoś brudu i zapachu jest pralka. 

 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2023 o 18:49, Nieznan_zdzislawa napisał:

Ty tak na serio? Dałby buk, żeby każdy miał obsesję na punkcie ciucha BO SKŁAD. Konsumenci właśnie na skład nie patrzą, więc sklepy są zalane dziadostwem, a działy z przyzwoitym składem śmią nazywać premium. 

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że te nowe ciuchy też już były przez kogoś ubrane, chociażby przymierzane. Od tego aby ciuchy nie miały czyjegoś brudu i zapachu jest pralka. 

 

Następny lump.

  • Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Krokiet89 napisał:

Następny lump.

Wytłumacz mi proszę co jest nieodpowiedniego w korzystaniu z lumpeksów i na czym polega twoim zdaniem wyższość sieciówek nad seconndhandami.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Wytłumacz mi proszę co jest nieodpowiedniego w korzystaniu z lumpeksów i na czym polega twoim zdaniem wyższość sieciówek nad seconndhandami.

Konsumpcjonizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Czika_x napisał:

Konsumpcjonizm. 

A wskaż mi influencerke, która nie uprawia konsumpcjonizmu. Ba, wskaż mi człowieka który nic nie kupuje. Chyba lepiej, żeby ktoś kupował z drugiej ręki i jak nie używa to odsprzedawał, niż zeby kupował nowe, jeszcze bez patrzenia na składy a potem oddawał całe torby ciuchów organizacjom które nawet tej ich "hojnosci" nie potrzebują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

A wskaż mi influencerke, która nie uprawia konsumpcjonizmu. Ba, wskaż mi człowieka który nic nie kupuje. Chyba lepiej, żeby ktoś kupował z drugiej ręki i jak nie używa to odsprzedawał, niż zeby kupował nowe, jeszcze bez patrzenia na składy a potem oddawał całe torby ciuchów organizacjom które nawet tej ich "hojnosci" nie potrzebują. 

Źle zrozumiałaś. Sieciówki to konsumpcjonizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Czika_x napisał:

Źle zrozumiałaś. Sieciówki to konsumpcjonizm. 

Źle zrozumiałam, bo odpowiadasz jednym słowem na pytanie 'na czym polega twoim zdaniem wyższość sieciówek nad seconndhandami'. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni jej głos i ta maniera z angielskim akcentem w głosie. 

Edytowano przez yello123
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coroczna dramat pod tytułem mam tyle obowiązków nie wiem, czy dam radę nagrać vlogmas 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta znowu reklamuje suplementy z ceną jak za zboże 🙈 Na hej przykładzie widać jak działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2023 o 17:06, Jule3kaaa napisał:

Coroczna dramat pod tytułem mam tyle obowiązków nie wiem, czy dam radę nagrać vlogmas 

Ona buduje napięcie 😂 a tak serio ogląda ktoś te vlogmasy ? Dla mnie mega nudne. A najbardziej mniej wkurza jak na początku we vlogach ona szczepce do kamery bo w mieszkaniu wszyscy śpią - jak nie możesz to lepiej nie nagrywaj.  

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2023 o 09:57, yello123 napisał:

Mnie drażni jej głos i ta maniera z angielskim akcentem w głosie. 

Dokładnie. Ja jej przez to słuchać nie mogę. Coś okropnego.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paryz London napisał:

Mówiła coś, że chciałaby wrócić do pl?

Dawno temu,ale to była płatna współpraca 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krokiet89 napisał:

Ona i ten cały Gav to się bardzo posunęli. 

No niestety nawet tona kosmetyków nie pomoże 🤷🏻‍♀️ Jest zadbana to fakt, za to Gav...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Czika_x napisał:

No niestety nawet tona kosmetyków nie pomoże 🤷🏻‍♀️ Jest zadbana to fakt, za to Gav...

Ja ich często widzę i szczerze to jeśli chodzi o dbanie o siebie to wyglądają bardzo podobnie. Jedynie on ma lekką nadwagę. Ona za to często wygląda na bardzo zmęczoną i zla. Od jakiegoś czasu robi sobie dziwnie włosy. Na insta wygląda to spoko a na żywo jakby na siłę zwiększała ich objętość. Nie wygląda to dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Roberta napisał:

Ja ich często widzę i szczerze to jeśli chodzi o dbanie o siebie to wyglądają bardzo podobnie. Jedynie on ma lekką nadwagę. Ona za to często wygląda na bardzo zmęczoną i zla. Od jakiegoś czasu robi sobie dziwnie włosy. Na insta wygląda to spoko a na żywo jakby na siłę zwiększała ich objętość. Nie wygląda to dobrze. 

Moim zdaniem to nie lekka nadwaga 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On to pocieszny grubasek się robi. Dzie.ci wiecznie się drą. Jak ona się postarzała. Kąciki ust w dół. Zmarchy. I jeszcze infantylną kokardę we włosy wpina. Efekt komiczny. ...enka z kokardami też kicz. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2023 o 23:24, Czika_x napisał:

No niestety nawet tona kosmetyków nie pomoże 🤷🏻‍♀️ Jest zadbana to fakt, za to Gav...

Ona zadbana. Wory pod oczami. Zmarszczki i wiecznie zajechana. 40 blisko. Do tego ma ogromny nos. Profil straszny. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Krokiet89 napisał:

Ona zadbana. Wory pod oczami. Zmarszczki i wiecznie zajechana. 40 blisko. Do tego ma ogromny nos. Profil straszny. 

duży nos chyba nie ma wiele wspolnego z byciem (lub nie) zadbanym, zmarszczki i poniekąd wory też

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anka1212 napisał:

duży nos chyba nie ma wiele wspolnego z byciem (lub nie) zadbanym, zmarszczki i poniekąd wory też

 

Dokładnie. Nie ma się wpływu na nos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×