Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misha

Londynska N_es_a

Polecane posty

8 minut temu, alikafe napisał:

Na zachodzie auto nie jest wyznacznikiem statusu społecznego, a raczej powiedziałabym ze posiadanie kilku aut nie jest najlepiej odbierane. 

O to to! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

O to to! 

hmmm jest to dla mnie nowość - mówię serio, bez złośliwości 

Nie znam rodziny która nie ma samochodu, nie mam znajomych bez samochodu 

Posiadanie dobrego samochodu jest wyznacznikiem - umawiacie się ze znajomymi na weekend away w spa poza Londynem i nagle ktoś wyskakuje z "sorry nie mam samochodu:D" nie słyszałam takiej historii:D

Posiadanie dobrego samochodu jest wyznacznikiem w sferach ludzi, którzy dobrze zarabiają, są lekarzami, prawnikami, prowadzą własny biznes. W wyższych sferach posiadanie sportowych lub starych modeli produkowanych w małych ilościach.

 

ale wydaje mi się, ze temat zjechał na zły tor- tu o cebuli miało być 

 

A dyskutować jest o czym, bo weekend za nami a cebula zaserwowała masę reklam 

przechodzi sama siebie, przeprowadzali się do PL, teraz tarczyce leczy suplami, w międzyczasie "nakłada" sponsorowane rzeczy i nakłania do nauki z jej polecenia:D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jedno auto na rodzine jest norma. I akurat ich rodzina ma auto. Po mieście raczej się jeździ transportem zbiorowym. Szczególnie w miejscach tak dobrze skomunikowanych jak Londyn. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alikafe napisał:

No jedno auto na rodzine jest norma. I akurat ich rodzina ma auto. Po mieście raczej się jeździ transportem zbiorowym. Szczególnie w miejscach tak dobrze skomunikowanych jak Londyn. 

Tak Londyn jest bardzo dobrze skomunikowany ale są miejsca z których ciężko dojechać i trzeba się przesiadać. Przecież ona mieszka na obrzeżach już chyba wszyscy wiemy w jakiej dzielnicy. I dojeżdża do pracy również na obrzeżach sąsiadującej dzielnicy. 
bierze dwa bardzo popularne autobusy do pracy. sama mówiła ze nie raz musiała wracać do domu na pieszo bo autobus nie przyjechał albo był pełen i musiała czekać ba następny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie....szkoła w której pracuje to już nie Londyn, mieszka tez daaaaaleko od centrum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ananas88 napisał:

dokladnie....szkoła w której pracuje to już nie Londyn, mieszka tez daaaaaleko od centrum 

Ja jestem w Croydon i to całe 15 minut od centrum Londynu, o czym ty mówisz, bo śmiać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Misha napisał:

Ja jestem w Croydon i to całe 15 minut od centrum Londynu, o czym ty mówisz, bo śmiać mi się chce.

Croydon to już nie Londyn - oficjalnie niby tak, ale to nie jest Londyn 

tak jakbyś powiedziała "z Woking jedzie się pociągiem 30min do centrum Londynu"

co za głupie przepychanki

ona mieszka w kiepsko skomunikowanym miejscu, musisz wziasc autobus do większego "huba" a szkoła jest tez już poza Londynem praktycznie, sama nie raz nie dwa na to narzekała

 

Edytowano przez Ananas88
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ananas88 napisał:

Croydon to już nie Londyn - oficjalnie niby tak, ale to nie jest Londyn 

tak jakbyś powiedziała "z Woking jedzie się pociągiem 30min do centrum Londynu"

co za głupie przepychanki

ona mieszka w kiepsko skomunikowanym miejscu, musisz wziasc autobus do większego "huba" a szkoła jest tez już poza Londynem praktycznie, sama nie raz nie dwa na to narzekała

 

Croydon to nie Londyn. Aha 🤣🤣🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się spodziewałam, po co wrzucała, że aparat się psuje. Przecież dzięki vlogmasom zarabia, bo dostanie inne oferty reklamowe. Aparat to jej narzędzie pracy. Dziwne te fanki. Lepiej wrzucać na zbiórki dla zwierząt czy chorych osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wego napisał:

Tego się spodziewałam, po co wrzucała, że aparat się psuje. Przecież dzięki vlogmasom zarabia, bo dostanie inne oferty reklamowe. Aparat to jej narzędzie pracy. Dziwne te fanki. Lepiej wrzucać na zbiórki dla zwierząt czy chorych osób. 

Ja pamiętam jak swego czasu jej mąż nagrywał ją jakimś super hiper zaawansowanym aparatem lustrzanką, więc czemu nie kręci akurat nim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wsedno napisał:

Ja pamiętam jak swego czasu jej mąż nagrywał ją jakimś super hiper zaawansowanym aparatem lustrzanką, więc czemu nie kręci akurat nim? 

 

5 godzin temu, Wsedno napisał:

Ja pamiętam jak swego czasu jej mąż nagrywał ją jakimś super hiper zaawansowanym aparatem lustrzanką, więc czemu nie kręci akurat nim? 

Hm...Ja tego nie pamiętam ale skoro kręcił a teraz nie ma tego aparatu to może sprzedali? Albo się popsuł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wego napisał:

Tego się spodziewałam, po co wrzucała, że aparat się psuje. Przecież dzięki vlogmasom zarabia, bo dostanie inne oferty reklamowe. Aparat to jej narzędzie pracy. Dziwne te fanki. Lepiej wrzucać na zbiórki dla zwierząt czy chorych osób. 

Ja się tego nie spodziewałam. 

Ale ten płacz na ig jest żenujący. Ja bym nie potrafiła prosić obcych ludzi o aparat

 Yt to rozrywka przecież.

Ciekawe czy to faktycznie fanką napisała o buyCoffee? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ananas88 napisał:

Cebula zaczyna żebranie o aparat.

upada jeszcze bardziej….

Niefajnie ten płacz się ogląda. Chyba zaprzestanę śledzenia jej filmów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, annajakubowska napisał:

Niefajnie ten płacz się ogląda. Chyba zaprzestanę śledzenia jej filmów. 

ja tez!

masakra! co za upadek

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, annajakubowska napisał:

Niefajnie ten płacz się ogląda. Chyba zaprzestanę śledzenia jej filmów. 

Serio, płakała na prawdę czy tylko biadoliła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo by pisać o niej,ale prawda jest taka,że jest typem takiej Bukietowej z "Co ludzie powiedzą" 🙈 Ona stroi się na starszą panią, ekskluzywne torebki,a spójrzcie na męża z wielkim brzuchem w wyblakniętej bluzie w dodatku taki typowy Brytol z nadwagą,ale... charakter ma super i cierpliwość do swojej żony 🙈

A te suplementy to 💩 za wygórowane ceny,ale cóż reklama 🤷🏻‍♀️ Niby taka wszystko wiedząca,ale odpowiednia dieta,mniej stresu i życia w biegu, ćwiczenia to jest droga do zdrowia,s nie faszerowanie się suplami 🙈

 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Czika_x napisał:

Dużo by pisać o niej,ale prawda jest taka,że jest typem takiej Bukietowej z "Co ludzie powiedzą" 🙈 Ona stroi się na starszą panią, ekskluzywne torebki,a spójrzcie na męża z wielkim brzuchem w wyblakniętej bluzie w dodatku taki typowy Brytol z nadwagą,ale... charakter ma super i cierpliwość do swojej żony 🙈

A te suplementy to 💩 za wygórowane ceny,ale cóż reklama 🤷🏻‍♀️ Niby taka wszystko wiedząca,ale odpowiednia dieta,mniej stresu i życia w biegu, ćwiczenia to jest droga do zdrowia,s nie faszerowanie się suplami 🙈

 

I wciąż choruje. Fenomen... Ja widzę w jej oczach jakiś falsz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Anitka napisał:

Serio, płakała na prawdę czy tylko biadoliła? 

Płakała..

 

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Misha napisał:

Płakała..

 

Aż tak nisko upadła?

Ale nowe torebki wczoraj pokazywała, jedna powyżej 1000 zł, ma priorytety kobieta🙈

Edytowano przez Czika_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wybrala juz szkole dla tego syna ? Czy dalej klepie o tym. Jak o tym gadala to sie zastanawialam czy on taki geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jule3kaaa napisał:

Na insta, czy na yt?

Na Insta. Żałosnie się na to patrzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Ananas88 napisał:

Torebki dostala w prezencie to reklamuje 

Teraz doczytałam w ostatnim # 🙈 

Mimo to kupuje drogie rzeczy i szczerze mówiąc niezbyt ładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz się chwali w ilu miejscach inwestuje pieniądze, a innym razem przedstawia łzawe historyjki o zniszczonym aparacie. Przyznam się że oglądałam co roku vlogmasy, w tym roku raczej zrezygnuje, bo jest to już mocno wymuszone i nastawione na zarobek, tylko ciężko jej to powiedzieć wprost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×